Jump to content



Πόσο ευχαριστημένοι είστε με το Galaxy Note II?  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Ναι για την εγγύηση είναι.

[MENTION=4796]TifoziF1[/MENTION] έχεις τρόπο για root χωρίς να γράψει ο Knox? Για 4.3 και άνω ενδιαφέρομαι. Και σε μαμά ρομ.

Sent from my Migato GT-N7105

Έτσι είμαι τώρα, rooted με stock και knox 0x0 : [root]Galaxy Note 2 on Android 4.3 without tripping Knox - xda-developers

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION], ολόσωστα !!

Link to comment
Share on other sites

Κατι ξερουμε που μενουμε stock.

Ξερεις ποσο καιρο με τρωει να περασω custom για να ξεκολλησω απο 4.1.2? Αλλα καλυτερα στα σιγουρα κι ας ειναι πιο παλια!

Τωρα με τον τροπο που λεμε πανω αν γινεται root χωρις να γραψει ο knox, θα παω σε 4.3 stock παντα.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι χτες που διάβαζα, δεν δούλευε σε note 2. Είδες κανένα update?

Sent from my Migato GT-N7105

Διάβασα πολλά στο XDA και μπορεί να μπερδευτικα. Αλλα νομίζω ότι κάποιος έλεγε ότι έκανε root στο Νοτε2 με αυτό. Είναι και 160 σελίδες θέμα να πάρει.
Link to comment
Share on other sites

Tωρα ειδα για εναν που ελεγε οτι το δοκιμασε, εφτιαξε και βιντεο, ειδα ολο το βιντεο 6.5 λεπτα και τελικα δεν δουλεψε! χαχα!

I tried rooting my Galaxy Note 2 running ezkat2.0 which is using the international n7105 official rom from Samsung. I made a video showing how to do it and it didn't work for me.

Awesome work though.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είμαι τώρα, rooted με stock και knox 0x0 : [root]Galaxy Note 2 on Android 4.3 without tripping Knox - xda-developers

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION], ολόσωστα !!

έτοιμος και γω με αυτόν τον οδηγό.

Πρώτα πέρασα μια συμβατή mk official Rom, καθ μετά με αυτόν τον οδηγό έκανα root χωρίς να γράψει ο Knox.

thanks!

Sent from my Migato GT-N7105

[MENTION=4796]TifoziF1[/MENTION]

Βαλε το στο αρχικο ποστ να υπαρχει.

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβαθμιση σε 4.3 official, εχω ενα θεμα με το wifi.

Δεν αλλαζει αυτοματα απο access point σε access point.

Eχω στη δουλεια 2 access point με ιδιο ονομα και κωδικο και διαφορετικο καναλι, ωστε οταν αλλαζουμε δωματια κλπ να αλλαζει και το access point που ειναι συνδεδεμενο το κινητο αυτοματα και να εχει παντου φουλ σημα.

Μεχρι τωρα με την 4.1.2 δουλευε μια χαρα. Με την 4.3 δεν δουλευει. Πρεπει να φτασεις σε σημειο που δεν πιανει καθολου το συνδεδεμενο access point ωστε να αποσυνδεθει και να μπει στο αλλο. :TD:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.