Jump to content



Συζήτηση περι case reviews


karmen1983

Recommended Posts

Επειδή το κάθε κουτί δεν είναι το ίδιο και επειδή το να προσπαθήσεις να μειώσεις το χρόνο πέρα από κάποιο θεμιτό ίσως ποσοστό (που και γι' αυτό προσωπικά έχω σοβαρούς ενδοιασμούς) θα φέρει σοβαρά προβλήματα στην παρουσίαση!

Και δεν μιλάω μόνο για πράγματα που ίσως θα κοπούν , η θα "ξεπεταχτούν", μιλάω και για πράγματα που φανούν στην ροή του λόγου κλπ!

Μια καλή περίπτωση συμβιβασμού των δύο είναι :

1.Το Video γίνεται όσο χρειάζεται κάθε περίπτωση!

2. Μπαίνουν παραπομπές στο βίντεο -δεν ξέρω πώς , αλλά από ότι είδαμε μπορεί να γίνει- που οδηγούν σε επιμέρους τμήματά του!

Έτσι το κέρδος θα είναι τριπλό!

Και αυτός που θέλει να απολαύσει το review θα μπορεί, και αυτός που το έχει δεί θα μπορεί γρήγορα να ανατρέξει σε κάτι να το θυμηθεί και αυτός που δεν έχει χρόνο θα μπορεί να δει αυτό που τον ενδιαφέρει άμεσα και αργότερα βλέπει και το σύνολο!

Για τα υπόλοιπα θα επανέλθω !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply
Ποσο δικιο ειχε ο Trexx πιο πανω.!!!!!περι αχρείαστου τοπικ.

Θα ειπωθουνε 1.000.000 προτασεις και αποψεις και τελικα το επομενο review θα ειναι carbon του προηγουμενου γιατι καμια απο τις 1.000.000 προτασεις δεν ειναι εφαρμοσιμη για τον εναν η τον αλλο λογο, και αρα συνεχιζουμε ετσι :happy2::happy2::happy2:

Αν θες επιχειρηματολόγησε λίγο, εγώ αυτό έκανα.

Απέρριψα κάποια πράγματα για κάποιους λόγους

Πχ το review δεν είναι οδηγός συναρμολόγησης για να σου στήσω ένα σύστημα. Είμαι λάθος;

Αν θες μικρής διάρκειας βίντεο δε μου ζητάς unboxing, Στήσιμο συστήματος/υδρόψυξης κλπ. Σωστά;

Υιοθέτησα και κάποια άλλα όπως είπα όπως και κρατάω τις παραπομπές στα βίντεο (κάτι που δε ξέρω πως γίνεται αλλά θα το ψάξω)

Που λοιπόν είναι άχρηστο;

Link to comment
Share on other sites

Αν θες επιχειρηματολόγησε λίγο, εγώ αυτό έκανα.

Απέρριψα κάποια πράγματα για κάποιους λόγους

Πχ το review δεν είναι οδηγός συναρμολόγησης για να σου στήσω ένα σύστημα. Είμαι λάθος;

Αν θες μικρής διάρκειας βίντεο δε μου ζητάς unboxing, Στήσιμο συστήματος/υδρόψυξης κλπ. Σωστά;

Υιοθέτησα και κάποια άλλα όπως είπα όπως και κρατάω τις παραπομπές στα βίντεο (κάτι που δε ξέρω πως γίνεται αλλά θα το ψάξω)

Που λοιπόν είναι άχρηστο;

Αχρειαστο οχι αχρηστο .

Λοιπον,

Το τελευταιο review που ανεβασες δεν ειναι το 1ο σου ουτε ενα 2ο ουτε 3ο, εχεις κανει αρκετα και ολα ειναι στο ιδιο στυλ και στο ιδιο υφος, που σημαινει οτι εσυ προσωπικα εισαι ευχαριστημενη με το ολο concept.γι αυτο άλλωστε και το επαναλαμβάνεις.

Το να ζητας την αποψη των υπολοιπων στο τι να αλλαξεις μετα απο τοσες παρουσιασεις , νομιζω ειναι εντελως ακυρο.Εξ αλλο μετα απο τοσα reviews αν υπηρχε κατι που χρειαζονταν αλλαγη και μπορουσες να το αλλαξεις -εξυπνη κοπελα εισαι- θα το ειχες καταλαβει και μονη σου .

