Jump to content



Euro Truck Simulator 2


alkgeopa

Recommended Posts

Τι Mods εχετε βαλει και εχει τοσα αλογα??Νομιζω σε original φτανει μεχρι 700..

mod για παραπανισια αλογα και ελευθερας θα βρεις πολλα!

τωρα για original το μεγαλυτερο σε ιποδυναμη ειναι το 750 της volvo! και μετα το 730 της scania!

Link to comment
Share on other sites

mod για παραπανισια αλογα και ελευθερας θα βρεις πολλα!

τωρα για original το μεγαλυτερο σε ιποδυναμη ειναι το 750 της volvo! και μετα το 730 της scania!

 

Οσα mod βρηκα με 2κ και 5κ αλογα μου κρασαρουν οταν παιρνω scania,μπορεις να μου πεις πιο sound+engine mod εχεις βάλει χωρις να κρασαρει?

Link to comment
Share on other sites

Οσα mod βρηκα με 2κ και 5κ αλογα μου κρασαρουν οταν παιρνω scania,μπορεις να μου πεις πιο sound+engine mod εχεις βάλει χωρις να κρασαρει?

δε χρησιμοποιω mod για αυτον ακριβως το λογο! επειδη χτυπανε μεταξυ τους!

μονο ενα χρησιμοποιω το οποιο ειναι γαι τα φωτα xenon στη μεσαια σκαλα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το ξαναπέρασα μετά από φορμάτ αλλά δεν βλέπει πλέον τα παλιότερα προφίλ μου :(

 

 

edit: Δεν υπάρχει και φάκελος Mods!!! Θα τον φτιάξω χειροκίνητα και βλέπουμε..

Έγινε επεξεργασία από Spirosssss
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το ξαναπέρασα μετά από φορμάτ αλλά δεν βλέπει πλέον τα παλιότερα προφίλ μου :(

 

 

edit: Δεν υπάρχει και φάκελος Mods!!! Θα τον φτιάξω χειροκίνητα και βλέπουμε..

το εχεις αγορασμενο ή σπασμενο; εγω που το εχω απο το steam ο φακελος δημιουργηθηκε μονος του στα εγγρφα μου και με το που τον ανοιγεις ειναι πρωτο το mod. αν θες τη γνωμη μου τους φακελους με τα προφιλ μη τους πειραζεις γιατι μετα μπορει να μη σου παιζει καθολου. Γενικα γινετε αυτο και με τα mod οταν βαζουνε πολλα μεσα.

Link to comment
Share on other sites

Αγορασμένο και το παιχνίδι και το Going East και το Heavy Loads mods. Πάντα μετά από φορμάτ έπαιρνα το φάκελο από το my documents, το πέταγα πίσω στη θέση του μετά το φορμάτ και ήμουν έτοιμος. Τώρα δεν ξέρω τι σκάλωμα έφαγε και γιατί δεν έφτιαξε και φάκελο Mods

Link to comment
Share on other sites

Αγορασμένο και το παιχνίδι και το Going East και το Heavy Loads mods. Πάντα μετά από φορμάτ έπαιρνα το φάκελο από το my documents, το πέταγα πίσω στη θέση του μετά το φορμάτ και ήμουν έτοιμος. Τώρα δεν ξέρω τι σκάλωμα έφαγε και γιατί δεν έφτιαξε και φάκελο Mods

εχεις το cd να υποθεσω;

ξαναδοκιμασε απεγκατασταση και εγκατασταση παλι. ισως να εφαγε καποιο σκαλωμα κατα την εγκατασταση

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Vive la France! DLC

 

http://blog.scssoft.com/2016/10/the-lights-of-paris-are-on-horizon.html

Euro Truck Simulator 2 map team is hard at work on a new major DLC expansion for the game. We are expanding the little bit of France we have in the game now to cover the whole country. This also includes a lot of touches to the existing areas (total overhaul of Paris region for example). The changed parts of the world will of course still be accessible in the base game, even if they are upgraded visually.

 

ets2_france_002.jpg

ets2_france_005.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

"Vive la France !" Available Now!

 

Main features

Extensive map of France to explore

20,000 km of new roads and highways

Famous landmarks, recognizable places

15 new cities

Rural French villages and sceneries

Enhanced vegetation with dense forests along to roads

New local companies to work for

French tollgate system

New industries including 5 nuclear plant zones

New cargoes to haul

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.