Jump to content



Call Of Duty:Ghosts


Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά, ευχαριστώ για την ανταπόκριση.

Ναι το έψαξα λίγο και ξενέρωσαααα...

Τελικά θα αναγκαστώ να πάω για ολική αναβάθμιση..

Ήταν η σταγόνα που ξεχείλησε το ποτήρι..

Φίλε SKAL τι να μου κάνει μια κάρτα γραφικών?? Όλο το σύστημα θέλει αλλαγή..

Βρήκα ήδη τι θα αγοράσω.. :dance3:

Μην κάνεις αναβάθμιση βρε άνθρωπε για ένα κάκιστα γραμμένο game...ευτυχώς μέσα στο 2014 η Trey ετοιμάζει νέο CoD.

5 με 6 μήνες ζωής δίνω στο βδέλυγμα αυτό.

Τι patch να βγάλουν τα ζούδια....πάλι τα γραφικά θα θυμίζουν XBOX 1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Μιλάμε για το πιο χαμηλό σκορ σε CoD από εποχές PS2...

Με τέτοιο σκορ θα επηρεαστούν και οι πωλήσεις.

Αν και θα είναι 2 κονσόλες παραπάνω... Συν το πρόγραμμα με την έκπτωση... Χμ.. Τώρα που το σκέφτομαι μπορεί να μη φανεί στις πωλήσεις.

Call of Duty: Ghosts for Xbox 360 Reviews - Metacritic

Βασικά καιρός ήταν, μπας και βάλει μυαλό η Activision.

Μιλάνε για πολλά πισωγυρίσματα πχ campaign που δεν ακολούθησαν το δρόμο της Treyarch.

Αν και με τη treyarch και το BO2 πραγματικα βλαστημησα την ωρα και την στιγμη.

υγ. 2015 θα έχουμε Modern Warfare 4. Aφού δεν πρόκειται να έχουμε Ghosts 2...

Link to comment
Share on other sites

Μην κάνεις αναβάθμιση βρε άνθρωπε για ένα κάκιστα γραμμένο game...ευτυχώς μέσα στο 2014 η Trey ετοιμάζει νέο CoD.

5 με 6 μήνες ζωής δίνω στο βδέλυγμα αυτό.

Τι patch να βγάλουν τα ζούδια....πάλι τα γραφικά θα θυμίζουν XBOX 1

Φίλε μου μάλλον δεν έδωσες την δέουσα προσοχή στα γραφόμενα μου.. "Ήταν η σταγόνα που ξεχείλησε το ποτήρι.." είπα...

Αλίμονο αν φτιάχναμε καινούριο υπολογιστή για ένα και μόνο παιχνίδι..

Ο υπολογιστής μου πλέον δεν πληρεί τις απαιτήσεις πολλών παιχνιδιών.. Ούτως η άλλως καιρό τώρα σκέφτομαι να φτιάξω καινούριο.. κι όσον αφορά το cod το θεωρώ μια χαρά παιχνίδι, εξάλλου γούστα είναι αυτά.. Τα παιχνίδια είναι σαν τις γκόμενες, αν πχ σου αρέσουν οι χοντρές εμένα δεν μου πέφτει λόγος.:D

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μάλλον δεν έδωσες την δέουσα προσοχή στα γραφόμενα μου.. "Ήταν η σταγόνα που ξεχείλησε το ποτήρι.." είπα...

Αλίμονο αν φτιάχναμε καινούριο υπολογιστή για ένα και μόνο παιχνίδι..

Ο υπολογιστής μου πλέον δεν πληρεί τις απαιτήσεις πολλών παιχνιδιών.. Ούτως η άλλως καιρό τώρα σκέφτομαι να φτιάξω καινούριο.. κι όσον αφορά το cod το θεωρώ μια χαρά παιχνίδι, εξάλλου γούστα είναι αυτά.. Τα παιχνίδια είναι σαν τις γκόμενες, αν πχ σου αρέσουν οι χοντρές εμένα δεν μου πέφτει λόγος.:D

Kαι οι τσουπωτές γκόμενες βρε έχουν την γλύκα τους! Εννοείται!

Πριν πάρεις το Ghosts, δες και την παρουσίαση του Total Biscuit, μπάζει από παντού το new CoD...προ τριετίας θα ήταν σχεδόν μια χαρά...τώρα...χρυσό βατόμουρο.

Καλύτερα να περιμένεις το CoD 2014 από Trey.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο λιγες ώρες MP, εχω τις εξής παρατηρήσεις:

- Triple screen δεν υποστηρίζει (ουτε και τα παλια), περιμενω το hack.

