Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Μεγειά το νέο σας subforum, βγάλτε τα μάτια σας :p

 

Eίναι πολύ δύσκολο να φτιάξετε κι από έναν υποφάκελο στο

 

Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]

 

   και στο

 

Assetto Corsa Cup

 

για να βάζουμε εκεί το εβδομαδιαίο η μηνιαίο combo και να είναι καλύτερα ταξινομημένα?

Aν ζητάω πολλά  η αν κρίνετε πως δεν έχει νόημα απλά αγνοήστε το :D

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

πολυ κοπανιεστε ρε παιδακιμου :p

Μάχες χωρίς επαφές γίνεται;Δεν γίνεται χαχαχαχαχαχα τώρα πέρα από την πλάκα η πίστα αυτή δεν ήταν για αυτό το μονοθέσιο αλλά η επόμενη θα είναι καλύτερα :D
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μάχες χωρίς επαφές γίνεται;Δεν γίνεται χαχαχαχαχαχα τώρα πέρα από την πλάκα η πίστα αυτή δεν ήταν για αυτό το μονοθέσιο αλλά η επόμενη θα είναι καλύτερα :D

Εγώ σας ήρθα μεταγραφή. Δεν μας έρχεστε και εσείς τις Κυριακές?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εδώ είναι τα highlights του αγώνα στην Magione. Επόμενη πίστα Red Bull Ring. Επίσης ψάχνουμε να βρούμε ένα άτομο με καλό upload για να προσπαθήσουμε να κάνουμε Live Streaming όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει ένα pm.

lol

:p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εδώ είναι τα highlights του αγώνα στην Magione. Επόμενη πίστα Red Bull Ring. Επίσης ψάχνουμε να βρούμε ένα άτομο με καλό upload για να προσπαθήσουμε να κάνουμε Live Streaming όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει ένα pm.

 

Ωραίο video!

 

Αυτό το αμάξι σε αυτό το track είναι σαν να έχεις τον King Kong σε ένα δωμάτιο 2x2 :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ε είναι λίγο υπερβολικό νομίζω αλλα δύο subforums. Για events νομιζω το καλυτερο που μπορείτε να χρησιμοποιείτε είναι το ημερολόγιο και να βάζετε τους αγώνες εκεί.

Το δουλεψαν λιγο στην αρχη το gaming calendar, μετα δεν ξερω γτ σταματησαν. Ηταν παρα πολυ καλο και πρεπει να συνεχισουμε εκει παρα να γεμιζουμε το χωρο με θεματα για αγωνες.

Link to comment
Share on other sites

Το δουλεψαν λιγο στην αρχη το gaming calendar, μετα δεν ξερω γτ σταματησαν. Ηταν παρα πολυ καλο και πρεπει να συνεχισουμε εκει παρα να γεμιζουμε το χωρο με θεματα για αγωνες.

http://www.thelab.gr/calendar/3-gaming-calendar/10-2015

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το δουλεψαν λιγο στην αρχη το gaming calendar, μετα δεν ξερω γτ σταματησαν. Ηταν παρα πολυ καλο και πρεπει να συνεχισουμε εκει παρα να γεμιζουμε το χωρο με θεματα για αγωνες.

Σκεφτομαι τι το καλο μπορει να εχει το calendar εναντι του thread.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σκέψου και πες μας .

Δεν ξέρω έχω μικρή πείρα ,ίσως να βάζαμε μόνο το πρόγραμμα του αγώνα εκεί χωρίς τίποτα άλλο για να το βρίσκει εύκολα όποιος ενδιαφέρεται?

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια προσθεου...καθε Κυριακη μαζευομαστε 8-15 ατομα.Το ξερουν μεχρι και οι τιμονιερες μας.Ποιος ο λογος για event? Υπαρχει περιπτωση να ξεχαστει ; Εξαλλου το thread μενει και το βρισκεις ευκολα.
Δε θελω να σκεφτω αν θελω να αναζητησω τον αγωνα alfa @vallelunga ποση ωρα θα μου παρει στο ψαξιμο μεσω του calendar.
Αν ηταν σε thread το βρισκεις στο 1/10 του χρονου.Ασε που τα εχεις και μαζεμενα.
Το φορουμ για αυτο ειναι.Για threads.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.