Jump to content



Call Of Duty:Ghosts


Recommended Posts

Εγώ πάντως θα το αγοράσω μόνο και μόνο η νέα μηχανή γραφικών είναι δέλεαρ, περιμένω πραγμάτικα πολύ όμορφα γράφικα, το multiplayer σίγουρα θα είναι διασκεδαστικό οπως σε όλα τα cod, τώρα το competitive κομμάτι ίσως να είναι μέτριο αλλά θα δούμε. Εδώ μέσα κάθε χρόνο όλοι κατηγορούν το ερχόμενο cod (το ίδιο και εγώ κάθε χρόνο) φέτος δεν θα το κατηγορήσω.. απλά όπως όλοι μόνο θα το αγοράσω.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως θα το αγοράσω μόνο και μόνο η νέα μηχανή γραφικών είναι δέλεαρ, περιμένω πραγμάτικα πολύ όμορφα γράφικα, το multiplayer σίγουρα θα είναι διασκεδαστικό οπως σε όλα τα cod, τώρα το competitive κομμάτι ίσως να είναι μέτριο αλλά θα δούμε. Εδώ μέσα κάθε χρόνο όλοι κατηγορούν το ερχόμενο cod (το ίδιο και εγώ κάθε χρόνο) φέτος δεν θα το κατηγορήσω.. απλά όπως όλοι μόνο θα το αγοράσω.

Πάρτε το χαμπάρι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΡΑΦΙΚΩΝ είναι η ίδια απλά πολύ "βαριά" τροποποιημένη που και καλά θεωρείται καινούρια, δε τα λέω εγώ οι ίδιοι στην activision τα λένε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα το αγοράσω μόνο και μόνο η νέα μηχανή γραφικών είναι δέλεαρ, περιμένω πραγμάτικα πολύ όμορφα γράφικα, το multiplayer σίγουρα θα είναι διασκεδαστικό οπως σε όλα τα cod, τώρα το competitive κομμάτι ίσως να είναι μέτριο αλλά θα δούμε. Εδώ μέσα κάθε χρόνο όλοι κατηγορούν το ερχόμενο cod (το ίδιο και εγώ κάθε χρόνο) φέτος δεν θα το κατηγορήσω.. απλά όπως όλοι μόνο θα το αγοράσω.

Παιζει να ειμαι απο τους μονους που το κραζανε και δεν το πειρανε!!εγω σταματησα στο mw3

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε το χαμπάρι ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΗ ΓΡΑΦΙΚΩΝ είναι η ίδια απλά πολύ "βαριά" τροποποιημένη που και καλά θεωρείται καινούρια, δε τα λέω εγώ οι ίδιοι στην activision τα λένε.

Μετά απο ένα καλό googlarisma είδα πως έχεις δίκιο σε όλα, αυτό με χάλασε λίγο γιατί σε κάποιο teaser είχε πάρει το μάτι μου κάτι για νέα engine. Κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο ένα καλό googlarisma είδα πως έχεις δίκιο σε όλα, αυτό με χάλασε λίγο γιατί σε κάποιο teaser είχε πάρει το μάτι μου κάτι για νέα engine. Κρίμα...

Συγνώμη αν στο πα λίγο επιθετικά, είναι καθαρό marketing η "νέα" μηχανή γραφικών. Ενημερωτικά και μόνο αν δεις τα βίντεο που την παρουσιάζουν ειδικά εκεί που " τα ψάρια απομακρύνονται όταν τα πλησιάζεις " είναι να βαράς το κεφάλι στου στον τοίχο ! :wall:

παραδείγματα

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=IBasfOw2M30]Call of Duty Ghosts - Next Gen Technology with bullshitfactor 10. - YouTube[/ame]

http://i.imgur.com/0XorVEI.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dedicated Servers:

"We did mention dedicated servers on Xbox One. One thing I can say is we’re also doing dedicated servers on PC. So PC will be all dedicated servers, all of it. I don’t have details on how dedicated servers are going to work on PC, partly because we’re still in development and still working on all those features"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Οξυγονο οι σφαιρες εχουν οκ αλλα στους -250 την συστολη του οπλου που την βαζετε θα σκασει στα μουτρα η κανη

ασε που αν καταφερει να ριξει να βρεθεις να κανεις βολτες στο διαστημα δεν ξερω τι να πω θελει ψαξιμο το θεμα... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δε πιστευω καν οτι εχει πυροβολησει κανεις για δοκιμη στο διαστημα...πρεπει να το ψαξουμε :)

Aν και το μονο οπλο που θα καταφερνε να ριξει εστω μια σφαιρα θα ταν κανενα AK 47 :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Δε πιστευω καν οτι εχει πυροβολησει κανεις για δοκιμη στο διαστημα...πρεπει να το ψαξουμε :)

Aν και το μονο οπλο που θα καταφερνε να ριξει εστω μια σφαιρα θα ταν κανενα AK 47 :D

http://www.military.com/video/guns/gunfire/will-a-gun-fire-in-space/971339055001/

Έγινε επεξεργασία από scarspy
Link to comment
Share on other sites

System Requirements

Minimum System Requirements

  • OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
  • CPU: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ or better
  • RAM: 6 GB RAM
  • HDD: 40 GB HD space
  • Video: NVIDIA GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5870 or better
  • Sound: DirectX Compatible Sound Card
  • DirectX: 11
  • Internet: Broadband Internet connection and Steam and Online Multiplayer

Call of Duty: Ghosts | System Requirements | GeForce

Link to comment
Share on other sites

Μονο σε εμενα αρεσαν τα campaign?

Δεν εχω παιξει το 3ο γιατι απλα δεν ηθελα να ασχοληθω, αλλα εχω το 1 και 2, μιας και με το 1 βγαλαμε πολλες ωρες σε LAN COD τοτε που βγηκε και τα campaign αν και μικρα με αρεσαν αρκετα και στα 2..Δεν μπορω να πω οτι ηταν τρομερη αγορα, μιας και αντε να επαιξα 60-70 ωρες το 2 οποτε δεν ασχοληθηκα καν με το 3.

Τωρα οσο αφορα τα γραφικα,δεν νομιζω να ενδιαφερει πολλους τοσο πολυ για να χαιρεσε FPS game και γραφικα υπαρχει το BF..

Παντα με αρεσε η γρηγοραδα του COD απο το BF για παραδειγμα, που δοκιμασα λιγο το 3 μιας και το πηρα free ειναι σχετικα ποιο αργο το gameplay! Ποιο tactical αλλα ποιο αργο.

Εννοω οτι τα games αυτα απλα βγαινουν σαν beta για το επομενο, μιας και οταν βγαινει το επομενο..αν θες να παιζεις ενα ζωντανο game θα το αγορασεις πως να το κανουμε, ο κοσμος παει στο καινουργιο αφου οταν πηγα να παιξω το 2ο μια μερα στο ακυρο και δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι βγηκε το 3, ολα αδεια mοstly!

Εκει πονταρουν, απλα τα πραγματα, τωρα αν κανουν fake trailer και βαζουν AI που ειναι 20 χρονων δεν εχει πολυ σχεση, σαν παιχνιδια ειναι κατι σχετικα ωραιο ειδικα με παρεα που για αυτο ακομα πουλαει.

Οπως καποιο απο εμας παιζαμε Counter οταν βγηκε και ειμασταν 13-14, το COD ειναι το δικο τους FPS game κτλ και δεν τους νοιαζει πως και γιατι, καποτε θα δοκιμασουν το καινουργιο!

Έγινε επεξεργασία από potis
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.