Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Υπάρχει θέμα και στο forum του AC για το παραπάνω!

Με λίγα λόγια, ο Αριστοτέλης λέει πως πρόκειται στην ουσία για μαύρη αγορά, με ότι μπορεί να συνεπάγεται αυτό και πως στην τελική χάνουν χρήματα από τέτοια site.

Edit: Απότι είδα μάλλον πρόκειται για ρωσικά κλειδιά, που κοστίζουν 599 pуб. στο (ρώσικο) Steam ή 13,5€.

Έγινε επεξεργασία από djkostas
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς, το steam ανάλογα τη χώρα αυξομειώνει τις τιμές (λόγω οικονομικής κατάστασης). Και κάποιοι τα αγοράζουν απο εκεί που είναι φθηνά και μετά ξέρετε.

Καλά δεν είναι και καμιά καινούρια τακτική. Έχουμε γεμίσει russian keys

Link to comment
Share on other sites

Kunos Simulazioni has revealed the complete content of tomorrow’s first update for Assetto Corsa.

As hinted on before, the update will introduce three brand new cars: The Lotus 2-Eleven, the Pagani Zonda R as well as the Glickenhaus Competizione P4/5.

The update also brings two new tracks, namely Mugello and a Drift circuit. As promised, version 0.2 also introduces a new feature as a new showroom will be available.

The title’s core funcitonality will still be restricted to hotlapping as actual racing won’t be introduced until the third update the earliest.

A video trailer showing the new content in action can be watched below, the update will be released on Steam tomorrow.

[ame=

]
[/ame]

Source

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να μας έρθει, να οδηγήσουμε και τη νέα Lotus!

Δείτε λίγο το παρακάτω βίντεο ιδίως από το 16:00 και μετά που μιλάει για το force feedback και το lag.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hCNNV80nmms]The Talk & Drive Episode 6: Assetto Corsa Ferrari 458 at Imola - YouTube[/ame]

Το νιώθω και εγώ στο δικό μου pc, ιδίως σε σύγκριση με άλλα sims (rfactor-lfs). Ίσως χρειάζεται πιο δυνατό hardware ή απλά είναι θέμα συνήθειας; Θα δείξει

Δείτε εδώ από το 14:00 τι κάνει ο τύπος στο rfactor..!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=cFutO8GzWXk]The Talk & Drive episode 5: Honda NSX at Buckmore kart circuit.. Wtf? - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

go play Rivals n00b :p

go playstation 2 noob :hehe:

οση τρελα/αγαπη για τα γκαζια/sim "υποθετω" εχεις εσυ αλλη τοση εχω κι εγω.......αλλα εχουμε φτασει σε μια εποχη και ηλικια που μερικα πραγματα εχουν ξεπεραστει

κατανοω οτι το game ειναι beta ακομα,ελπιζω να βελτιωσουν πολλα πραγματα παρακατω οπως το περιβαλλον που ειναι αθλιο και σε καποιοες πιστες η ασφαλτο που φαινεται ψευτικη

και εγω θελω/ελπιζω το game στην τελικη του μορφη να ειναι πανεμορφο

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιο καλό παιδί να μου στείλει ζιπαρισμένο το φάκελο sfx μέσα στο

C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\content\cars\lotus_elise_sc

γιατί έβαλα ένα mod και μετά το Update μου έσβησε το backup folder και δεν έχω τα αυθεντικά αρχεία..

μμμμμ....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=9jQouH8oCGo]Assetto Corsa: Lotus 2 Eleven at Silverstone International VS. Real - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιο καλό παιδί να μου στείλει ζιπαρισμένο το φάκελο sfx μέσα στο
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\content\cars\lotus_elise_sc

γιατί έβαλα ένα mod και μετά το Update μου έσβησε το backup folder και δεν έχω τα αυθεντικά αρχεία..

μμμμμ....

https://www.dropbox.com/s/3mz34eed6devu6l/sfx.zip

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιο καλό παιδί να μου στείλει ζιπαρισμένο το φάκελο sfx μέσα στο
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\content\cars\lotus_elise_sc

γιατί έβαλα ένα mod και μετά το Update μου έσβησε το backup folder και δεν έχω τα αυθεντικά αρχεία..

Κάπως αργά αλλά...

Δεξί κλικ στο Assetto Corsa μέσα στο Steam, Properties και στην καρτέλα Local Files πατάς Verify integrity.

Θα τσεκάρει όλα τα αρχεία και ότι δεν είναι original θα το ξανακατεβάσει!

post-13254-1416077930,8243_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.