Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Όχι, εννοώ να ΜΗΝ είναι τσεκαρισμένο το combined αναμεσα στο throttle και brakes. Δες την εικόνα:

XnqcehJ.jpg

 

Το combined with keyboard καλά είναι και είναι τσεκαρισμένο. Ουσιαστικά σημαίνει πως μπορείς να δώσεις εντολές και σε άλλα πλήκτρα του πληκτρολογίου επειδή η τιμονιέρα έχει λίγα κουμπιά.

Link to comment
Share on other sites

 

To 1.3 θα έχει τελικά το νέο tyre model!!!

Παράτα τη δημοσιογραφία και πιάσε τιμόνι εε πάντ ήθελα να πω ,άντε λίγος καιρός έμεινε για την επαναχρησιμοποίηση της g27 !

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ ρε Παναγιώτη. Ξενερώνω με αυτή τη μ@λακία. Για σήμερα θα δω.

 

Άντε κανά 20ήμερο ακόμα ( στο 1.3 λογικά, με βλέπω να το τρώω το σοκ από 1.1 στο 1.3 κατευθείαν).

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ ρε Παναγιώτη. Ξενερώνω με αυτή τη μ@λακία. Για σήμερα θα δω.

Άντε κανά 20ήμερο ακόμα ( στο 1.3 λογικά, με βλέπω να το τρώω το σοκ από 1.1 στο 1.3 κατευθείαν).

Κι εγώ ξενέρωνα τρελά με τη λότους στην παλιά μόντσα αλλά πήρα μέρος. Μπορείς να πάρεις μέρος για τη συμμετοχή, είμαι σίγουρος ότι κάθε φορά υπάρχει κάποιος που δεν του αρέσει το κόμπο, λογικό είναι, αλλά τρέχει έτσι κι αλλιώς. Ελπίζω να μην παρεξηγηθείς, φιλικά το λέω.
Link to comment
Share on other sites

@, το pad μαλλον εννοει :)

Ουπς, χαθήκαμε στη μετάφραση, σόρρυ τότε, το παίρνω πίσω! [emoji15] Έγινε επεξεργασία από sud1500t
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@, το pad μαλλον εννοει :)

 

Ακριβώς!!!

 

Αλλά έτσι που το γράφει ο Παναγιώτης

Παράτα τη δημοσιογραφία και πιάσε τιμόνι εε πάντ ήθελα να πω ,άντε λίγος καιρός έμεινε για την επαναχρησιμοποίηση της g27 !

δεν έχεις άδικο που μπερδεύτηκες!!! :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω ένα πρόβλημα από χτες, δεν ξέρω αν φταίει το νέο mod του ήχου (3) του Audi TT, αλλά έχω πλέον ήχο μόνο στα mod αυτοκίνητα - στα μαμά γιοκ!

Βοήθεια!!! :yikes:

αν πεταξεις το τελευταιο mod του ηχου; παλι τα ιδια;

 

κανε σε πρωτη φαση παντως ενα repair το game. (Verify integrity of game cache απο το steam)

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αν πεταξεις το τελευταιο mod του ηχου; παλι τα ιδια;

 

κανε σε πρωτη φαση παντως ενα repair το game. (Verify integrity of game cache απο το steam)

Σωστός, έπιασε το "Verify integrity of game cache απο το steam"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για αυτούς που γνωρίζουν.

Στο AC, υπάρχει θερμοκρασία νερού και λαδιού ? Δηλαδή στην προσομοίωσητου κινητήρα ?

Έιχα πάρει χθες το BMW M3 και η θερμοκρασία λαδιού/κινητήρα δεν δούλευε.

Link to comment
Share on other sites

Update ενός πολύ καλού mod που περιλαμβάνει 3 αυτοκίνητα από ένα πολύ αξιόλογο team που έχει στοιχεία από πραγματικές ομάδες ( δεν μπορώ να αξιολογίσω το FFB αλλά το ORECA είναι επίτηδες ελαφρύ γιατί έτσι είναι κ στην πραγματικότητα). 
 
http://www.racedepartment.com/downloads/ier-car-pack-1-uscc-mod.7348/
 


 Of3PlDq.jpg81.jpg
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε αγώνα με 100% Α.Ι. στη Vallelunga Club με το ανωτέρω Mod και αν δεν έχετε FUN να μη με λένε liakjim (δεν ξέρω πως είναι το FFB αλλά με gamepad έχει πολύ χαβαλέ).

A.I. και FUN δεν πανε μαζι στο AC. Μια πονεμενη ιστορια.

(τερματιζουν τουλαχιστον ή κανουν retire οι περισσοτεροι; )

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.