Jump to content



Πόσο ευχαριστημένοι είστε με το Galaxy Note II?  

115 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 1 month later...

ισως να μην ερθει και ποτέ τελικά :/

 

http://www.sammobile.com/2015/05/04/samsung-galaxy-note-ii-to-not-get-lollipop-after-all/

#@$$@#$@#!#$%@%!@

Σωστα , δε προλαβαινουν με τις πωλησεις του S6 , με τον παππου note2 θα ασχοληθουν ;

Με βλεπω για windows phone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Σημερα το πρωι , ξαφνικα βλεπω το κινητο ετσι...
Οχι δεν επεσε, οχι δεν το πατησα , οχι δεν εκατσα πανω του , οχι δεν το πατησαν τα αμαξια...
Απλα εστελνα μηνυματα πιο πριν που σιγουρα δεν ειχε τετοιο θεμα.

Για να φτιαχτει , θελει οσο εχει ενα μεταχειρισμενο.

post-30865-0-17849900-1433347764_thumb.j

post-30865-0-33065400-1433347780_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

υποψιάζομαι να την είχε ακούσει ίσως απο ΠΟΛΥ παλιο πέσιμο Και τώρα απλα να ήταν έτοιμο σαν υλικό να εμφανίσει την ευπάθεια του.Ίσως κάποια απότομη αλλαγη θερμοκρασίας; Δε ξέρω.Σε σπίτι μέσα ήμουν.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε τι παιζει με τα καλωδια φορτισης? καθε 3-4 μηνες μου χαλανε....δε φορτιζουν το τηλεφωνο πρεπει να κλεινω το wifi κλπ.

εχετε να προτεινετε κατι?

εγώ πριν κανα εναμιση χρόνο μπορεί και παραπάνω έκανα swap το καλώδιο (μόνο, όχι τους φορτιστές) του Note2 με αυτό από Xiaomi mi2s. Μια χαρά φορτίζουν και τα 2 :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Θέλω να ρίξω ένα restore μετά από πολύ καιρό μπας και πάρει τα πάνω του αλλά δε θέλω να χάσω τα data των εφαρμογών μου. Υπάρχει αξιόπιστο back up των apps χωρίς να χρειάζεται root κι' αν ναι, ποιο?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.