Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

2 hours ago, icy20 said:

Ωχ για να μην εχει ερθει ακομα μυριζομαι να τρως τελωνειο. Ελπιζω να μην ειναι πανω απο 10 15 ευρω αν τελικα γίνει έτσι

Αν μπει τελωνείο, θα είναι 15€ + ΦΠΑ επί του κόστους του δέματος, δεν θα είναι στοχαστικό...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, tommybertsen said:

Και με ποιο τρόπο βλέπεις να το στέλνουν Ελλάδα;

Ταχυδρομείο Τσεχίας; Βλέπω (αν ισχύει), βγαίνει περίπου 52-53€

Απ'οτι βλέπω μάλλον δεν το στέλνουν :p

Αλλά αν κάνετε καμία ομαδική μπορώ να σας τα στείλω πακέτο.

Ή να φέρω 1-2 10 Ιουλίου που κατεβαίνω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, PetrosD said:

Like για το σχέδιο και το AutoCAD.

 

Ότι μπορούμε κάνουμε....

 

For the history τα ακουστικα εχουν πολυ καλο ηχο γεματο και μπασατο....σε σχεση τουλαχιστον με τα VOID Pro που ακουσα και δεν εχουν καμια σχεση. 

 

Ισως αυτο που με ξενερωσε λιγο, και μαλλον ειναι γενικο φαινομενο σε τετοιου ειδους ακουστικα, ειναι οτι δεν εχουν τοσο ενταση στο MAX οσο ημουν συνηθισμένος πχ απο ψειρες η παλιοτερα ακουστικα του κιλου. 

 

Δεν σε πονανε τα αυτα σου δλδ. ?

 

 Στα τερματα δεν καταλαβαινεις τι γινεται τριγυρο...αλλα δεν εχουν αυτη την ενταση που λες "θα τα δωσω για λιγο να γουσταρω"....

Link to comment
Share on other sites

Μία αγορά ενός 4 channel security system με οθόνη που απλά προέκυψε λόγο υπερβολικά καλής τιμής ? 
Δεν πίστευα ότι θα παραλάβω να πω την αλήθεια αλλά ήρθε κομπλέ.
Σε 1-2 βδομάδες θα κάνω την εγκατάσταση μόλις βρω χρόνο, για να ξηλώσω και τα παλιά, οπότε θα ανεβάσω και φωτό- εντυπώσεις τότε ίσως σε ξεχωριστό thread αν ενδιαφέρει κάποιον.

 

Αγορά από Κίνα,

Τιμή 37$ με 35$ μεταφορικά οπότε βγήκε 72$ στο σύνολο. Τα μεταφορικά είχαν και included taxes με DHL. 
Δυστυχώς είχε μόνο 1 κομμάτι λογικά γιατί έκλειναν την αποθήκη και ξεστόκαραν 
https://www.gearbest.com/surveillance-camera-system/pp_823421.html?

210214-2715.thumb.jpg.86ba0a4bab736780b08c3029def7d520.jpg

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 6/3/2019 at 11:40 AM, chrkon said:

Έχει έρθει πάντως από 26/5 και μου είπαν οτι θα γίνει παράδοση από ΕΛΤΑ . Mάλλον το κλαίω...

Tελικά ήρθε... FYI δε μου ζήτησαν τίποτα "extra". 

Έγινε επεξεργασία από chrkon
  • Like 3
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα δέματα πλάκωσαν μαζί κ όλο το σπίτι γέμισε ?

Μιας κ το καλοκαιράκι έφτασε σιγά σιγά , έβγαλε κ ο κοτσωβολος ένα καλό ντιλ οπότε χτύπησα ένα φθηνό 12.000 GE AC για το καινούριο σπίτι για να μπει στο γραφείο. Ας δούμε πότε θα με τιμουσουν για την εγκατάσταση τώρα!

 

Μόλις μπει θα σας πω κ εντυπώσεις.

IMG_20190606_124537.thumb.jpg.82f2d2786f613e46cfdde21384ba5df9.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρήγγειλα από Κωτσόβολο (έχω giftcard καλή), το xiaomi mi9 128GB, στις 27 Απριλίου. Όσο το είδατε εσείς, το έχω δει κι εγώ. Αν δεν είχα την giftcard, θα το είχα ακυρώσει προ πάααρα πολλού. 

Το πιο αστείο από όλα είναι το sponsored στο Fb για αυτό ακριβώς το κινητό, με το moto "προλάβετε" .. :hehe: 

(το πιθανότερο είναι να φταίει η infoquest βέβαια...)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.