Jump to content



Πόσο ευχαριστημένοι είστε με το Galaxy Note II?  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

[MENTION=4728]Billys[/MENTION] ποιο recovery χρησιμοποίησες για να την περάσεις; Δοκιμάζω εδώ και ώρα αλλά δε λέει να bootάρει το ρημάδι..

Με latest twrp ειμαι εγω(2.7.0.0) η αλλιως philztouch(6.25) αλλα ειναι καλυτερα με twrp(αυτο προτεινουνε)..με τι εισαι εσυ?

Οσοι θελουν να την περασουν ριχτε μια ματια σε αυτα πρωτα..:)

xda-developers - View Single Post - [4.4.2] DN3 (Ditto Note 3) ROM from E-team (Electron Team) - Updated 02/04/2014

xda-developers - View Single Post - [4.4.2] DN3 (Ditto Note 3) ROM from E-team (Electron Team) - Updated 02/04/2014

Έγινε επεξεργασία από Billys
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4728]Billys[/MENTION] να σε ρωτήσω ρε συ αν και είναι νωρίς για την ερώτηση που θέλω να κάνω. Μιας και την έχω περάσει και εγώ τη συγκεκριμένη, είδες καθόλου διαφορά στη μπαταρία; (μπορείς να μου απαντήσεις και σε μερικές μέρες για πιο ασφαλή συμπέρασμα)

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4728]Billys[/MENTION] να σε ρωτήσω ρε συ αν και είναι νωρίς για την ερώτηση που θέλω να κάνω. Μιας και την έχω περάσει και εγώ τη συγκεκριμένη, είδες καθόλου διαφορά στη μπαταρία; (μπορείς να μου απαντήσεις και σε μερικές μέρες για πιο ασφαλή συμπέρασμα)

Ευχαριστώ

Αγαπη θα σου πω σε λιγες μερες γιατι πριν λιγο εκανα πληρη φορτιση με την rom αυτη.Εχθες που την περασα ομως ειχα γυρω στο 75% και εχω την εντυπωση οτι τρωει λιγο παραπανω μπαταρια( βιαστικο συμπερασμα ναι αλλα τετοια εντυπωση εχω -μπορει κ να κανω λαθος θα δειξει )..:p

Προς το παρον το μονο θεμα που εχω (και μερικοι αλλοι στο xda) με την rom ειναι οτι αν εχεις κλειστο το κινητο και το βαλεις να φορτισει ανοιγει απο μονο του..οπως και οσο ειναι ανοιχτο και φορτιζει και πας να το κλεισεις κανει restart..:...:

Link to comment
Share on other sites

ok θα αναμένω αν και εγώ έχω δει το αντίθετο με τη μπαταρία. Θα δείξει.

Αυτό το τελευταίο που είπες ειλικρινά δε το είχα παρατηρήσει :hehe:

Μάλλον επειδή δε το κλείνω ποτέ :p

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζει κανενας το παρακατω προβλημα στη dn3 rc2?

Φτιαχνω στο stock email app λογαριασμους για τα mail μου αλλα μολις κανω restart χανονται και θελει παλι αποτην αρχη ρυθμιση..

Edit

Μολις παρατηρησα οτι κανει το ιδιο και στο facebook, skype.

Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από ponaei8anasi
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν με αφηνει να κανω hotmail account..μου βγαζει σφαλμα..

fb και skype δεν εχω θεμα.

Αν πας να το κανεις μη αυτοματα και επιλεξεις microsoft exchange δουλευει. Εχει και ετοιμα τα settings του..

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION]

Φλασαρες με twrp η με philz? Εγω φλασαρα με το δευτερο ενω ολες τις προηγουμενες dn3 με twrp και δεν ειχα θεμα..

Βλακεια σκεψη αλλα δεν μου εχει μεινει κατι αλλο να σκεφτω μια και την ειχα περασει με clean installation.

Btw ξαναγυρισα σε ενα backup απο rc1που εχω οπου ολα δουλευουν αψογα... Το μονο που με ξενιζει ειναι οτι δεν εχω S5 launcher.

Sent from my Note II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τι είναι αυτό οεο; Και τι φτιάχνει;

Δε παρακολουθώ το θέμα στο xda τελευταία λόγω review :/

Αν το περασεις εχεις εφαρμογες και διαφορα features απο S5..φτιαχνει βεβαια και μερικα bugs που ενδεχομενως υπαρχουν..

xda-developers - View Single Post - [4.4.2] DN3 (Ditto Note 3) ROM from E-team (Electron Team) - Updated 07/04/2014

Το τι περιεχει αναλυτικα το γραφει στο site της DN3 αλλα ειναι κατω αυτη την στιγμη(οπως ηταν και εχθες καποια στιγμη)..

wipe dalvik cache και cache και το φλασαρεις μεσω recovery..ειναι must πιστευω οποιος ειναι σε dn3 rc2..:)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4728]Billys[/MENTION] μπαινει και σε rc1?

Sent from my Note II using Tapatalk

Δυστυχως δεν ξερω ρε συ δεν το εψαξα..γνωμη μου ειναι να μην το φλασαρεις ακομα..κατσε να ανεβει το site της ομαδας πρωτα που τα λεει πιο αναλυτικα..η ρωτας στο xda thread της dn3 και τελειωνεις..

https://www.youtube.com/watch?v=7akuyDEdQgo

Ελα ανεβηκε...http://electron-team.com/ADDONS/s5/

Έγινε επεξεργασία από Billys
Link to comment
Share on other sites

Αγαπη οσον αφορα την μπαταρια, πανω κατω στα ιδια μου φαινεται οτι ειναι(λιγο χειροτερα νομιζω πλεον με το s5 mod)..το βραδυ ομως το κλεινω παντα και χρησιμοποιω και το greenify.

Εκανα και battery calibration οταν περασα την rom.

Επισης αναγκάστικα να παγωσω καποιες εφαρμογες( kids mode,my magazine και διαφορα αλλα )..

Οποιος ειναι σε rc2 αν θελει ας δοκιμασει αυτο..ενω μιλαει στο τηλ ,να ανοιξει το action memo με το πενακι..κρασαρει?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.