Περα απο την πλακα χαρας το κουραγιο σου, οταν ειδα στην αρχη της παρουσιασης την διαρκεια του review, πηδηξα στο τελος για να δω αν εισαι ακομη ορθια...:rofl:

:rofl::rofl:(ή την εχεις αραξει σε καμια καρεκλα)!!!

Link to comment
Share on other sites

troll mode on εντοπίζω πάλι αλλά ας δώσω μία ευκαιρία ακόμα.

Παράπονα άκουσα στο τελευταίο review και μάλιστα το review ξέφυγε για τα καλά.

Αν με ρωτήσεις αν ήταν καλό review τότε θα σου απαντήσω ότι πιστεύω ότι είναι το καλύτερό μου review. Οπότε λογικό δεν είναι να ψάχνομαι;

Για το ύφος εννοείς το δίκο μου; Τη φάτσα; Το λόγο; Τη δομή; Τι ακριβώς;

Γιατί αν εννοείς τη δομή νομίζω το να κρατάς ένα κορμό σταθερό δεν είναι κάτι στο οποίο πρωτοπορώ. Ολα τα reviews εσωτερικού και εξωτερικού ακολουθούν μία φόρμα.

Αν εννοείς για το λευκό φόντο, για τη φάτσα μου ε τι να κάνω ρε συ τον κασκαντέρ για να δείτε ένα βίντεο;

Link to comment
Share on other sites

troll mode on εντοπίζω πάλι αλλά ας δώσω μία ευκαιρία ακόμα.

Για το ύφος εννοείς το δίκο μου; Τη φάτσα; Το λόγο; Τη δομή; Τι ακριβώς;

Troll mode ON

Την ολη παρουσιαση του κουτιου εννοω -οχι την εξωτερικη σου εμφανιση-

Εχω την εντυπωση οτι ξεκινας το καθε review με σκοπο να το φτασεις 50 λεπτα να το τεντωσεις οσο μπορεις.

Αλλο να ξεκινησεις με πλανο 30 λεπτων και τελικα να σου παρει 40 και αλλο να ξεκινησεις απο την αρχη για να πας 50 ακατεβατα, εσυ ειναι φανερο οτι κανεις το 2ο,

Troll mode Off

Link to comment
Share on other sites

Δε θα σου απαντήσω εγώ εδώ αλλά θα αφήσω άλλους να πουν την γνώμη τους.

Αντε bravo επιτελους το ειπες.

Ε ναι, τα φιλαρακια τι θα πουνε??

Αυτος ειναι ο πραγματικος λογος που ανοιξες το topic.Περιμενεις χειροκροτημα και συγχαρητηρια σε καμια περιπτωση αποψεις και γνωμες .

Link to comment
Share on other sites

Ε τώρα μιλάς σαν το άτομο που ρώτησε πότε μια γυναίκα έχει ημερομηνία λήξης στο thelab.

Απλά ΕΓΩ δε μπορώ να με κρίνω. Κατάλαβες;

Αλλά επειδή κόλλησες στη διάρκεια ενός review το οποίο είδες την αρχή και το τέλος και έκρινες ότι το τράβηξα απο τα μαλλιά. Εχεις δει κανένα άλλο αλήθεια; Ή και εσύ κρίνεις χωρίς να δεις;

Link to comment
Share on other sites

Ε τώρα μιλάς σαν το άτομο που ρώτησε πότε μια γυναίκα έχει ημερομηνία λήξης στο thelab.

Απλά ΕΓΩ δε μπορώ να με κρίνω. Κατάλαβες;

Αλλά επειδή κόλλησες στη διάρκεια ενός review το οποίο είδες την αρχή και το τέλος και έκρινες ότι το τράβηξα απο τα μαλλιά. Εχεις δει κανένα άλλο αλήθεια; Ή και εσύ κρίνεις χωρίς να δεις;

Η αληθεια ειναι οτι το ειδα τα πρωτα 20 λεπτα.Sorry αλλα μετα δεν αντεξα

Δεν λεω οτι δεν μου αρεσε το review.απλα πιστευω οτι θα μπορουσες να το κανεις και σε 40 λεπτα -ΠΑΑΑΑρα πολυ ανετα- (να μην πω λιγοτερο και μου παθεις τιποτα)

Link to comment
Share on other sites

Απο τεχνογνωσία, αντίληψη και εμπειρία στον τομέα σου έχεις αρκετή, ξέρεις για ποιον απευθύνετε το εκάστοτε κουτί, τι θέλει κάποιος απο το κουτί, τι λεπτομέρειες θέλει να δει απο το προιόν στο review κτλπ. Δηλαδή το review αυτούσιο είναι αναλυτικό (για μένα πάντα) και περιεκτικό.

