Jump to content



Πόσο ευχαριστημένοι είστε με το Galaxy Note II?  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ρε αφού δεν σε νοιάζει ο Knox πλέον, υπάρχουν πολλοί τρόποι...

Δοκίμασα νωρίτερα kingoroot και δεν φτούρησε.

Μπορείς σε παρακαλώ να μου δώσεις λινκ για τρόπο χωρίς Odin;

Είμαι για λίγες ημέρες χωρίς δικό μου PC.

Έγινε επεξεργασία από akilleas
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για κάντε μου ένα update τι έχετε εσείς:

- Τελευταία μαμίσια έκδοση Samsung (ποια είναι αυτή; )

- Κάποια custom ROM 4.4.4 με καλούδια Note 3

- Κάποια άλλη;

Εγώ είμαι με την 4.3 SotMax V14 την οποία χάρηκα, αλλά βαρέθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με jellykat 6.7 android 4.4.2

Στην αρχή όλα καλά αλλά μετά απο 3 μήνες άρχισε το κινητό και έχει καθυστερήσεις σε κλείσιμο τηλ γραμμής, σε chrome που δεν εμφανίζει σελίδες όποτε θυμιθεί (λευκή εικόνα ακόμα σε αναζήτηση google).

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με jellykat 6.7 android 4.4.2

Στην αρχή όλα καλά αλλά μετά απο 3 μήνες άρχισε το κινητό και έχει καθυστερήσεις σε κλείσιμο τηλ γραμμής, σε chrome που δεν εμφανίζει σελίδες όποτε θυμιθεί (λευκή εικόνα ακόμα σε αναζήτηση google).

back to stock

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με μαμα rom μερικές φορές αρνείται να συνδεθεί με το δίκτυο (δεδομένα και φωνή) με αποτέλεσμα να χάνω κλήσεις :nothing:. Το έχει άλλος αυτό ή να πάω να βάλω φώκο στη vodaphone;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με μαμα rom μερικές φορές αρνείται να συνδεθεί με το δίκτυο (δεδομένα και φωνή) με αποτέλεσμα να χάνω κλήσεις :nothing:. Το έχει άλλος αυτό ή να πάω να βάλω φώκο στη vodaphone;

Αυτό το είχα και εγώ στην 4.3 μου Sotmax οπότε πρέπει να είναι της Vodafone θέμα (αφού και εγώ έχω voda)

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με dn3 v4 rc2(η τελευταια ειναι η v5.5) απο τον Απριλιο περιπου..θεμα σοβαρο κανενα δεν εχω..το μονο που μου την σπαει ειναι οτι το κινητο δεν φορτιζει κλειστο(δεν ειναι τπτ τρομερο αλλα λεμε τωρα)..

Στην καινουργια εχει λυθει αυτο το θεμα αν αλλαξεις bootloader , αλλα γραφει ο knox..

Προσωπικα το κινητο δεν σκεφτομαι να το αλλαξω με την καμια..note 6 τωρα..και αν..:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.