Jump to content



Call Of Duty:Ghosts


Recommended Posts

Άλλος προσάπτει χαρακτηρισμούς τύπου μικρέ και ιντερνετικές "μαγκιές", οπότε σου ανταπαντώ με το ίδιο ύφος, εάν ενοχλείσαι τότε άλλαξε τον τρόπο με τον οποίο απαντάς.

Είναι trolling η άποψη μου, επειδή το GHOSTS απέτυχε να ικανοποιήσει ένα μεγάλο μέρος του CoD fanbase??

Μήπως πρέπει να λέμε σε όλα ΝΑΙ και να μην έχουμε διαφορετική άποψη?

Σχετικά με το Steam μου, είναι ανοικτό προς το public, βρες με.

Εάν αργήσω είναι γιατί έχω και οικογένεια να φροντίσω και δεν κρεμιέται η ζωή μου πίσω από μία οθόνη,από την οποία η περίσσια "μαγκιά"μερικών ξεχειλίζει.

Υ.Γ. Σε ποιο patch είδες το FoV Changer στο GHOSTS?

Υ.Γ 2 Γνωρίζω ότι εκνευρίζω αρκετό κόσμο, κόσμος ο οποίος δεν δέχεται ότι υπάρχει και αντίθετη άποψη απλά δεν με ενδιαφέρει, ας εκνευρίζεται. Τρώω ένα μόνιμο ban και life goes on,δεν θα πεθάνουμε κιόλας

Υ.Γ 3 Ευτυχώς διόρθωσες τα ορθογραφικά σου λάθη γιατί έκανε ΜΠΑΜ η ηλικία σου. Εύγε!

Άλλα λόγια να αγαπιόμαστε !!! Αλλά λέω άλλα απαντάς, επιτέθηκες στον scarspy τώρα την πέφτεις και σε μένα :D μια χαρά ευγενικά σου απαντάω απλά πήρα μια μόνο λέξη απο ένα ποστ σου το "μικρέ" για να δείς πως είναι :) στο τέλος έχεις πρόβλημα και με την ορθογραφία μου.. πάντως κατάλαβες πόσο μικρός είμαι μπράβο !!! καλύτερα κοίτα την οικογένεια σου όπως απολογείσαι για το ss που δεν έχεις και άσε το trolling. Εδω γράφουμε για το call of duty απο την στιγμή που δεν το έχεις καν καλύτερα να κράξεις τα games που ξέρεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Μην συνεχίσετε να απαντάτε στον Typhonio. Έφαγε οριστικό μπαν λόγω της συμπεριφοράς του στο θέμα και 5νθήμερο λόγω της συνολικής συμπεριφοράς του σε αυτό. Παρακαλώ συνεχίστε τη συζήτηση επί του θέματος και σταματήστε τις προσωπικές επιθέσεις. Δεν έχετε τίποτα να χωρίσετε.

Link to comment
Share on other sites

New patch for Ghosts to be released next week

Infinity Ward has confirmed that a new patch for Call of Duty: Ghosts will be released next week. This patch is slated to bring the new Broadcaster Mode and new eSports customization options, but we don’t have any information on what else the patch might bring.

:D

New patch for Ghosts to be released next week - Charlie INTEL Blog: Call of Duty Ghosts – Black Ops 2 – Modern Warfare 3

Link to comment
Share on other sites

ας παραθεσω και γω την αποψη μου μιας και απο χθες το χω κ γω.

το game φαινεται να εχει την κινηση παλιου cod,οι πιστες ειναι αρκετα ομορφες και μεγαλες.ο ηχος ειναι φοβερος και παρολο που "πεφτεις" ευκολα , θα ελεγα οτι εχει καποια ομορφη λεπτομερεια στο σημαδι που στα last cod ειχε αφανιστει.

χρειαζεται οπωσδηποτε fov90 χαλαει πολυ διχως αυτο

χρειαζεται κ αλλες ρυθμισεις στον ηχο να κοπουν μουσικες κτλ

το lean το θεωρω αχρηστο,ετσι οπως το χουν βαλει καλυτερα να μη το χανε καν..

δεν οφελει να leanarw μονο σε εναν τοιχο αλλα κ σε διαφορα αλλα αντικειμενα.

δεν εχω συναντησει λαγκ...

με ξενιζει που δεν εχει τα sharpshooter kai stick and stones modes

οπως και οτι το ctf το βγαλανε....

