Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Κάποιες tv που σηκώνουν 60 hz στα 4κ , έχουν 120hz στα 1080p.. win-win?

Μετά από αυτό που είδα, δεν πέφτω κάτω από 32" με τίποτα!!

Αυτή εδώ Samsung UE32J6300 Curved TV διάβασα δίνει 120Ηz (πραγματικά) και input lag 42ms (Leo Bodnar device) στα 399€ - not bad! (είναι και curved)

 

(Σόρυ για το offtopic - ο Άκης φταίει)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή εδώ Samsung UE32J6300 Curved TV διάβασα δίνει 120Ηz (πραγματικά) και input lag 42ms (Leo Bodnar device) στα 399€ - not bad! (είναι και curved)

 

(Σόρυ για το offtopic - ο Άκης φταίει)

Αρη ειναι λιρες και η τιμη στο Ελλαδισταν θα ειναι....αστο!!!

Ευπροσδεκτη η προταση!!!!

Link to comment
Share on other sites

@Aris Teidis, απαντάω εδώ, σε μια προσπάθεια να βρω το σωστό topic για το θέμα που μας καίει :D

 

Όσο για το bench, περιμένω να δω τι settings χρειάζονται για να μείνει κανείς over 60 fps σε όλες τις συνθήκες.. Δεν τολμώ να σκεφτώ για over 120..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα χαίρεσαι. :p Με τον 4790 και την 660ti απλά σημαίνει ότι είσαι ( όπως είναι λογικό) GPU Bound. 

 

@Zenor ,δοκίμασε να ξετικάρεις το κουτάκι που λέει "high quality resolution mirrors" (κάπως έτσι) κ ξανα κάνε το τεστ.

 

Στο off είναι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

φοβερη η 980... εβαλα ακριβως τα ιδια σε 144 σε 7970 crossfire που δε το λες και αδυναμο, και ειμαι πιο κατω αρκετα

 

παιζει ρολο και ο 4970κ λες?

post-36061-0-74155300-1445691028.jpg

Έγινε επεξεργασία από fuz10n
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάμε για 64 bit  o i7 2600 που έχω δεν τα πάει καλά με το ασσέττο εκεί μιλάμε για 25fps max.

post-63928-0-84743600-1445699514_thumb.j

Εδώ είναι πουσαρισμένη κατά 12%

post-63928-0-53189800-1445699530_thumb.j

Εδώ με την εργοστασιακή ρύθμιση

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάμε για 64 bit  o i7 2600 που έχω δεν τα πάει καλά με το ασσέττο εκεί μιλάμε για 25fps max.

attachicon.gif12% oc.jpg

Εδώ είναι πουσαρισμένη κατά 12%

attachicon.gifnormal r9.jpg

Εδώ με την εργοστασιακή ρύθμιση

καποια πατατα εχεις κανει με το 64αρι....

Βαλε κανα αλλο driver για gpu... ξαναπερασε το game παλι κλπ

Link to comment
Share on other sites

At the moment is as designed, AC mostly uses 2 cores, but we're working on it to improve resources usage.

 

Αυτά λένε οι devs  για να δικαιολογήσουν τη χαμηλή απόδοση στους ι7,μου το κάνει μόνο με άλλα αυτοκίνητα αλλιώς στο hotlap τρέχει το ίδιο και με το 64bit οπότε περιμένουμε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.