Jump to content



SteamGifts.com Thread 2.0 (GiftLab)


Recommended Posts

signature.png

 

invite only

lvl 0

κανονισμός: να ευχαριστήσετε

1o μου GA για το 2016

 

νικητής: xJok3rGRx

στάλθηκε στο email που έδωσε το SG.

τελευταία φορά όμως που δεν ακολουθείτε τους κανόνες που θέτω.Επειδή είμαι ακόμα καλός,δε θα κάνω reroll,ούτε blacklist.

Ευχαριστώ και να είστε πιο σωστοί.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που σε στεναχώρησε ο νικητής. Τουλάχιστον θα έχει χρόνο να παίζει κάτω από την κουβέρτα του... :sarcastic:

 

Τυπικά η δυνατότητα reroll βάσει επιπλέον κανόνων έχει καταταργηθεί. Οι επιλογές που σου μένουν είναι να μη στείλεις το δώρο (θα φαίνεται στον λογαριασμό σου) ή να τον βάλεις στη μαύρη λίστα για την επόμενη φορά.

 

Αν θέλεις να αποφεύγεις τους αλεξιπτωτιστές του θέματος, σου προτείνω να βάλεις ακόμη ένα βήμα στις κληρώσεις σου. Ακόμη και ένας απλός γρίφος μιας ερώτησης φαντάζομαι θα απέτρεπε κάποιον που δεν μπορεί να μπει στον κόπο να γράψει ένα "ευχαριστώ".

 

Άλλες εναλλακτικές:
Group + whitelist giveaway στο οποίο προσθέτεις στη λευκή λίστα μόνο όσους θέλεις
Invite only giveaway - αναρτάς τον σύνδεσμο μόνο στο Steam group και όπου αλλού σε βολεύει, αλλά όχι δημόσια
Multi-group giveaway χρησιμοποιώντας ένα δικό σου ιδιωτικό group
...

 

Είμαι σίγουρος όμως ότι τουλάχιστον οι 27 από τους 35 συμμετέχοντες είναι ιδιαίτερα ευγνώμονες. :T:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που σε στεναχώρησε ο νικητής. Τουλάχιστον θα έχει χρόνο να παίζει κάτω από την κουβέρτα του... :sarcastic:

 

Τυπικά η δυνατότητα reroll βάσει επιπλέον κανόνων έχει καταταργηθεί. Οι επιλογές που σου μένουν είναι να μη στείλεις το δώρο (θα φαίνεται στον λογαριασμό σου) ή να τον βάλεις στη μαύρη λίστα για την επόμενη φορά.

 

Αν θέλεις να αποφεύγεις τους αλεξιπτωτιστές του θέματος, σου προτείνω να βάλεις ακόμη ένα βήμα στις κληρώσεις σου. Ακόμη και ένας απλός γρίφος μιας ερώτησης φαντάζομαι θα απέτρεπε κάποιον που δεν μπορεί να μπει στον κόπο να γράψει ένα "ευχαριστώ".

 

Άλλες εναλλακτικές:

Group + whitelist giveaway στο οποίο προσθέτεις στη λευκή λίστα μόνο όσους θέλεις

Invite only giveaway - αναρτάς τον σύνδεσμο μόνο στο Steam group και όπου αλλού σε βολεύει, αλλά όχι δημόσια

Multi-group giveaway χρησιμοποιώντας ένα δικό σου ιδιωτικό group

...

 

Είμαι σίγουρος όμως ότι τουλάχιστον οι 27 από τους 35 συμμετέχοντες είναι ιδιαίτερα ευγνώμονες. :T:

δεν είχα όρεξη να το τραβήξω και να ασχοληθώ τόσο,απλώς μπήκε στην blacklist

Το κρίμα είναι ότι αν τα κλειδώσω σε γκρουπ μέσα,δε θα μπορέσω να το μοιράσω στους steam friends μου.

Συνεχίζουμε όμως!

 

signature.png

 

invite only

lvl 0

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

δεν είχα όρεξη να το τραβήξω και να ασχοληθώ τόσο,απλώς μπήκε στην blacklist

Το κρίμα είναι ότι αν τα κλειδώσω σε γκρουπ μέσα,δε θα μπορέσω να το μοιράσω στους steam friends μου.

Συνεχίζουμε όμως!

signature.png

invite only

lvl 0

γινεται να μου κανεις invite??
Link to comment
Share on other sites

SanctuaryRPG: Black Edition

signature.png

 

Όροι συμμετοχής: Να πάρετε μέρος μόνο εάν σας αρέσει το παιχνίδι (επειδή είναι text-based RPG) και να ευχαριστήσετε σε περίπτωση που κερδίσετε :).

Έγινε επεξεργασία από DJDB
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.