Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Δεν ξαναπληρωνεις κατι akisz80, οτι έδωσες έδωσες. Λεφτα πάλι μετα το κανονικό release για κανα dlc.

Δε θέλω να σε στεναχωρήσω χριστουγεννιάτικα αλλά πρόκειται για DLC... link

Καλέσε γιορτέσε guys!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που σου είπα λέει Soon after the release of Assetto Corsa v.1.0 final, we will be opening our 1 month pre-order phase, providing you with a 50% saving on the final package – that’s right, 10 cars and the Nordschleife. Οτι πληρώσεις μετα το release θα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει το mods με τους χρονους που τους βλεπεις ingame.Ενω βλεπω τους χρονους των αλλων στο RTsteam/RTworld,τον δικο μου δεν τον κραταει,μονο το χρονομετρο που τρεχει μου δειχνει παντα

τελικο χρονο αναρτημενο δεν μου δειχνει, ενω εχω τρεξει πανω απο 10laps στην πιστα με το ιδιο αυτοκινητο

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι σας 'εχω ζαλίσει τα @@ με την maggione αλλά μ αρέσει τρελά/

Κατάφερα αυτό:

Ferrari F40 stock at Maggione , λάστιχα street 95 , xbox 360 controller = 1:24:843

Νομίζω 1ος χρόνος χωρίς τιμόνι με λάστιχα street 95.

Επίσης έκανα και 'ενα 1:22.336 με semi-slicks.

Επίσης 1ος χρόνος χωρίς τιμόνι.

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει το mods με τους χρονους που τους βλεπεις ingame.Ενω βλεπω τους χρονους των αλλων στο RTsteam/RTworld,τον δικο μου δεν τον κραταει,μονο το χρονομετρο που τρεχει μου δειχνει παντα

τελικο χρονο αναρτημενο δεν μου δειχνει, ενω εχω τρεξει πανω απο 10laps στην πιστα με το ιδιο αυτοκινητο

Για δώσε screenshot. Εμένα για κάποιο λόγο μου έβγαλε άκυρο ένα πολύ καλό γύρο στην Imola το RSR, ενώ το ίδιο το game το κατέγραψε ως valid. Κρίμας :weep:

Πάμε τώρα στο μισητό combo F40 - Magione. Νομίζω ότι βρήκα setup που θα σπάσει τα χρονόμετρα. Βάλτε το και πείτε εντυπώσεις.


[TYRES]
VALUE=2
[PRESSURE_LF]
VALUE=24

[PRESSURE_RF]
VALUE=24

[PRESSURE_LR]
VALUE=22

[PRESSURE_RR]
VALUE=22


[CAMBER_LF]
VALUE=-25

[TOE_OUT_LF]
VALUE=7

[CAMBER_RF]
VALUE=-25

[TOE_OUT_RF]
VALUE=7

[CAMBER_LR]
VALUE=-12

[TOE_OUT_LR]
VALUE=14

[CAMBER_RR]
VALUE=-12

[TOE_OUT_RR]
VALUE=14


[FUEL]
VALUE=15

attachment.php?attachmentid=59887&stc=1&d=1388010857

post-29381-1416078001,363_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, ερώτηση: υπαρχει καποιος τρόπος να κάνεις map όποιο στικ/button κοκ του Xbox360 controller σε οποιαδήποτε λειτουργία? Γιατι απο το λιγο που το έβαλα για παραδειγμα το steering ήταν fixed στον αριστερο λεβιέ το οποιο προσωπικά δεν με βολευει στα racing παιχνιδια.

Υπαρχει καποια επιλογη που δεν είδα?

Ευχαριστω προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα για κάποιο λόγο μου έβγαλε άκυρο ένα πολύ καλό γύρο στην Imola το RSR, ενώ το ίδιο το game το κατέγραψε ως valid. Κρίμας :weep:

Το game κρατάει πάντα τον καλύτερο σου χρόνο, άσχετα με πόσες φορές βγήκες εκτός πίστας.

Επίσης, αν όταν βγείς εκτός πίστας η ταχύτητα σου είναι κάτω από 50, δεν θα δείς ούτε το γνωστό μήνυμα!

Το RSR από την άλλη, ακυρώνει τον χρόνο σου αμέσως μόλις βγείς εκτός ορίων, και ΙΜΟ πολύ καλά κάνει!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=29381]akis_z80[/MENTION]

τι θα καταλαβεις? αφου γραφει το ονομα μου σε πρασινο λαμπακι κανονικα και τα ονοματα των αλλων αναρτημενα στο πλαισιο RTworld/ RTsteam

Kαταγραφει κανονικα τα sector μου και στο τελος οταν ολοκληρονεται η πιστα καταγραφει τον χρονο ολοκληρου του lap,αλλα δεν τον κραταει,παει στο επομενο sector next lap,και παλι τα ιδια οσες φορες και αν τρεξω

lap δικος μου καταγεγραμμενος με το user μου στο RT δεν υπαρχει,ουτε απο αλλα μηχανηματα φαινεται κατι δικο μου

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Το game κρατάει πάντα τον καλύτερο σου χρόνο, άσχετα με πόσες φορές βγήκες εκτός πίστας.

Επίσης, αν όταν βγείς εκτός πίστας η ταχύτητα σου είναι κάτω από 50, δεν θα δείς ούτε το γνωστό μήνυμα!

Το RSR από την άλλη, ακυρώνει τον χρόνο σου αμέσως μόλις βγείς εκτός ορίων, και ΙΜΟ πολύ καλά κάνει!

Λογικό αυτό που λες αλλά η ταχύτητα δεν έπεσε κάπου κάτω από 50.. Για τσεκάρετε ρε παιδιά, γιατί κάτι ύποπτο συμβαίνει.. LINK

@akis_z80

τι θα καταλαβεις? αφου γραφει το ονομα μου σε πρασινο λαμπακι κανονικα και τα ονοματα των αλλων αναρτημενα στο πλαισιο RTworld/ RTsteam

Περίεργο όντως.. Μήπως κάνει τίποτα ύποπτο το firewall σου;

[MENTION=15353]liakjim[/MENTION] το ονομα σου δεν εμφανίζεται στο rsr, μήπως έχεις κανένα περίεργο χαρακτήρα; Το βγάζει -

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
Link to comment
Share on other sites

Περιέργως, και μένα έναν χρόνο που έκανα στην Imola και περίμενα να είναι έγκυρος δεν τον κράτησε.

Δυο εξηγήσεις μπορώ να σκεφτώ.

'Η δεν θεωρεί μέρος της πίστας τα πράσινα kerbs, μιας και στον δικό μου γύρο τα πάτησα γερά,

ή είναι όντως bug.

Θα δείξει....:upside:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.