Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Το παιχνίδι τα σπάει πραγματικά. Μπράβο στους Ιταλούς βάζουν τα γυαλιά σε πολύ μεγαλύτερα στούντιο. Με full modding support προβλέπω να το παίζω για πολλά μα πολλά χρόνια. Επίσης θα γίνουν Ομηρικές μάχες online, ήδη είμαι μέλος σε online league/racing club.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενθουσιασμό βλέπω για το παίγνιο, σκέφτομαι να το αγοράσω κ γω...

Θα είναι το 1ο μου Sim, ελπίζω να είναι λίγο φιλικό ως προς το setup.

Τα 35€ είναι εφάπαξ χωρίς συνδρομή?

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι το πρωτο σου σιμ , γενικα μπορει να φας ξενερα γτ ισως περιμενεις διαφορετικα πραγματα..

ειναι δυσκολο παντως και μπορει να σε απογοητευσει στην αρχη.

δωστου χρονο αρκετο και πεισμα.

πληρωνεις 35Ε σα beta για αρχη και μετα θα εχεις ολες τις ενημερωσεις!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4655]racer[/MENTION] Ωραίος!

Κι εγώ τελευταία φορά το άφησα στα 2:06:236.

Θα κοιτάξω μήπως μπορώ καλύτερα! :)

Να αναφέρω πως έχω την εντύπωση πως η θερμοκρασία περιβάλλοντος επηρεάζει τους χρόνους, αλλά χωρίς να είμαι σίγουρος ακόμα σχετικά με το πώς.

Επίσης, για όποιον θέλει να δοκιμάσει πριν αγοράσει, έχει κυκλοφορήσει από χτές σε torrent!

[MENTION=119]Samael[/MENTION] Ναι εφάπαξ είναι! Μόνο για τα DLC θα χρειαστεί να ξαναπληρώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενθουσιασμό βλέπω για το παίγνιο, σκέφτομαι να το αγοράσω κ γω...

Θα είναι το 1ο μου Sim, ελπίζω να είναι λίγο φιλικό ως προς το setup.

Τα 35€ είναι εφάπαξ χωρίς συνδρομή?

Ναι μια φορά τα πληρώνεις και τέλος. Εγω πάντως έχω θέμα, το παιχνιδι τρέμει ολόκληρο μερικές φορές είτε με sli είτε χωρίς και με ζαλίσει και δεύτερον το τιμονακι μου δεν υποστηρίζεται σωστα και το παιχνιδι βλέπει μόνο 2 μοίρες δεξιά αριστερά και πρέπει να τα κανείς όλα εκεί, έπρεπε να δείτε τι γινόταν στα φρένα ετσι και είχες λιιιιγο το τιμόνι δεξια η αριστερα.
Link to comment
Share on other sites

επιλογες για γραφικα δεν εχει παντως...

μονο το shadow ρυθμιζεις..απαραδεκτο γτ σε καποιες φασεις η 280 ζοριζεται..

Εχει στα options αλλα δε νομίζω οτι αλλάζει κατι, οτι και να αλλάξω ίδιο μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

σιγα τις ρυθμισεις ρε παιδια..τα φιλτρα ηταν ανεκαθεν ΕΞΤΡΑ ρυθμισεις που μπορουσα να τις πειραξω On the fly απο τους drivers...

δε βλεπω ΠΟΥΘΕΝΑ να μπορω να ρυθμισω view distance , car detail , track detail..

παρα μονο shadow!!

ρυθμισεις που μπορεις να δεις μειωση γραφικων και να ελαφρυνεις το παιχνιδι..σε low / medium / high

απαραδεκτο λοιπον

μη κοιτατε εσεις που εχετε high end καρτες.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] δυστυχώς η κάρτα σου ούτε καν υποστηρίζεται.

Τα minimum requirements είναι DX10.1 και πάνω!

Βέβαια έχεις δίκιο πως χρειάζονται περισσότερες επιλογές, αλλά όπως είπε ο fatalara, θα μπούν κάποια στιγμή!

Για την ώρα μπορείς να ψάξεις στο forum του AC, για ρυθμίσεις κρυμένες στα ini files, ή ακόμα καλύτερα να τα ψάξεις μόνος σου!

Δεν είναι το ιδανικό, αλλά για την ώρα πιστεύω θα μπορέσεις να κάνεις τη δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.