- Σε 1080p "τρέχει" καλά, πανω απο 60fps συνέχεια, αλλά: Δειχνει σα να μην ειναι η κίνηση ομαλή, σα να εχει ενα stutter ή κατι τετοιο. Με το BF4 δεν ειχα τετοια αίσθηση.

- Tunnel vision. Ειχα καιρό να παίξω fps και να νομίζω οτι βλέπω με παρωπίδες. Τραγικό fov, δεν ευχαριστιέμαι το παιχνίδι. Απορώ πως παίζει ο κόσμος δηλαδή. Στο bf4 δεν ενιωσα έτσι ακόμα και με τη 1 οθόνη.

- Κατι μου λεεί οτι παιζουν hacks/cheats σε replays απο kills που βλέπω. Μπορει να ειναι και απλά η ιδέα μου.

- Στα θετικά του, παιζεις αμέσως, ελαχιστο wait time, δεν ειχα κανένα κολημα και disconnections.

- Δε βλέπεις το ping σου !! καλο έ?

- Το νέο συστημα με τα οπλα/perks ενδιαφέρον φαίνεται, ειναι λιγο πιο δυσκολο να ανοιξεις τα οπλα, θελει πιο πολυ χρόνο ισως.

Link to comment
Share on other sites

Με πρόλαβες, αρπαχτή ολκής , απόλυτη ξεφτίλα

Το PS2 είχε καλύτερα γραφικά επίσης.

Ε ειπαμε μη τα παραλεμε κι ολας...το συγκρίνεις με ps2...

Καλουλι ειναι γιαυτο που ειναι. Μακαρι να βγει ενας αλλος developer και να βγαλει κατι αντιστοιχο αλλα καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Ε ειπαμε μη τα παραλεμε κι ολας...το συγκρίνεις με ps2...

Καλουλι ειναι γιαυτο που ειναι. Μακαρι να βγει ενας αλλος developer και να βγαλει κατι αντιστοιχο αλλα καλύτερο.

Τα παραλέω όντως και ούτως ή άλλως η Trey ετοιμάζει την συνέχεια του ΒΟPS μέσα στο 2014 .

Έφαγε uninstall το GHOSTS πάντως , το FoV είναι απαράδεκτο σε εμετικό σημείο

Εν αναμονή των patch.

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν δύο μήνες μετά το ιστορικό ρεκόρ του GTA V, έρχεται το Call of Duty: Ghosts να διεκδικήσει την πρωτιά με τις περισσότερες πωλήσεις στο πρώτο 24ωρο κυκλοφορίας, καθώς η Activision ανακοίνωσε ότι έχει πουλήσει αντίτυπα αξίας $1 δισ. μέσα σε αυτό το χρονικό διάστημα.

Ο αριθμός είναι κατά $200 εκατ. μεγαλύτερος από αυτόν του GTA V, αλλά υπάρχει μια σημαντική διαφορά: αφορά πωλήσεις που έγιναν από την Activision στους μεταπωλητές και όχι σε τελικούς καταναλωτές. Επομένως, δεν είναι ξεκάθαρο πόσα από αυτά τα αντίτυπα έχουν πραγματικά διατεθεί στο κοινό, αλλά και πάλι κανείς δεν αμφισβητεί την τεράστια επιτυχία τους.

Απο Insomnia.

:hang3:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, μολις επαιξα 15 λεπτακια SP ετσι να δω πως παει σε πρωτη φαση...ειμαι τρελλος που βλεπω απο +4Gb εως και κατι παραπανω απο 5Gb στην VRAM? Μιλαω παντα για 1080p, δοκιμασα και με MSAAx4 και με ΤΧΑΑ συν κατι...WTF??? (εχω κρατησει screen γιατι δεν το πιστευα)

Απο εκει και περα, max RAM κατω απο 3.5Gb, οκ φαινεται το παιχνιδι...

Link to comment
Share on other sites

Για να μη κάθομαι και γράφω κατεβατό, κοιτάξτε εδώ τι προβλήματα πρέπει να λυθούν

http://www.mapmodnews.com/article.php/Call-of-Duty-Ghosts-Patch-wishlist-pc

Το multiplayer το βρίσκω ΕΝΤΕΛΩΣ unplayable για την ώρα. Ας ελπίσουμε να βγει patch σύντομα που να φτιάχνει τουλάχιστον mouse lag, fov cap, ping indicator

Έως τοτε, Los Poulos! :suicide:

Έγινε επεξεργασία από peopas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.