Jump to content



Call Of Duty:Ghosts


Recommended Posts

εχει καποιο καλουτσικο σεναριο οσο εχω παιξει για οσους βεβαια ενδιαφερει το single κομματι !!

odz4.jpg

παρτε και λιγο απο διαστημα !!

rrwm.jpg

3t0q.jpg

αλλα και ο σκυλος ολα τα λεφτα !!

h66m.jpg

Έγινε επεξεργασία από ultraex2005
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

παρτε και λιγο απο διαστημα !!

εχει καποιο καλουτσικο σεναριο οσο εχω παιξει για οσους βεβαια ενδιαφερει το single κομματι !!

odz4.jpg

τι ειναι βαρη???

λεει τιποτα απο γραφικα?

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα παιζει. Προτιμω ομως τις παλαιοτερες εκδοσεις που ηταν Β' παγκοσμιου πολεμου το σκηνικο. Απο γραφικα ειναι καλο αλλα δεν φτανουν μονο αυτα ωστε να κολλησει καποιος με ενα παιχνιδι και να παιζει με τις ωρες.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες αλλά το κακό είναι ότι θα μπορέσω να το παίξω την Τετάρτη το απόγευμα :hang3:. Αλλά 4 DVDs το install οι ssd θα λιώσουν. Review στο ign είδα ότι πήρε 8.8. Όσοι έχετε παίξει έχει κάποια freezes κτλ? γιατί με το bf4 που πήρα έφαγα τρελό ξενέρωμα και ακόμα δεν έχω μπορέσει να παίξω σωστά.

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι βαρη???

λεει τιποτα απο γραφικα?

οχι δε ειναι ιδιαιτερα βαρυ αν και εχει σκηνες μεσα που ειναι φορτωμενες τωρα απο γραφικα μου φανηκε αρκετα καλο

ενταξει προσωπικα δε εχω τις τρελλες απαιτησεις !!

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα χθες αλλά το κακό είναι ότι θα μπορέσω να το παίξω την Τετάρτη το απόγευμα :hang3:. Αλλά 4 DVDs το install οι ssd θα λιώσουν. Review στο ign είδα ότι πήρε 8.8. Όσοι έχετε παίξει έχει κάποια freezes κτλ? γιατί με το bf4 που πήρα έφαγα τρελό ξενέρωμα και ακόμα δεν έχω μπορέσει να παίξω σωστά.

Mια χαρά τρέχει.

Μην το συγκρίνεις με το BF4, το οποιο είναι μακράν καλύτερο σε γραφικά.

Tώρα 8,8 το IGN...τα έσκασαν χοντρά σε λάδωμα.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα παιζει. Προτιμω ομως τις παλαιοτερες εκδοσεις που ηταν Β' παγκοσμιου πολεμου το σκηνικο. Απο γραφικα ειναι καλο αλλα δεν φτανουν μονο αυτα ωστε να κολλησει καποιος με ενα παιχνιδι και να παιζει με τις ωρες.

και ποιος δε το προτιμάει αυτό φίλε?

Τι αισθηση παίρνεις τώρα και τι αισθηση έπαιρνες όταν ήσουν έξω απτο κτίριο των SS με τους ναζί και το αδόλφο Χίτλερ και τους έτρωγες όλους σβάρνα?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σε αυτούς που ξεκίνησαν να το παίζουν .Με τα ψάρια τι γίνεται ρε παιδιά; :rofl:

Και εδώ τα πρώτα unlocks : http://www.epetpals.com/eukanuba-german-shepherd-adult-dog-food-36-lb.html

Έγινε επεξεργασία από black66.gr
Link to comment
Share on other sites

Ένας ξάδερφος έχει τρελά προβλήματα. Freeze και memory fault κάθε φορά που δοκιμάζει να παίξει (παρότι έχει καλό σύστημα). Στα φόρουμ βλέπω πολλά θέματα. Θα του δώσω μνήμες να δοκιμάσει αλλά ξαφνικά χάλασαν την ίδια μέρα που έγινε ενεργοποίηση;

Link to comment
Share on other sites

βοηθεια παιδες

μολισ παρελαβα το game παω να το κανω install αφου εκανα πριν το steam και acount

ξεκιναω παλι το dvd για install game και μου βγαζει μυνημα cannot be installed

τη βοηθεια σας

εχω ακουσει οτι εχουν βαλει καποιο κλειδωμα και αν δεν εχεις πανω απο 6Gb δεν σε αφηνει καν να το τρεξεις!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.