Jump to content



Game of Thrones - Spoilers μέχρι τρέχον επεισόδιο


Recommended Posts

Η πρώτη αντίδραση είναι από άτομα που ούτε έχουν διαβάσει το βιβλίο, ούτε βλέπουν την σειρά, η δεύτερη από άτομα που δεν έχουν διαβάσει το βιβλίο αλλά παρακολουθούν την σειρά κ.ο.κ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Εμένα πάντως δεν μου άρεσε το τελευταίο επεισόδιο. Ακολούθησε την αδράνεια όλης της season (εκτός του προηγουμένου)

+3

Μουφαααααααααααααααααααααααα

Κανεις δεν πεθανε! :p

edit: νομιζω οτι αυτο το επεισοδιο ηταν και η ταφοπλακα στο οριστικο "διαζυγιο" οτι πλεον σεζον και βιβλια δεν προκειται να συμβαδιζουν.

Αυτο για οσους "αγχωνονται" οτι με τον ρυθμο που βγαινει η σειρα θα φτασει τα βιβλια.

Έγινε επεξεργασία από SLN
Link to comment
Share on other sites

+3

Μουφαααααααααααααααααααααααα

Κανεις δεν πεθανε! :p

edit: νομιζω οτι αυτο το επεισοδιο ηταν και η ταφοπλακα στο οριστικο "διαζυγιο" οτι πλεον σεζον και βιβλια δεν προκειται να συμβαδιζουν.

Αυτο για οσους "αγχωνονται" οτι με τον ρυθμο που βγαινει η σειρα θα φτασει τα βιβλια.

γιατί τόσο διαφορετικά ήταν τα βιβλία?

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εγω χρονικα το ειπα. Τωρα μικρο-μεσαιο αλλαγες, μεχρι κι εγω που τωρα εμαθα... αναγνωση υπαρχουνε.

Τωρα για να το θεσω κομψα... τι να πω οτι μετακομισανε το ντουετο Bolton's bastard-Theon που ρωτησα εγω πιο πανω απο το 4ο βιβλιο στην 3η σεζον σε ανταλλαγη ενα ψιλοσημαντικο γεγονος ακριβως ΠΡΙΝ συναντηθει ο Jeimi με την σκροφαδερφη του.... :p

To οποιο με τη φτωχη λογικη μου, αν ξεκινησει στο 1ο επεισοδιο της 4ης σεζον θα πιασει αρκετο "χωρο". :upside:

Link to comment
Share on other sites

ωραια..τωρα δηλαδη εχουμε 10 μηνες μεχρι το επομενο επεισοδιο?

αφθονος χρονος για οσους γουσταραμε να συνεχισουμε τα βιβλια και επισης αρκετος χρονος για ακομα περισσοτερο κοσμο, να ξενερωσει και να ξεχασει τη σειρα..

ειδικα με τετοιο τελευταιο επεισοδιο και γενικα την τριτη season..

Link to comment
Share on other sites

Στη γροθιά των πρώτων ανθρώπων

35407065.jpg

Μόνο που δεν το είχε δείξει.

Συγκεκριμένα είχε δείξει να βρίσκει ένα στην τύχη και να το καβατζώνει.

Δεν έδειξε ότι έβρισκε από ένα κάθε 5 μέτρα.

Fail του σκηνοθέτη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.