Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

7 hours ago, GFFermari said:


Ti Super??

 

ή 4060Ti ή 4070 Super εαν εξακριβώσω με κάποιον τρόπο ότι δεν θα προκαλεί πάλι stutters ο driver. Aλλιώς καμιά 7800ΧΤ

 

6 hours ago, tommybertsen said:

ΔΛΔ , με τόσο mining, και πάλι peasant κάρτα θα πάρει. Τς τς τς 😂

 

Spoiler

Don't know how to feel.. I think I like them? - Random ...

 

5 hours ago, p55 said:

Δεν βγάζει μόνο από το mining αλλά και από το Onlyfans.

 

 

Spoiler

Don't know how to feel.. I think I like them? - Random ...

 

  • Haha 8
Link to comment
Share on other sites

 Και εγώ εάν θα έπαιρνα κάρτα 4070 σούπερ θα έπαιρνα . Η διαφορά είναι μικρή για 300 ευρώ πάνω με την επόμενη . Το μόνο κακό η μνήμη .Σε ένα χρόνο δεν θα παίζει τα παιχνίδια . Ήδη 4 5 παιχνίδια που έχουν κυκλοφορήσει θέλουν 14 ,15 γίγα ράμ . 

  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Αντικατάσταση στους ανεμιστήρες με κάτι λιγο πιο αξιοπρεπές από τους άθλιους be quiet pure wings του 500dx.

Επόμενη αλλαγή δεσμεύομαι όταν βγουν επιτέλους οι ΝF14Χ25. Oραματίζομαι τους καφέ χρώμα με το ανοιχτό hub σε άσπρο build. 53Xy AF.

 

image.png

 

 

 

Πολυ καλη επιλογη οι PST

Εχω παθει πλακα με την αποδωση τους. Τους πηρα κρατωντας μικρο καλαθι αλλα τελικα ξεπερασαν τις προσδοκιες μου κατα πολυ. προσωπικα τους εχω στις 800 με 900 στροφες που ειναι εντελώς αθόρυβοι και κάνουν τρελη δουλεια σε ψύξη, ακομα και σε full load δεν χρειάστηκε να τους τσιτώσω 

  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Αντικατάσταση στους ανεμιστήρες με κάτι λιγο πιο αξιοπρεπές από τους άθλιους be quiet pure wings του 500dx.

Επόμενη αλλαγή δεσμεύομαι όταν βγουν επιτέλους οι ΝF14Χ25. Oραματίζομαι τους καφέ χρώμα με το ανοιχτό hub σε άσπρο build. 53Xy AF.

 

image.png

 

 

 

 

από θόρυβο τι λένε;

άκυρο είδα το ποστ του @BloodMage

Έγινε επεξεργασία από navaho7
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, icy20 said:

Ventus την παλευει η ειναι σαν τις παλιες που ειχαν 10 βαθμους συν απο τις καλες? Μεγεια


Cyberpunk RT Overdrive 1440p και gpu load 98-99% είναι στους ~60/70/70 για core, hotspot, mem. Και τα φανάκια στο 34%

Γενικά απ' ότι έχω καταλάβει είναι πολύ overbuilt οι περισσότερες 4080/4080S. 

Εκτός ίσως από τις gigabyte που βγάζουν V2 εκδόσεις ήδη στις 4080S γιατί οι πρώτες ήταν -κλασικά- ελαττωματικά φτιαγμένες. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.