Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

25 minutes ago, denexo said:

Τούμπανη και η οθόνη. Τσέκαρε μόνο αν φοράει το τελευταιό firmware 1009.3 που ενεργοποιεί το VRR Control που διορθώνει το flickering

 

Ευχαριστώ για το τιπ.

Έχουμε δρόμο μπροστά μας. Ακόμα δεν έχω αλλάξει το κρεββάτι, για να ελευθερωθεί χώρος, για να μπει το γραφείο και από πανω η οθόνη. Αλλά το σημείωσα.

Link to comment
Share on other sites

Τουμπανο η G7 , εγω δεν εχω αλλαξει firmware αλλα ειμαι και με AMD καρτα... 

 

32 είναιαι μια χαρά , εμενα μου ελεγαν θα ειναι μεγαλη και δεν θα βολευει.. 

 

το curved ουτε που το καταλαβαινω τωρα.. 

 

ειτε σε excel ειτε σε gaming το απολαμβάνω 

 

Με γεια ,

Έγινε επεξεργασία από ΗλιαςΚ
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, slalom said:

Αν και μικρουλης, like!

Για Free True(πλέον)NAS προορίζεται, 24/7 θα δουλεύει οπότε τα 45W TDP ήταν must.

Και για κανά δυο VM που θα σηκώσω με καλύπτει το 4c/8t.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Μαζί με κάτι μελάνια είπα να πάρω κι ένα υποποδιο. Αυτό

 

https://www.plaisio.gr/epipla/eksoplismos-grafeiou/ipopodia-maksilarakia-mesis/work-ipopodio-ft-510_1876996

 

Πάρα το γεγονός ότι είναι φτηνό με εξέπληξε ευχάριστα. Πολύ εύκολο στη συναρμολόγηση, και φαίνεται αρκετα στιβαρό. Νόμιζα ότι με το που έβαζα τα πόδια πάνω θα λυγιζε, αλλα δεν ισχύει επ ουδενί. Για μένα που είναι κοντός και έχω μεγάλη καρέκλα (andaseat ad12 xl Kaiser II ) ήταν μια προσθήκη ταμάμ ώστε τα πόδια να είναι ακόμα πιο ξεκούραστα. Όσοι είστε σε σκέψεις..... προχωρήστε!

 

 

1876996.jpg

Είναι οκ η ρύθμιση των θέσεων; 

Έχω χρόνια αρκετά έναν από το e-shop (όχι αυτό το πλαστικό ). 

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οι ρυθμισεις του είναι οκ. 0 έως 40 μοίρες κλίση. Και νομίζω ότι τα δύο στηρίγματα μπορούν να τοποθετηθούν με δύο διαφορετικές πλευρές οπότε έχεις και 2 επιλογές ύψους. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2021 at 12:10 PM, tragikos said:

Για να συνοδεύσει το MX Master 2s μου, σε χρήση 2 υπολογιστών εναλλάξ χάρις το μαγικό "Logitech Flow". Works like a charm!

 

20210116_133846.thumb.jpg.845c986fa2b052398bfedf552ca9827c.jpg

 

Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ μηχανικό, αλλά για ώρες προγραμματισμού νομίζω ότι βρήκα το τέλειο πληκτρολόγιο. Backlight με proximity sensor, logitech flow και αρκετά αθόρυβο, ακριβώς αυτό που ήθελα!

 

Το δούλεψες; Επειδή θα ψάξω κι εγώ στα κοντά αθόρυβο πληκτρολόγιο για το σύστημα που στήνω. Με τα πλήκτρα δεν έχω θέμα, γιατί έχω συνηθίσει να γράφω και σε μηχανικό αλλά και σε λάπτοπ. Το θέμα για μένα είναι ο θόρυβος. Το logitech flow δεν με απασχολεί.

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Ο Κόναν είναι βιβλίο, με μερικές εικόνες (έτσι, για την αλλαγή).

Και αναρωτιέμαι εγώ τώρα ο σπαστικός. Αν η βασίλισσα είχε 1-2 παραπάνω ρουχαλάκια στο εξώφυλλο, θα πούλαγαν λιγότερα αντίτυπα;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος yanni έγραψε:

Και αναρωτιέμαι εγώ τώρα ο σπαστικός. Αν η βασίλισσα είχε 1-2 παραπάνω ρουχαλάκια στο εξώφυλλο, θα πούλαγαν λιγότερα αντίτυπα;

Οικονομική κρίση (δεν είχε λεφτά και για ένα τοπάκι) ή ο Κόναν είναι μεγάλος εραστής/αγιογδύτης?.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος yanni έγραψε:

πούλαγαν λιγότερα αντίτυπα;

Ναι και παραθετω συνομιλια στελεχων με σχεδιαστες:

- Θα βαλουμε γυμνο μια και προκειται για πρωτογονους;

- Ναι

- Ποσο;

- Ναι

?

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.