Jump to content



Samsung Galaxy Note III - Time for the next Note


UltraB

Recommended Posts

Παιδιά και εγώ έχω περάσει σε note3 μια εβδομάδα τώρα και δεν το έχω μετανοιώσει όπως ο Jax! Πολύ καλύτερο από το 2! Ιδίως η οθόνη είναι όλα τα λεφτά και πιο ευανάγνωστη στον ήλιο. Η μπαταρία είναι λίγο καλύτερη από το 2...

Σημαντικό lag δεν έχω δει πουθενά ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

τελικά σήμερα το πήρα :) είναι γαμάτο!

(αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι τα handsfree που έχει μαζί του, το ποσο καλο ήχο βγάζουν)

(περιττό να πω τι διαφορα έχει από το iPhone 3GS)

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και εγώ έχω περάσει σε note3 μια εβδομάδα τώρα και δεν το έχω μετανοιώσει όπως ο Jax! Πολύ καλύτερο από το 2! Ιδίως η οθόνη είναι όλα τα λεφτά και πιο ευανάγνωστη στον ήλιο. Η μπαταρία είναι λίγο καλύτερη από το 2...

Σημαντικό lag δεν έχω δει πουθενά ακόμα...

Δεν είπα κάτι διαφορετικά απ'όσα αναφέρεις. Το τηλέφωνο έχει αρκετές βελτιώσεις.

Πες μου όμως και τι εννοείς σημαντικό lag. Γιατί για τηλέφωνο των 800€ δεν θα έπρεπε να έχει ΚΑΘΟΛΟΥ lag, ούτε σημαντικό, ούτε ασήμαντο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα κάτι διαφορετικά απ'όσα αναφέρεις. Το τηλέφωνο έχει αρκετές βελτιώσεις.

Πες μου όμως και τι εννοείς σημαντικό lag. Γιατί για τηλέφωνο των 800€ δεν θα έπρεπε να έχει ΚΑΘΟΛΟΥ lag, ούτε σημαντικό, ούτε ασήμαντο.

Στην συλλογή δεν έχω κανένα lag. Βέβαια δεν έχω βγάλει ακόμα πολλές φώτο...

Και οι επαφές ανοίγουν σχεδόν στιγμιαία...

Link to comment
Share on other sites

Οχι ακόμα, πήγγειλα spegen θήκη κ screen protector

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Χωρίς θήκη και protector δεν θα το κυκλοφορούσα αν ήμουν στη θέση σου...

Μην σε γκαντεμιάζω κιόλας... Συγγνώμη, απλά μια φιλική συμβουλή...

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν, οι εντυπώσεις μου μέχρι στιγμής...

...με τρελαίνει (μου σπάει απίστευτα τα νεύρα) πως το κεντρικό κουμπί δεν είναι τελείως σταθερό.. μπαλατζάρει πολύ ελαφρά.. αλλα αρκετά για να το παρατηρήσεις στο θέμα ποιότητας

κατά τα αλλα, το να περάσεις από iPhone σε android.. είναι το ίδιο συναίσθημα όπως όταν πέρασα από το lg shine στο iPhone

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο πλαισιο και επαιξα λιγο μαζι του, ενα πραγμα με χαλαει ειναι πολυ μεγαλο ρε παιδια..χωραει στην τσεπη?:hehe: Αν και μου αρεσουν τα μεγαλα κινητα αυτο μου φανηκε υπερβολικο.

κατ' αλλα απιστευτο!

Link to comment
Share on other sites

Πηγα στο πλαισιο και επαιξα λιγο μαζι του, ενα πραγμα με χαλαει ειναι πολυ μεγαλο ρε παιδια..χωραει στην τσεπη?:hehe: Αν και μου αρεσουν τα μεγαλα κινητα αυτο μου φανηκε υπερβολικο.

κατ' αλλα απιστευτο!

παραδόξως, ενώ φοράω κοστούμι συνήθως, χωράει στην μπροστά τσέπη του παντελονιού... και δεν φαίνεται κ όλας

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.