Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

20+ αυτοκίνητα με 15 ευρώ βλέπω εγώ. Και τι αυτοκίνητα!!!! Δε ξέρω αλλά πιστεύω ότι ποιοτικά θα είναι ότι καλύτερο έχει φτιάξει ή kunos (καθαρή πρόβλεψη).

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ναι κι εγώ το πιστεύω. Θα το αγοράσω σίγουρα. Σε αντίθεση με το RedPack που δε με έψησε σχεδόν καθόλου. Μόνο τη GT3 λιγουρεύτηκα. Τώρα να βγάλουν και καμία πίστα της προκοπής για να έχουμε πράμμα να τρέχουμε. Έχω πήξει SPA, Monza, Mugello, BrandsHatch.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ας το πάμε με τη λογική... 

 

Γιατί η Porsche έδωσε πρώτα στη Kunos το license? Εγώ λέω επειδή ο Kunos είχε τα Sim της Porsche.

 

Γιατί η Porsche έδωσε σχεδόν όλο τα lineup της στη Kuno? (Για να ξεπεράσει τον αριθμό των Lotus μέσα στο AC :hehe:) Γιατί ο Kunos τα έσκασε και τα έσκασε χοντρά!!

 

Γιατί ο Kunos τα έσκασε χοντρά στη Porsche? Γιατί θα είναι το πρώτο Sim και γενικά το πρώτο παιχνίδι που συμπερυλαμβάνει 4 ρόδες "δεμένες" μεταξύ τους, που έχει το σηματάκι της Porsche!! 

 

Φυσικά σε πολλύς από σας στα @@ σας... Αλλά είμαι 100% πως τα 3 dlc και το Season pass θα βγάλουν στη Kunos όσα δεν έχει βγάλει από όλα τα προηγούμενα μαζεμένα!!

 

 

Και ναι ο Kunos τα έκανε για τα φράγκα!! Γιατί για να υποστηρίξει τα γραφεία μέσα στη πίστα, τις laser scanned πίστες και να ξέκινήσει να δουλεύει σε κάποιο "2ο" τίτλο (γιατί μεταξύ μας, το AC δεν είναι moba, δεν είναι mmo για να το υποστηρίζει στους αιώνες των αιώνων..)  χρειάζεται μεγάλο budget!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήξερα πως κάποιος θέλει να βγάλει και κάποια λεφτά, όταν δουλεύει 15 ώρες την εβδομάδα ακόμα και τα σαββατοκύριακα...


Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, liakjim said:

Δεν το ήξερα πως κάποιος θέλει να βγάλει και κάποια λεφτά που δουλεύει 15 ώρες την εβδομάδα ακόμα και τα σαββατοκύριακα...
 

 

Κάντο edit γιατί τώρα είναι passive aggressive το σχόλιο και με μπερδεύεις!!! 

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Δεν το ήξερα πως κάποιος θέλει να βγάλει και κάποια λεφτά που δουλεύει 15 ώρες την εβδομάδα ακόμα και τα σαββατοκύριακα...

Cry-Crey-Sad-Emotions-GIF.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, konnos said:

Ναι κι εγώ το πιστεύω. Θα το αγοράσω σίγουρα. Σε αντίθεση με το RedPack που δε με έψησε σχεδόν καθόλου. Μόνο τη GT3 λιγουρεύτηκα. Τώρα να βγάλουν και καμία πίστα της προκοπής για να έχουμε πράμμα να τρέχουμε. Έχω πήξει SPA, Monza, Mugello, BrandsHatch.

Silverstone

Nurburgring GP

Magione

Imola

Zandvoort

Vallelunga

Barcelona

Red Bull ring

 

Πολύ πήξιμο εκτός και αν βρεις τα βελάκια που αλλάζουν σελίδα στη λίστα με τα tracks :D

Έγινε επεξεργασία από Stelios F.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Georgiadis Giorgos said:

Btw σε σχόλιο του Marco σε δικό του post είπε πως η καινούρια πίστα θα έρθει το πρώτο τρίμηνο του 17! 

 

  Reveal hidden contents

Σα το community δεν έχει βγει σειρά!! 

 

 

Laguna Seca incoming... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος Stelios F. έγραψε:

Laguna Seca incoming... 

χμμμ... ενδιαφερον....

Εχουμε κανα ινφο περισσοτερο;

lazerscanned ή οχι; (προσωπικα δε με καιει και τοσο αυτο αλλα για την κουβεντα..... )

Link to comment
Share on other sites

From Marco's Facebook:

"You see a car. I see the tip of a massive iceberg. In few word, the result of devotion, dedication, passion and a lot, a lot of hard work. I couldn't be more proud than I am being part of this beautiful story."

14753444_10207323700684729_1040559822633634503_o.jpg

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ειπώθηκε νωρίτερα, αλλά ως σωστός forum user δεν κοιτάω τα ποστς από πάνω ;)

 

 

Ισχύει ότι θα φτιάξει ο ήχος στo AC 1.9;;;;;;;;;;;;; Αυτό που λέγαμε τόσο καιρό ότι οι ήχοι ακούγονται "μπουκωμένοι" και είναι σα να τους λείπει ένα σημαντικό φάσμα συχνοτήτων, αλλά ο Luca απαντούσε "turn up the volume lol";;

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.