Jump to content



Call Of Duty:Ghosts


Recommended Posts

[MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] Eμενα δεν μου φαινεται καθολου αστειο,αστεια μου φαινεται η Activision να θεωρει παρανομο κατι που ειναι πολυ χρησιμο για ολους.

Το παρελθον εχει μεγαλη σημασια,αφου μετα το cod 4 αντε και το 5 βλεπεις τα ιδια πραγματα καθε χρονο οποτε μην περιμενεις μεγαλες αλλαγες με τα patch.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Αν μετά από 4 μήνες δεν έχει γίνει κάτι, Α) θα είναι κρίμα γιατί το game έχει προοπτικές ενός καλού competitive game (ίσως το καλύτερο hit registration σε cod που έχω παίξει) β) υπάρχει λύση και λέγεται titafall.

Και πάλι όλα τα από πάνω δεν έχουν καμία σχέση ούτε αναιρούν την απαγόρευση του changer.

Αναφέρθηκα συγκεκριμένα σε αυτό και ότι είναι απαγορευμένο.

Τα υπόλοιπα είναι μια τελείως διαφορετική κουβέντα.

[MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION] Eμενα δεν μου φαινεται καθολου αστειο,αστεια μου φαινεται η Activision να θεωρει παρανομο κατι που ειναι πολυ χρησιμο για ολους.

Το παρελθον εχει μεγαλη σημασια,αφου μετα το cod 4 αντε και το 5 βλεπεις τα ιδια πραγματα καθε χρονο οποτε μην περιμενεις μεγαλες αλλαγες με τα patch.

Είπαμε όποιος θέλει να το χρησιμοποιήσει, ξέρει που θα ψάξει. Από τη στιγμή που ΔΕΝ είναι νόμιμο είναι σαν να δίνεις Link του θείου.

[offtopic]Τώρα για το παρελθόν, θα πω bo1. Μετά από πόσο καιρό ήρθαν τα Mod tools? Πολύ. Ήρθαν όμως. To bo1 ήταν ανώτερο απο mw2, mw3,bo2.

Τουλάχιστον στο bo2 είδαμε bolt action rifle μετά από 3 cod. O καιρός θα δείξει. Το ghosts με προσθήκες (fov slider, dedi, mod tools) είναι αρκετά καλό για competitive. [/offtopic]

Έγινε επεξεργασία από Alexopus6
Link to comment
Share on other sites

Στο επόμενο patch ελπίζω να σου παρέχουν την δυνατότητα να κάνεις και alt+tab ή να έχεις πρόσβαση στο steam ενώ παίζεις, για τόσο κακό Port μιλάμε:secret:

Επίσης το CoD Ghosts αγοράσαμε και αυτό θέλουμε να τρέχει σωστά, όχι το Titanfall.

Μία φορά ένα σωστό port ζητήσαμε, έτσι να μην τρέχουμε να βάζουμε και FoV changer.

Σε μισή ώρα έχεις ζαλάδα, πονοκέφαλο με το FoV στα 65 , είναι θέμα λειτουργικό και όχι hacking

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

shift + tab για steam δουλεύει.

HATERS+GONNA+HATE_05d460_3317189.jpg

Ηater με 700 ώρες Plus στο Black Ops 2?? Ο'Rly ?

Δεν το νομίζω ελικρινά

Mέχρι εχθές στο shift + tab δεν έπαιζε, όπως και το alt + tab

Kάκιστο port

Fanboyz will always be fanboyz ακόμη και με FoV 15

To CoD θα στρώσει πάλι με την Trey, μέσα στο 2014.

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το πρώτο Patch στο steam υπήρχε και αυτό το msg : A community fix for Ghost's locked multiplayer field-of-view called Fovely appeared earlier in the week, but was quickly taken down apparently "due to a friendly threat from everyone's favorite publishing firm". Fovely, and others like it, are probably still out there on the world wide web somewhere, but take care when applying them. It looks like Activision don't want people meddling with Ghost's inner workings. Tweaks like this can sometimes result in multiplayer bans.

