Jump to content



SteamGifts.com Thread 2.0 (GiftLab)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

προς τους νικητες, των δικων μου GA, ας επιβεβαιωσουν οτι πηραν τα keys γιατι με το τροπο τον καινουργιο πρωτη φορα το εκανα και θελω να δω ολα οκ.

Eνα like ειναι αρκετο για να καταλαβω οτι ολα οκ :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα!

 

τα διπλά μου (σαν αυτοκολλητάκια πανίνι ακούστηκε αυτό :lol: ) απ' το Humble Codemasters Bundle

 

signature.png

 

signature.png

 

signature.png

 

signature.png

 

 

έστειλα τα Humble Bundle gift links στα mail των νικητών!

 

αν προκύψει κάτι, ενημερώστε

 

:)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ το γκρουπ!!

Ομολογώ ότι δεν ήξερα την ύπαρξη αυτού του γκρουπ, αλλά μου το έστειλε φίλος σήμερα και χάρηκα που το thelab έχει SG group διότι το 1ο μου gift στο SG το κέρδισε κάποιο bot και νιώθω ότι "πήγε χαμένο" κατα κάποιον τρόπο.
Τουλάχιστον μέσα από το γκρουπ θα τα κερδίζουν άτομα που το αξίζουν το λιγότερο!
Όπως και οι προλαλήσαντες, έχω και εγώ κάποια πραματάκια να δώσω από το προηγούμενο Humble Bundle :p
 

Ευχαριστώ!

Έγινε επεξεργασία από acct
Διόρθωση ;)
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Διόρθωσα λίγο το Steam community link γιατί το μισό σου είχε μείνει από το copy-paste. ;)

 

Την ψήφο μου την πήρες, αν και με κάποιες επιφυλάξεις. Σε παρακαλώ βεβαιώσου ότι έχεις καταλάβει όλους τους κανόνες του Steamgifts. Δεν είναι σύνθετοι, αλλά δε φαίνεται πια δημόσια σε πόσες κληρώσεις έχεις συμμετάσχει, οπότε από τον μονοφήφιο αριθμό μηνυμάτων σου στο SG δεν μπορούμε να καταλάβουμε πόσο ενεργός είσαι εκεί.

 

Από την άλλη, εύχομαι αυτό το θέμα να είναι μια καλή αφορμή να σε βλέπουμε περισσότερο και στο φόρουμ. Πάει κάνας χρόνος από την τελευταία φορά... :T:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.