Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

χρονια παιζω sim με ολα off

και γενικοτερα με πολλους απο δω μεσα τα πηγαινα αρκετα καλα..

αυτο το πραγμα ΠΡΩΤΗ φορα μου συμβαινει ΤΟΣΗ μεγαλη διαφορα.βεβαια εχω παιξει μονο 20 φορες την πιστα

Ε καλά μας δουλεύεις μου φαίνεται!:crazy:

Από τη μία ασχολείσαι χρόνια με sim και από την άλλη περιμένεις με 20 γύρους να κάνεις κορυφαίους χρόνους με ένα αυτοκίνητο που δεν ξέρεις, σε μια πίστα που (μάλλον) δεν ξέρεις, σε ένα sim που σίγουρα δεν ξέρεις...

Όπως είπα και πριν: PRACTICE PRACTICE PRACTICE

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά μας δουλεύεις μου φαίνεται!:crazy:

Από τη μία ασχολείσαι χρόνια με sim και από την άλλη περιμένεις με 20 γύρους να κάνεις κορυφαίους χρόνους με ένα αυτοκίνητο που δεν ξέρεις, σε μια πίστα που (μάλλον) δεν ξέρεις, σε ένα sim που σίγουρα δεν ξέρεις...

Όπως είπα και πριν: PRACTICE PRACTICE PRACTICE

ναι βρε αρχηγε αλλα δε περιμενω να πιασω 2.06 χρονους..αλλα τουλαχιστον περιμενω να κατεβαω κατω απο το 2.10 :p

Link to comment
Share on other sites

Moλις το αγορασα και γω:D

Λιγα που το επαιξα φαινεται καλο, πολυ καλο, θα ασχοληθω περισσοτερο οταν ξανα βαλω την g25:D

To μονο που θα ηθελα, ειναι καλυτερα γραφικα αλλα never mind:p

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε αρχηγε αλλα δε περιμενω να πιασω 2.06 χρονους..αλλα τουλαχιστον περιμενω να κατεβαω κατω απο το 2.10 :p
Ο καλύτερος χρόνος που έκανα είναι 2.9.6 με αυτόματο κιβώτιο όμως γτ είμαι κουλός και δεν μπορώ να αλλάξω της ταχύτητες μόνος μου, δεν ξέρω τι να βάλω στο κατέβασμα. Παίζει τόσο μεγάλο ρόλο αυτό?
Link to comment
Share on other sites

αλλά το κυριότερο...

PRACTICE PRACTICE PRACTICE

Τι να το κάνεις το practice άμα είσαι χεράς...

attachment.php?attachmentid=59382&stc=1&d=1384531210

Πλάκα κάνω! Σήμερα πρέπει να έριξα καμιά 50ρια γύρους :rofl:.

O χρόνος έπεσε επειδή άρχισα να κάνω τις αλλαγές πιο νωρίς. Ξεμπαζώνει η ροπάκλα στις μεσαίες!

Εντωμεταξύ για κάποιο λόγο πάντα ο πρώτος γύρος έχει χρόνο ό,τι νά 'ναι. Δε μηδενίζει το χρονόμετρο όταν περνάω από τη γραμμή εκκίνησης. Μάλλον πρόκειται για γνωστό bug που θα διορθωθεί...;

Σήμερα είδα προστέθηκαν καμιά 20ρια achievements... O KAIPOC TOU ΕΠΟΜΕΝΟΥ RELEASE ΓΑΡ ΕΓΓΥC

post-29381-1416077913,5935_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

major update ειανι 3 αυτοκινητα και 2 πιστες ;:p

Πωπώ τι γκρινιάρης!!:man_in_love::man_in_love::sarcastic::sarcastic:

Major σε σύγκριση με τα minor bug fixes βρε!!:tomato:

Και λογικά θα ενεργοποιήσουν ακόμα μερικά από τα ανενεργά features.

Και μόνο με Silverstone GP, αντί αυτής της μισοριξιάς που έχουμε τώρα, θα είμουν ευχαριστημένος!:banging:

Link to comment
Share on other sites

1:18:652 :banging:

Εντωμεταξύ, έκανα κάτι βόλτες μπρος πίσω στην πίστα, και τώρα έχει κρατήσει σαν ρεκόρ 0:19:680!!:computer:

post-13254-1416077913,6787_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από djkostas
Link to comment
Share on other sites

Διαστημικός χρόνος! Παραιτούμαι από το challenge! Θα κάνω ένσταση, ψεκάζεις νίτρο!

“You can never quit. Winners never quit, and quitters never win.”

Δοκίμασε να παίξεις με το setup.

Ειδικά το ύψος κάνει τεράστια διαφορά. Για την ακρίβεια το camber που προσθέτει όσο το κατεβάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.