Link to comment
Share on other sites

Ηater με 700 ώρες Plus στο Black Ops 2?? Ο'Rly ?

Δεν το νομίζω ελικρινά

Mέχρι εχθές στο shift + tab δεν έπαιζε, όπως και το alt + tab

Kάκιστο port

Fanboyz will always be fanboyz ακόμη και με FoV 15

To CoD θα στρώσει πάλι με την Trey, μέσα στο 2014.

Το μέτρο σύγκρισης σου δηλαδή είναι το bo2? ....

Link to comment
Share on other sites

Ψιλομ*****ζεται το παιχνιδι με ΤΧΑΑ ή ειναι η ιδεα μου? Σε καποια σημεια (οχι συνεχεια) βλεπω να τρεμαοπαιζουν μέρη των textures καποιες φορες. Γυριζοντας το σε αντίστοιχη ρυθμιση MSAA δεν φαινεται κανένα θέμα...

(Nvidia, τελευταίοι official drivers)

Link to comment
Share on other sites

Εγω το επαιξα χωρις ΑΑ σε 2560χ1440.

Βασικα δεν βαζω ΑΑ σε αυτη την αναλυση. Ας εχω λιγα juggies, το προτιμώ!

Θελω pure resolution!

Το μονο κακο στο παιχνιδι εναι οτι δεν εχει ισορροπία στην ποιότητα. Υπαρχουν επιπεδα οπως και textures που πραγματικα εχει γινει τρελη δουλεια και αλλα πιο λιγα που ειναι τραγικα.

Πιστευω οτι η αρχη εγινε στη next gen εποχη για την Activision και ειμαι σίγουρος οτι θα δουμε πολυ καλύτερα πραγματα απο την στιγμη που θα δωσουν πιο πολυ βαση σε PC και ΝΕΕΣ κονσολες.

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Άντε να χαρεί κάποιος λίγο το story. Σοβαρό multiplayer και γενικώς καλύτερη και πιο σωστή εμπειρία multiplayer παρακαλώ πρώτη πόρτα δεξιά -> battlefield .

Και παίζω cod από εποχές cod 4.

Η σειρά σταμάτησε στο black ops 1. Απο κει και περα τα ίδια βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Call of Duty: Ghosts STEAM CD-KEY RU

Call Of Duty: Ghosts CD Key Steam VPN | CDKeyPrices.com

WARNING! This product is region locked and it can be activated only in RUSSIA

δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο :baby: .. και με το mw3 με vpn ειχα ενεργοποιησει κ ολα ηταν ΟΚ!! εχει δοκιμασει κανεις???

Link to comment
Share on other sites

Άντε να χαρεί κάποιος λίγο το story. Σοβαρό multiplayer και γενικώς καλύτερη και πιο σωστή εμπειρία multiplayer παρακαλώ πρώτη πόρτα δεξιά -> battlefield .

Και παίζω cod από εποχές cod 4.

Η σειρά σταμάτησε στο black ops 1. Απο κει και περα τα ίδια βλέπουμε.

:offtopic2:

Battlefield ε??Ναι παρολο που δεν ειναι τοσο τραγικη η κατασταση οσο του CoD,για δες το παρακατω video [ame=http://www.youtube.com/watch?v=MknLARblrDQ]Battlefield 4 Angry Rant! EA FIX YOUR GAME! - YouTube[/ame].

Απο του χρονου παλι να δουμε μπας και αλλαξει το CoD.

Link to comment
Share on other sites

:offtopic2:

Battlefield ε??Ναι παρολο που δεν ειναι τοσο τραγικη η κατασταση οσο του CoD,για δες το παρακατω video

.

Απο του χρονου παλι να δουμε μπας και αλλαξει το CoD.

Φίλε μου το παιχνίδι θέμα με τους servers είχε, μάλιστα έχει να με πετάξει εδώ και 2 εβδομάδες και παίζω συνέχεια οπότε μια χαρά είμαι ;):sarcastic:

Η Dice σέβεται τους gamers που παίζουν το παιχνίδι της , δε τους γράφει στα @@ της όπως η infinity ward :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.