εχει καποια αρνητικα κ καποια θετικα ,αλλα νομιζω σαν πρωτη ματια οτι καποια θα διορθωθουν μεσα απο το community και το game θα ναι πολυ καλυτερο απο bo2

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζετε με ποιον τρόπο θα κάνω το παιχνίδι να ανοίγει στο δεύτερο monitor που έχω συνδέσει;

Eαν εχεις Nvidia τοτε στο set up multiple Display θα ορίσεις το δεύτερο monitor σαν first display... Παντα στο first display παιζουν τα games.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα..καλο το παιχνιδι αλλα υπαρχει το κλασσικο θεμα με fps drop..γενικα παιζω στα 50-60 fps αλλα πολλες φορες στο zoom-in του οπλου τα fps πεφτουν καπου στα 20..εχεις κανεις καμια λυση?

εχω δοκιμασει διαφορες απο googlαρισμα αλλα τιποτα..

συστημα : c2extreme 9650

8GB ram

6970 2GB

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα..καλο το παιχνιδι αλλα υπαρχει το κλασσικο θεμα με fps drop..γενικα παιζω στα 50-60 fps αλλα πολλες φορες στο zoom-in του οπλου τα fps πεφτουν καπου στα 20..εχεις κανεις καμια λυση?

εχω δοκιμασει διαφορες απο googlαρισμα αλλα τιποτα..

συστημα : c2extreme 9650

8GB ram

6970 2GB

Mπορείς να δώσεις ένα screenshot με τα settings σου ? Μάλλον παίζεις με τα πάντα τέρμα γιατί το Pc σου είναι καλό και σίγουρα με τα μισά settings στο High και τα άλλα μισά στο normal θα έχεις καρφωμένα τα 91fps. Απο drivers τι έχεις ?

Link to comment
Share on other sites

Mπορείς να δώσεις ένα screenshot με τα settings σου ? Μάλλον παίζεις με τα πάντα τέρμα γιατί το Pc σου είναι καλό και σίγουρα με τα μισά settings στο High και τα άλλα μισά στο normal θα έχεις καρφωμένα τα 91fps. Απο drivers τι έχεις ?

οριστε!

post-15326-1416077928,4678_thumb.jpg

post-15326-1416077928,5896_thumb.jpg

post-15326-1416077928,6468_thumb.jpg

post-15326-1416077928,6942_thumb.jpg

post-15326-1416077928,7324_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Επαιξα λιγακι

Η αληθεια ειναι οτι εαν θες να το παιξεις με max γραφικα τα 4 γιγα τα τρωει ευκολα.

Συγκεκριμενα μολις το εβαλα μαξ με πεταγε και η ραμ ηταν τιγκα.

Εβαζε καποια μονο του στα νορμαλ και πηγαινε οκ

Εχει καλουτσικα γραφικα καλυτερα απο τα προηγουμενα και το sp φαινεται αρκετα καλο!

Link to comment
Share on other sites

Μου κρασαρει αρκετα συχνα και μου βγαζουν μηνυμα οι drivers οτι σταματησαν να ανταποκρινονται

Δοκιμασα με διαφορα settings αλλα τιποτα

καμια ιδεα?

Συνηθως αυτο το μηνυμα το βγαζει οταν δεν ειναι σταθερο το overclock της καρτας.

Υπαρχει και το ενδεχομενο να μην εγινε σωστη απεγκατασταση η εγκατασταση σε drivers ΑΜD.

Δοκιμασε να χαμηλωσεις γραφικα και ελεγξε θερμοκρασιες.

Link to comment
Share on other sites

οριστε!

Καλό είναι πριν αλλάξεις κάτι να βάλεις νέους οδηγούς για την κάρτα σου πρέπει να είναι τουλάχιστον 6 μήνες πριν και δεν υποστηρίζουν το game. Βάλε αυτούς εδώ AMD Catalyst 13.11 Beta 9.4 Download

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως αυτο το μηνυμα το βγαζει οταν δεν ειναι σταθερο το overclock της καρτας.

Υπαρχει και το ενδεχομενο να μην εγινε σωστη απεγκατασταση η εγκατασταση σε drivers ΑΜD.

Δοκιμασε να χαμηλωσεις γραφικα και ελεγξε θερμοκρασιες.

Το δοκιμασα να χαμηλωσω αλλα τιποτα

Για το oc δε νομιζω να εχει θεμα.Σε τοσα παιχνιδια δεν ειχα θεμα,ουτε καν σε crysis και θα εχει το cod?και δεν εχω κανει και κανα τρελο oc....

Drivers τους εβαλα μετα απο φορματ οποτε δε νομιζω να εχει κανα μπλεξιμο με απεγκατασταση κτλ.

Θα δοκιμασω βεβαια να κατεβασω λιγο τα ρολογια για δοκιμη

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.