Jump to content



Tom Clancy's The Division


Cguevara

Recommended Posts

Χτες μου εκανε κατι ιστοριες. Δεν ξεκιναγε καν. Εσκαγε μηνυμα "error 0 checking dll signature"

Oτι ναναι :slap:  Αυτο το θεμα το εχουν απο εποχη Far cry 4 κλπ....

Τελικα μετα απο uninstall-re-install μου εκανε τη χαρη....

Θα του ριξω μια γρηγορη ματια αποψε... Πολλη γρηγορη ομως.

Αν ηταν first person ισως να με εψηνε, τωρα εχει φαει ακυρο απο αυτο και μονο....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειναι ενα co-op mmo rpg shooter, που θελει να κανει μιξη απο destiny και κανα mass effect (χωρις τα διαστημικα), αυτη την εντυπωση μου εδωσε. Αλλα αν δεν εχει πληθωρα επιλογων στο multiplayer , θα καταντησει βαρετο γρηγορα... Δεν αξιζει οπως ειπε ο Wizard! ουτε για 30€ ετσι οπως το βλεπω, οχι 60 που ζητανε...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Λαθος :hehe::rofl:

Εχεις φαντασματα στο pc σου :p

Σοβαρά δεν είχα πάρει πρέφα οτι ήταν ενεργοποιημένος απο Uplay ο fps counter γιατί κατά κανόνα ανοίγω και μετράω με το MSI AB. :D

Τέσπα... τώρα το έκλεισα! Ένας fps counter μου φτάνει δεν θέλω άλλον! :hehe:

Ντάξει το παιχνίδι τρώγεται αλλά δεν εντυπωσίασε όπως περίμενα! Καλά για τα 60€ που ζητάει ούτε λόγος... 

Link to comment
Share on other sites

Μάθατε εάν υπάρχει περίπτωση να ανοίξουν άλλη βασική αποστολή αύριο ή εάν θα έχει παράταση η ΒΕΤΑ;

 

Μου άρεσαν τα μενού του, ο χάρτης σαν αίσθηση

Τα μενού για τα skills ήταν ωραία και απλά, όμως για τα όπλα και clothing όχι τόσο για μένα...

Και ο χάρτης δεν είχε πολύ detail, δρόμους μέσα από κτίρια κτλ, για να προσανατολιστώ έπρεπε να βασίστώ πολύ στο way-mark!

Αισθητικά μου άρεσε αρκετά όπως κάνανε την πόλη!

Τον περισσότερο χρόνο τον περνάς τρέχοντας! Δεν γίνεται να βάλουν ένα ποδήλατο;;

K4m0l8j.jpg

Έγινε επεξεργασία από cgd
Link to comment
Share on other sites

παίζει κανάς κωδικός για τη Beta;; δεν τοχα πάρει χαμπάρι καν ότι παίζει αυτό το σουκου.

Google: nvidia the division beta

 

Πάντως εγώ το έβγαλα ήδη. Ο Tom Clancy έβαζε την υπογραφή του σε αρκετά ρεαλιστικά παιχνίδια. Εδώ το χέσαμε. Όταν κατάλαβα ότι ο τύπος στην ταράτσα ήθελε 6-7 γεμιστήρες να του αδειάσω για να πεθάνει, τον έβγαλα και το έβγαλα. Αν ήθελα DOOM, ήξερα που να βρω. Αυτό είναι arcede πλέον, όχι ρεαλιστικό. :TD:

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

booooooring

Παλι καλα που δεν ειναι fps

Ειδικα το πιστολιδι πολυ generic, ισως να ειμαι λιγο προκατηλειμμενος, απο τοτε ομως που τα tactical shooter με την σταμπα "Tom Clancy's" επανω σταματησαν να ειναι .... tactical (rainbow shit vegas + lockdown *γκουχ* γκουχ* ) και αρχισαν να βαζουν την σταμπα οπου ναναι, - μεχρι και σε ace combat wannabe παιχνιδακια - σταματησα κι εγω να ελπιζω σε κατι καλυτερο  :)

 

 

 

:hehe:

 

για το (αναμενομενο) downgrade δεν ειχα  γραψει τιποτα γιατι πολυ απλα δεν υπηρχε λογος !  χ3ζ31 η αρκουδα στο δασος ? 

 

o tom μας εχει αφησει χρονους btw,  ακομα και αν το game συνδυαζε γραφικα get even με ρεαλισμο  squad την αμεσοτητα-pick up and play του COD  και  τα διακριτα RPG στοιχεια του stalker παλι ακυρο θα ετρωγε απο μενα επειδη φοραει αυτον τον καρκινο που ακουει στο ονομα uplay. 

 

δεν ειναι ο προσωπικος υπολογιστης χαμαιτυπειο  για να μας φορτωνουνε  4 spyware 5 drm και 10 client επανω - na_pane_ston_diaolo_oloi.avi

 

edit :  http://www.thelab.gr/topic/122630-tom-clancys-the-division/page-1#entry1939128 

 

the downgrade israel :rofl:

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ααα καλαά είσαι... εννοείται οτι το έχουν χακάρει κιόλας! Δεν είναι να μπαίνεις στην DZ..., είναι μια παρέα απο 10 άτομα και σε σφάζουν λές και δεν υπάρχει αύριο!

Btw κράτησα και μερικές αναμνηστικές φωτογραφίες απο το game! Παραθέτω μερικές...! :)

 

30jpabb.jpg

mjlu9c.jpg

bgp4zt.jpg

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μου την έσπασε λιγάκι που μερικοί το κραζανε το παιχνίδι στο twitch λες και δεν ξέρανε ότι είναι beta. MMO είναι ρε παιδιά έχει να φάει patches σαν να μην υπάρχει αύριο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.