Jump to content



Samsung Galaxy Note III - Time for the next Note


UltraB

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Υποτίθεται ότι το Note3 υποστηρίζει 4g; Μέχρι τώρα δεν έχω δει καμιά διαφορά σε ταχύτητα και ποτέ δεν έχω δει κάποιο σηματάκι 4g ότι παίζει σε ταχύτητες 4g!

Μήπως τελικά δεν το υποστηρίζει ή μήπως δεν υποστηρίζεται από τα δίκτυα στην Ελλάδα;

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι το Note3 υποστηρίζει 4g; Μέχρι τώρα δεν έχω δει καμιά διαφορά σε ταχύτητα και ποτέ δεν έχω δει κάποιο σηματάκι 4g ότι παίζει σε ταχύτητες 4g!

Μήπως τελικά δεν το υποστηρίζει ή μήπως δεν υποστηρίζεται από τα δίκτυα στην Ελλάδα;

Αν έχεις την έκδοση 4G, μια χαρά δουλεύει το 4G. Βέβαια όταν ήμουν Ελλάδα με roaming, δεν έποιασα ποτέ 4G με Vodafone.

Δεν ξέρω τι ισχύει για τους υπόλοιπους. Η Cosmote απ'όσο ξέρω, έχει σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι το Note3 υποστηρίζει 4g; Μέχρι τώρα δεν έχω δει καμιά διαφορά σε ταχύτητα και ποτέ δεν έχω δει κάποιο σηματάκι 4g ότι παίζει σε ταχύτητες 4g!

Μήπως τελικά δεν το υποστηρίζει ή μήπως δεν υποστηρίζεται από τα δίκτυα στην Ελλάδα;

Δοκιμασε μια cosmote καρτα.

Στο whats up με 5 ευρω σου δινει 500mb download για ενα μηνα.

Εχει σημαντικη διαφορα στην ταχυτητα (ειδικα σε youtube κανει μπαμ)... Γενικα στην Αθηνα πιανω 4G.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε μια cosmote καρτα.

Στο whats up με 5 ευρω σου δινει 500mb download για ενα μηνα.

Εχει σημαντικη διαφορα στην ταχυτητα (ειδικα σε youtube κανει μπαμ)... Γενικα στην Αθηνα πιανω 4G.

Δεν έχω what's up. Έχω συμβόλαιο στην wind. Τί σηματάκι σου βγάζει όταν έχεις 4g; Εγώ το καλύτερο που βλέπω μερικές φορές είναι το H+

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω what's up. Έχω συμβόλαιο στην wind. Τί σηματάκι σου βγάζει όταν έχεις 4g; Εγώ το καλύτερο που βλέπω μερικές φορές είναι το H+

4G γραφει!

Για data παιδιά cosmote only.

Έγινε επεξεργασία από sebastian
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις την έκδοση 4G, μια χαρά δουλεύει το 4G. Βέβαια όταν ήμουν Ελλάδα με roaming, δεν έποιασα ποτέ 4G με Vodafone.

Δεν ξέρω τι ισχύει για τους υπόλοιπους. Η Cosmote απ'όσο ξέρω, έχει σίγουρα.

Πρέπει να το ενεργοποιήσεις στην Vodafone (προς το παρόν δωρεάν). Αν και τώρα δεν σε πιάνει, για όποιον ενδιαφέρεται ας δει εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Άρα ολα τα note3 εχουν 4g, απλά δεν το υποστηρίζουν όλοι οι παροχοι ακόμα...

Στις ρυθμίσεις,περισσότερα δίκτυα,δίκτυα κινητης τηλεφωνίας μου βγάζει μονο 2g και 3g μάλλον επειδή η wind δεν εχει 4g ακόμα.Θα δοκιμάσω αργότερα με κάρτα Vodafone να δω τι βγάζει...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από KostasNK
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά καλησπέρα αύριο δίνω το S4 και παίρνω κι εγώ το NOTE 3 και ψάχνω Ελλάδα αυτή την θήκη και το "γυαλί" Galaxy Note 3 Case Neo Hybrid - Galaxy Note 3 - Galaxy Note - Samsung - Brands | Spigen

αλλά δεν βρίσκω κάπου ξέρετε κάτι?

ή κάτι παρόμοιο ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα αύριο δίνω το S4 και παίρνω κι εγώ το NOTE 3 και ψάχνω Ελλάδα αυτή την θήκη και το "γυαλί" Galaxy Note 3 Case Neo Hybrid - Galaxy Note 3 - Galaxy Note - Samsung - Brands | Spigen

αλλά δεν βρίσκω κάπου ξέρετε κάτι?

ή κάτι παρόμοιο ?

εγώ από το επίσημο πωλητή UK της spigen τα αγόρασα μέσο ebay

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.