Αν θές κριτική για το video τώρα:

Στο στήσιμο της παρουσιάσης θα μπορούσε να έχεις κάτι απο πίσω, οτιδήποτε δεν χρειάζεται να είναι απαραίτητα κάτι με υπολογιστές (βάλε και τον κούκο στην τελική).

Background μουσική νομίζω έβαζες και μετά την σταμάτησες (το ίδιο audio theme btw κουράζει, σε κάθε video θα ήθελα διαφορετικό Intro theme) προσωπικά δεν προτιμώ καθόλου, αλλά σίγουρα θα σε βοηθούσε προσωπικά για να δώσει χρώμα στον λόγο σου. Δεν λέω ότι δεν τα λες καλά αλλά έισαι λίγο "ασπρομαυρη" στον λόγο σου, ο τόνος της φωνής σου δεν αλλάζει νιώθω ότι ακούω την δασκάλα μου στο σχολείο.

Ναι ξέρω δεν είναι η ουσία αυτήν σε κάθε review-video αλλά είναι πολύ σημαντικό για κάποιον ώστε να δει ολόκληρο κάποιο video και να μην χάσει το ενδιαφέρον του σε αυτό. Για να καταλάβεις ποιο καλά τι ακριβώς προσπαθώ να πω δες τα πρώτα videos του linus στο youtube και παρατήρησε πόσο μεγάλη διαφορά έχει στον τρόπο που μιλάει, στις κινήσεις του και στο βλέμα του με το το τώρα. Δεν σε λέω να γίνεις ηθοποιός προς θεού, στην πορεία θα το συνηθήσεις και θα είσαι ποιο άνετη.

Δηλαδή να είσαι λίγο ποιο χύμα, να μην αγχώνεσαι και να λες αυτά που θες να πεις με τον δικό σου τρόπο όπως ακριβώς θα τα έλεγες στην καφετερία αν πίναμε καφέ. Δεν πληρώνεσαι απο αυτό, ούτε έχεις αφεντικό απο πάνω σου για να σε ελέγχει τι θα πεις και πως θα τα πεις, είναι δικό σου το project δώστου τον δικό σου χαρακτήρα, την δικιά σου προσωπικότητα και μην είσαι "σφιγμένη".

Δεν σε ξέρω προσωπικά μπορεί αυτό να είναι και το στυλ σου, αλλά δεν νομιζω.

Cheers :)

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά εννοούσα κάτι τέτοιο όταν ανέφερα το video για το στήσιμο.Αν το κάνεις λιγότερο αναλυτικό μπορείς να το μικρύνεις ακόμα περισσότερο,δεν χρειάζεται να δούμε πως βιδώνεται η κάθε βίδα ή αποστάτης.

Να σημειωθεί πως δεν γνωρίζω καθόλου την διαδικασία για να γίνει ένα ανάλογο video ή τον χρόνο ή τον εξοπλισμό που ίσως απαιτείται.

Προτείνω επετειακή παρουσίαση του 900D στην επόμενη κοπή πίτας του thelab :p

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά εννοούσα κάτι τέτοιο όταν ανέφερα το video για το στήσιμο.Αν το κάνεις λιγότερο αναλυτικό μπορείς να το μικρύνεις ακόμα περισσότερο,δεν χρειάζεται να δούμε πως βιδώνεται η κάθε βίδα ή αποστάτης.

