Jump to content



Προτασεις για ανεμιστηρα 120mm


N.I.K.K.

Recommended Posts

Οπως λεει και ο τιτλος, ψαχνω ανεμιστηρα 120mm οσο πιο ησυχο γινεται αλλα να φυσαει και λιγο αερα

(κατι xilence που εχω τωρα ειναι ησυχα αλλα δε σβηνουν ουτε κερι)

υπαρχει κατι αξιολογο χωρις να ξεφυγουμε και στην τιμη? (θελω 3 το λιγοτερο)

αυτο π.χ. λεει τιποτα? οι στροφες θα ρυθμιζονται χειροκινητα

:nerd:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

μαλιστα, μαλλον θα πρεπει να ανεβω σε τιμη

το μεγαλο be quiet κανει τον ιδιο θορυβο με το μεσαιο στις ιδιες στροφες?

δε θα με χαλαγαν τα παραπανω cfm για κανα 3dmark αφου θα μπορω να το εχω χαμηλοτερα για 24/7

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε μια και αυτούς.

Πολύ ήσυχοι,με καλό airflow και πιο οικονομικοί.[ame=http://www.amazon.co.uk/Xigmatek-XLF-F1254-LED-Fan/dp/B002HJM29Y/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1360354299&sr=8-1]Xigmatek XLF-F1254 LED Fan[/ame]

Έχω δυο στο σύστημα μου και είμαι υπέρ ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Είμαι ανάμεσα σε Scythe Gentle typhoon 1850RPM και Noctua NF-P12 να επισημάνω τους θέλω για το Corsair H80 γιατί αυτοί που έχει είναι για το ανάθεμα 1200RPM και κάνουν κεφάλι :hehe:. Με μια αναζήτηση που έκανα είναι οι καλύτεροι σε θέμα θορύβου.

Link to comment
Share on other sites

στο πατωμα, case το stacker το πρωτο, ενας τετοιος ανεμηστηρας βγαζει αερα, ενας τετοιος εχει μπει στο τροφοδοτικο (olympia 650), και τα 2 14αρια φουρφουρια που ερχονται με τη Prolimatech Genesis να ειναι στα 5v, μηχανικος δισκος δεν υπαρχει πλεον, μονο 2 ssd.

edit

α ειναι και τα φουρφουρια της vtx που ομως στο 15% οταν ειναι idle ειναι σαν να μην υπαρχουν. ισα ισα που γυριζουν :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.