Jump to content



Samsung Galaxy Note III - Time for the next Note


UltraB

Recommended Posts

Το δικό μου δηλαδή που ανοίγει σε 1 δευτερόλεπτο με 1000 φωτογραφίες μέσα να το πάω πίσω; έχει πρόβλημα;

ίσως να είναι :p

Αυτό που σχολιάζουν από κάτω, είναι ότι έχει φωτογραφίες σε cloud και ότι το φόρτωμα αυτών καθυστερεί το gallery. Αλλά αν είναι αυτό, συνεχίζει να είναι κακογραμμένο το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

ίσως να είναι :p

Αυτό που σχολιάζουν από κάτω, είναι ότι έχει φωτογραφίες σε cloud και ότι το φόρτωμα αυτών καθυστερεί το gallery. Αλλά αν είναι αυτό, συνεχίζει να είναι κακογραμμένο το πρόγραμμα.

Πάλι δεν μπορείς να ξέρεις αν φταίει αυτό όμως.

Link to comment
Share on other sites

Σιγα τα λεφτα, αν το αγορασεις σκετη συσκευη εχει 600-700 + πες 20€ το μηνα = 700 + 480= 1180ευρω ή 1080

Αλλα ερχεσαι στα λεφτα σου, θα εχεις τις ιδιες παροχες μεταξυ των 20 και των 45€;

Με την προοπτικη οτι το θελεις το Note3, μια χαρα deal μου φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε ρε σεις να δίνουν δουλειά στους κατασκευαστές επεξεργαστών. Λέτε να είχαμε snapdragon 800 εάν το Android ( EDIT: βασικά οι τροποποιήσεις από vendors) πήγαινε μαμιώντας;

Η Samsung είναι από τους μεγαλύτερους κατασκευαστές επεξεργαστών και μνημών! Τυχαίο? :p

Πέρα από την πλάκα, προφανώς το βίντεο δεν ήταν μέσα στα πλαίσια του φυσιολογικού και προφανώς το Note 3 είναι εξαιρετικό ταμπλετόφωνο. (Aυτό δε σημαίνει ότι θα αποχωριστώ εύκολα το Nexus μου)

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν από την Orange και μου το δίνουν με 100ε αλλά για 2 χρόνια συμβόλαιο με 45ε το μήνα.. Στην αρχή με δελεασαν αλλά απλά δεν αξίζει :(

Πόσο πληρώνεις τώρα το μήνα?

Sent from my Migato GT-N7105 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με το Gallery το παρατήρησα και στο Note 3 του brother μου.

Το αναφέρουν και στο review του Ars όπως βλέπω:

Review: The Galaxy Note 3 is big

Samsung can include a function to boost benchmarks, but it can't fix the multi-minute load times on the Gallery app

Shenanigans! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με το Gallery το παρατήρησα και στο Note 3 του brother μου.

Το αναφέρουν και στο review του Ars όπως βλέπω:

Review: The Galaxy Note 3 is big

Shenanigans! :hehe:

όταν λέω του [MENTION=51]jax7480[/MENTION] ότι είναι ελαττωματικό το Note3 του, νομίζει ότι κάνω πλάκα :p

Link to comment
Share on other sites

όταν λέω του [MENTION=51]jax7480[/MENTION] ότι είναι ελαττωματικό το Note3 του, νομίζει ότι κάνω πλάκα :p

Να σκάσω μύτη σε κατάστημα Samsung και να κάνω φασαρία...

- Παρακαλώ τι θα θέλατε...

- Να ξέρετε το Note 3 μου έχει ένα πρόβλημα. Πατάω να ανοίξει η γκάλερι με τις φωτογραφίες και ανοίγει αμέσως.

Δεν πρέπει... Κανονικά πρέπει να περιμένω 2-2.5 λεπτά...

- :nada:

- (photo capture)

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως στο κινητο μου που εχω και τις 2, και της google το gallery και της samsung κανουν την ιδια ωρα να φορτωσουν. Απλα το 1ο ανοιγει αμεσως σε μαυρο και μετα δειχνει τις φωτος και το 2ο μενει 1 δευτερολεπτο στην homescreen και μετα ερχεται η εικονα με τις φωτος...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.