Σωστος.Απλα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Δε γράφω συχνά στο φόρουμ αλλά και γενικά στα φόρουμ. Αυτό που βλέπω όμως 2 μέρες εμένα σαν Σωτήρη με έχει βγάλει από τα ρούχα μου. Χαρας την υπομονη της που αντι να σας πει αυτό είναι αν σας αρέσει εχει καλώς αν όχι από δω πάνε και άλλοι, κάθεται και σας δίνει χώρο να μιλήσετε και να πει ο καθένας το κοντό και το μακρύ του οκ μερικοί ειπατε και κάτι καλό βέβαια. Θέλετε 10λεπτα αλλά να παίρνετε τη πληροφορία.

Θέλετε και στησίματα συστήματος σα πως δε καταλαβαίνετε από τη σελίδα με το στήσιμο τι γίνεται. Μετά βέβαια να γκρινιάξουμε γιατί το βίντεο πέρασε το μισάωρο.Κάθεστε και χτυπάτε ένα από τα καλύτερα reviews επειδή δε κάτσατε να δείτε και μετά να μιλήσετε. Αλλά όλοι έχουν μία γνώμη και ένα κώλο γνωστό αυτό έτσι.

Δε σας είδα σε άλλα reviews να γκρινιάζετε ή να σχολιάζετε συνέχεια Τυχαίο; Αντί να πούμε ολη μας βλέπω αυτό και έχω σχηματίσει μια γνώμη και όχι 100 review για ένα προϊόν σας πειράζουν τα άσπρα φόντα, τα μαλλιά που πετάνε, η φωνή, το ότι κοιτάει το ταβάνι Τελικά το προϊόν το είδε κάνεις σας;

Και επειδή πολλά σα να είπα η γνώμη μου είναι ότι φταίει η Δ.Ο. του thelab για τα όσα έχουν γίνει. Ότι δεν έχει σχέση με το προϊόν από τη στιγμή που ο reviewer έχει δώσει σωστά τα στοιχεία έπρεπε να κόβεται μαχαίρι. Ας μοιραστούν και μερικές κάρτες. Το αν η reviewer έβαλε πίσω για φόντο τις ζαρτιέρες της εμένα δε με νοιάζει. Όποιος σχολιάζει χρόνους, φώτα, κούκους,κρύα πόδια,έξω.Να μένουν καθαρά τα rewiew μόνο με χρήσιμες ερωτήσεις-διευκρινισεις

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1215]nucleus[/MENTION], το βίντεο που έδειξες θα το συνιστούσες σε κάποιον που συναρμολογεί για πρώτη φορά υπολογιστή; ΟΚ δεν είναι ακριβώς συγκρίσιμα αλλά μιας και το δίνεις ως πρότυπο, θα φρίκαρα αν ήταν το μόνο που μπορώ να δω για να μάθω. Και οι βίδες χρειάζονται κι οι αποστάτες και το πώς ανοίγει το panel και ποια σημεία μπορεί να δημιουργήσουν θέμα.

Καταλαβαίνω κάποιος που δεν θέλει να το αγοράσει, κάποιος που έχει δει/φτιάξει 30 υπολογιστές, κάποιος που δεν έχει χρόνο ή κάποιος που απλώς βαριέται βρε αδερφέ να μην θέλει να δει την παρουσίαση. Δεν είναι έγκλημα. Αλλά να ζητούν να κοπεί η διάρκεια -μερικές φορές χωρίς καν να λένε τι ακριβώς τους φάνηκε περιττό- μου είναι ακατανόητο. Επίσης ακατανόητο μου είναι το κοινό του βίντεο που έδωσες πιο πάνω: οι «γνώστες» δεν το χρειάζονται κι ίσως ούτε καν ενθουσιάζονται με τέτοια, οι «αδαείς» ελάχιστα ως καθόλου θα βοηθηθούν από κάτι τέτοιο. Λιγότερος χρόνος δεν ισοδυναμεί με έλλειψη φλυαρίας (στα 13 λεπτά, είχε χρόνο να δείχνει ένα λεπτό+ τα κουτιά;)

[MENTION=16220]sotoscorfu[/MENTION] έχεις δίκο ότι θα έπρεπε μερικά πράγματα να τα αγνοεί ο οποιοσδήποτε reviewer. Δεν έχεις δίκιο για κάρτες κλπ, η ίδια η karmen ζήτησε εδώ να γράψουμε τι θα θέλαμε.

