Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

[MENTION=15353]liakjim[/MENTION] Aπό βοηθήματα πάντα έχω το ABS on και τα υπόλοιπα off όπως οι πιο πολλοί φαντάζομαι γιατί αλλιώς δε βγαίνουν χρόνοι! Από car settings το μόνο που έκανα ήταν να βγάλω βενζίνη (-15 λίτρα). Τιμόνι G25 720 degrees.

Για το screenshot απλά κατά τη διάρκεια του replay πατάς f5 για να έχεις ελεύθερη περιστροφή στην κάμερα!

Link to comment
Share on other sites

We need your opinion #2

Έτσι όπως πάει θα μπορούμε να αναπαράγουμε GT πρωταλήματα. Θέλει όμως και πίστες και χρόνο

Για πείτε γνώμες

Έγινε επεξεργασία από D4rkst3EL
Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή στο κλασικό combo...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Eh1a6PXBT5M]AC hotlap - Elise - Magione 1:23.648 - YouTube[/ame]

We need your opinion #2

Έτσι όπως πάει θα μπορούμε να αναπαράγουμε GT πρωταλήματα. Θέλει όμως και πίστες και χρόνο

Για πείτε γνώμες

Αφού οπωσδήποτε πρέπει 1 από κάθε μάρκα, Audi Quattro, Alfa Giulia, Nissan Silvia. Γενικά όλα είναι ευπρόσδεκτα. Και το R8 και το R-18... :)

Tα ruf δεν τα γνωρίζω καθόλου και όσο για τις Aston, αυτή του James Bond μου αρκεί. Μαζί με τα gadgets εννοείται!

Καλά τα ευρωπαϊκά, αλλά η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να δω και κάποιον σχιστομάτη σε επόμενο update...

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
Link to comment
Share on other sites

Καλά τα ευρωπαϊκά, αλλά η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να δω και κάποιον σχιστομάτη σε επόμενο update...

Yeah, not gonna happen!

Μπορείς εδώ να (ξανα)δείς όλα τα αμάξια που θα είναι στην 1.0 έκδοση και θα προστίθενται σιγά σιγά με κάθε update.

Για κανένα Japan DLC τους βλέπω, αν και αρκετά αργότερα.

Το καλό είναι πως στο update της Παρασκευής θα έχουμε την F40.:banging:

Έγινε επεξεργασία από djkostas
Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή στο κλασικό combo...

Αφού οπωσδήποτε πρέπει 1 από κάθε μάρκα, Audi Quattro, Alfa Giulia, Nissan Silvia. Γενικά όλα είναι ευπρόσδεκτα. Και το R8 και το R-18... :)

Tα ruf δεν τα γνωρίζω καθόλου και όσο για τις Aston, αυτή του James Bond μου αρκεί. Μαζί με τα gadgets εννοείται!

Καλά τα ευρωπαϊκά, αλλά η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να δω και κάποιον σχιστομάτη σε επόμενο update...

Ωραίος, εγώ πήγα για Aston GTE, Nissan GTR gt3 (δεν είμαι απόλυτος για αυτή την επιλογή), RuF CTR 3, Alfa 33/2 (αν και η 155 θα νικήσει εννοείται) και Audi R-18, πρώτον γιατί πήξαμε στα gt3 και δεύτερον για να έχουμε δυνατότητα για mixed class racing

Link to comment
Share on other sites

Ψηφίζουμε και πίστες τώρα We need your opinion #3. Πρέπει να πέσει μελέτη.

Το 1 είναι το προφανές(ή μήπως να μην το ψηφίσω :laughing:), 2 μάλλον Suzuka, 3 ??

Ευπρόσδεκτα onboard vids και όχι μόνο, γιατί είμαι αναποφάσιστος!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθεεεεεε.

πρώτες εντυπώσεις, πολύ βάρος.

:drool::drool::drool: Για πες και τα υπόλοιπα... τιμόνι shifter...

Βασικά μήπως να ανοίγαμε θέμα για τιμονιέρες-περιφερειακά για car sims;

Φήμες για το update της Παρασκευής αναφέρουν:

Ferrari F40

Ferari 599XX Evo

BMW Z4 GT3

BMW M3 E30 Group A

και σύγχρονη Monza!!!

Δυνατό update!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα πεντάλ δεν υπάρχουν, δεν βλέπω διαφορά απο του αυτοκινήτου εκτός οτι το φρένο ειναι αγωνιστικά σκληρό και με βλέπω να πιάνομαι στους τετρακεφαλους. Εχω βαλει το range στο φρενο 75% γτ δεν μπορω να το πατησω ολο μεσα, θελω κατι να τα βιδώσω γτ σηκώνονται αλλα οι βουλγαροι της Rseat το παιζουν δυσκολοι και δεν απαντανε στα μαιλ για το RS1.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες να ρωτησω κατι:

Παιρνω Μ3 Ε30 και θελω να αλλαζω ταχυτητες με τον λεβιε της G27 αλλα χωρις να παταω τον συμπλεκτη.

Τι πρεπει να επιλεξω γιατι ολο χρακ και χρακ ακουω?

Link to comment
Share on other sites

Βάζεις auto clutch και το αλλο που ειναι απο κάτω.

μετα απο 3 ώρες με τα csp v2 το μόνο που με χαλάει ειναι οτι παγώνει το πόδι μου στο γκάζι απο το μέταλλο και πονάει.

:tomato::tomato:

Link to comment
Share on other sites

Βάζεις auto clutch και το αλλο που ειναι απο κάτω.

μετα απο 3 ώρες με τα csp v2 το μόνο που με χαλάει ειναι οτι παγώνει το πόδι μου στο γκάζι απο το μέταλλο και πονάει.

:tomato::tomato:

πρέπει να πάρεις και τα κατάλληλα παπούτσια τώρα! :whip:

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 3 ώρες με τα csp v2 το μόνο που με χαλάει ειναι οτι παγώνει το πόδι μου στο γκάζι απο το μέταλλο και πονάει. :tomato::tomato:

Προβλήματα που έχεις κι εσύ.....

Ψήνεσαι για ανταλλαγή με DFGT pedals??

Το πλαστικό τους είναι τόσο ζεστό που τα χρησιμοποιείς και για θερμάστρα!!:jump::jump::jump::jump:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.