ΥΓ karmen, όταν γράφω τη λέξη «ύφος» συνήθως εννοώ το κείμενο, τον λόγο (στεγνή παρουσίαση; αστεία; επίσημο/ανεπίσημο και τέτοια) όχι εμφάνιση. Παρενθετικά, δε μου φάνηκες καθόλου αγχωμένη στο βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι το ειδα τα πρωτα 20 λεπτα.Sorry αλλα μετα δεν αντεξα

Δεν λεω οτι δεν μου αρεσε το review.απλα πιστευω οτι θα μπορουσες να το κανεις και σε 40 λεπτα -ΠΑΑΑΑρα πολυ ανετα- (να μην πω λιγοτερο και μου παθεις τιποτα)

μαλλον ησουν απο τους πρωτους που ειδαν το[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6b3EwprglnU] review[/ame] του TimeToLiveCustoms και για αυτο σε κουρασε :yu:

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτηκα αρκετά αν θα γράψω τα επόμενα και θα ζητήσω και την κατανόηση της Αγάπης, για το "off topic", αλλά πιστεύω ότι πράγματα σαν αυτά,

πέρα από το ότι δεν τιμούν κανένα, είναι προσβλητικό να υπάρχουν και ακόμα χειρότερα αν μένουν αναπάντητα (τουλάχιστον την πρώτη φορά!)!

Τελικά από ότι φαίνεται, είναι αλήθεια ότι το μεγαλύτερο χάρισμα που πρέπει να έχει κάποιος που «εκτίθεται», είναι να έχει σιδερένιο στομάχι!

Προσπαθώ να καταλάβω που είναι η δυσκολία να αντιληφθούμε ότι, είναι όχι μόνο θεμιτό, αλλά και επιβεβλημένο , να ψαχτείς και να ρωτήσεις όταν βλέπεις ότι κάτι που κάνεις, συναντά κάποιες «αντιρρήσεις»!

Σε έναν ερασιτέχνη, που σέβεται όχι μόνο αυτό που κάνει, αλλά και τους αποδέκτες του έργου του, το να τους ρωτήσει τι σκέφτονται και τι αντιρρήσεις / προτάσεις έχουν, είναι το τόσο αδιανόητο, έτσι ώστε η μόνη εύλογη ερμηνεία που απομένει για την κίνησή του αυτή, είναι η άγρα χειροκροτημάτων???

Ή απλά αυτό το συμπέρασμα, δείχνει την εμπάθεια του συμπεραίνοντος?

Και το κακό είναι ότι η «καχυποψία» συνεχίζεται με δήθεν γενικευμένες εντυπώσεις περί της χρονικής διάρκειας των video (αδιαφορώντας για την πραγματικότητα, άλλωστε ποιος νοιάζεται γι’ αυτήν!)

Εγώ απλά θα παραθέσω κάποια νούμερα που δείχνουν την διάρκεια κάποιων από τα vιdeo των "50" λεπτών!:

53, 31, 21, 19, 28, 22, 36, 27, 17

Έτσι για να δούμε την πρόθεση για το ξεχείλωμα του χρόνου και πόσο πραγματικό είναι!

Το μόνο που είναι φανερό για την ώρα είναι ότι υπάρχει προκατάληψη και εθελοτυφλία!

Και μέχρι εδώ, να σας πω, δεν θα είχα σοβαρό θέμα, δεν είναι η πρώτη φορά –ούτε και η τελευταία- που κάποιος γουστάρει να πει ότι του κατέβει , έστω και αν αυτό στην πράξη τον εκθέτει, δικαίωμά του!

Αλλά από την στιγμή που φτάνουμε εδώ:

Αρχικό μήνυμα από karmen1983

Δε θα σου απαντήσω εγώ εδώ αλλά θα αφήσω άλλους να πουν την γνώμη τους.

amartolos

Αντε bravo επιτελους το ειπες.

Ε ναι, τα φιλαρακια τι θα πουνε??

Αυτος ειναι ο πραγματικος λογος που ανοιξες το topic.Περιμενεις χειροκροτημα και συγχαρητηρια σε καμια περιπτωση αποψεις και γνωμες

Έχουμε ξεφύγει πολύ!

Άκου λοιπόν «φίλε» [MENTION=91]amartolos[/MENTION], δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις, και αν εσύ έδωσες απλόχερα στοιχεία να σε κρίνω, εγώ δεν έχω κάνει το ίδιο, και φαντάζομαι το ίδιο ισχύει και για όσους περιλαμβάνει ο χαρακτηρισμός «τα φιλαράκια» , εγώ τουλάχιστον ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΩ! να φανταστείς καν, ότι θα αποπειραθείς να με υποβιβάσεις στο επίπεδο του αυλοκόλακα, που άκριτα υποστηρίζει κάτι χωρίς να γνωρίζει, χωρίς να έχει άποψη, απλός σφουγγοκωλάριος και χειροκροτητής του οιουδήποτε!

Δεν ξέρω τι ζόρι τραβάς, είμαι σίγουρος ότι δεν έχει λαβές, αλλά αν νομίζεις ότι θίγεις έστω και στο ελάχιστο κάποιον άλλον, πέραν του εαυτού σου, σε πληροφορώ , ότι έχεις πολύ χοντρό πρόβλημα!

Και ειλικρινά στο λέω, το γεγονός ότι η φιλία για σένα είναι κάτι τόσο ποταπό, η το ότι δεν μπορείς να διανοηθείς ότι κάποιοι δεν αισθάνονται άνετα να περιαυτολογούν και δεν πιστεύουν ότι είναι οι μόνοι που βλέπουν σωστά, αλλά περιμένουν να ακούσουν την άποψη των άλλων και όχι τις κολακείες και τα "χειροκροτήματά" τους, είναι λυπηρό!

Αλλά πλέον, έχεις ξεφύγει και πέρα από το να αποδίδεις ανερμάτιστους χαρακτηρισμούς, προσβάλλεις δεξιά αριστερά τον οιονδήποτε, κάνοντας το δικαστή προθέσεων και τον τιμητή απάντων!

Έτσι, όσο κι αν είναι δύσκολο –άλλωστε, μόνος σου μπήκες στην θέση αυτή- η μόνη αξιοπρεπής συνέχεια των δηλώσεών σου, είναι να Ανασκευάσεις και να ζητήσεις από όλους αυτούς που προσέβαλες, Συγνώμη!

Στο κάτω-κάτω, όταν έχει ειπωθεί κάτι ανάρμοστο / λάθος/ κλπ, αυτή διαχωρίζει τα παιδάκια από τους ενήλικες!

Ένας που έχει την Φιλία για πολύ "βαριά λέξη"!

Στέλιος

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι απλα καποιοι απο το thelab ζηλεψαν επειδη καποιοι αλλοι πηραν την 900D

Γενικα ο κοσμος ειναι λιγο στα νευρα τους λογο της οικονομικης καταστασης

και γω θελω τρακτερ-Belarus τι να κανω ομως και γω ο φτωχος :p

Link to comment
Share on other sites

Αχ είμαι σε διακοπές μην ανοίγεται τέτοια θέματα κ δεν μπορώ να γράψω....

Πάντως είστε καφροι οι κ αχάριστοι αρκετοί.

Κ ο νοών νοητό .

Αγάπη στο έχω ξαναπεί μην ψάχνεται τόσο πολύ. Ολοι πίσω από μια οθόνη έχουν μια χτένα κ χτένιζουν τα γένια τους. Από κοντά όμως ....

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!!!

έλειψα κάποιες ώρες και είχαμε καταρράκτη από ότι είδα.

Λεπόν τα συμπεράσματά μου βγήκαν. Από εδώ και περα και για όσο γουστάρω ακόμα όσοι πιστοί προσέλθετε.

case closed απο εμένα.

cheers

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το thread είχε σωστή αρχική ιδέα. Κανά 2 προτάσεις με την δικιά μου οπτική δεν ήταν άσχημες. Απλά κακός απαντά κ ασχοληστε με τα κραυγαλέα post.

κανε τα review ποιο προσωπικά θα έλεγα κ εγώ. Κ όπως σου είχα ξαναπεί αν μπορείς μερικά κάντε με random άτομα από το lab. Βέβαια ο χρόνος σου είναι απαγορευτικός αλλά προσπάθησε ένα δυο για να το κανείς ποιο παρεΐστικο το theme.

My 2 cents

Ξέρω είναι αδύνατον αυτό που λέω αλλά έχετε στο πίσω μέρος του καλού σου άμα σου κάτσει.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.