Jump to content



SteamGifts.com Thread 2.0 (GiftLab)


Recommended Posts

Θα μπορούσες να πεις πως είμαι και λίγο πυροτέχνημα. Γενικά είμαι λίγο γκαντέμης και δεν έμπαινα πουθενά, γιατί πρακτικά δεν κέρδιζα ποτέ τίποτα :p 
Έτυχε να μπω σε αυτό και παραξενεύτηκα που κέρδισα. Ελπίζω να μην δημιούργησα κανά θέμα βέβαια.


Και για πρώτο πείραμα, ένα μικρό που το έχω καιρό αν και πιστεύω πως θα το έχουν όλοι. Μην κάνω χαζομάρα ΚΑΙ με την δημιουργία giveaway

spacer.png

Έγινε επεξεργασία από Arkan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Έκανα τόσα edit γιατί δεν θυμόμουν πως να βάλω σωστά το λινκ και τελικά μόνο αυτό δεν μπήκε...
Κάποια στιγμή πρέπει να μάθω και πως βάζω το live signature ή όπως αλλιώς το λένε...

 

https://www.steamgifts.com/giveaway/eJ8BU/metro-exodus

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βάλεις το image όπως το έβαλες, αλλά πλέον δεν παίρνει το link. Οπότε πρέπει να κάνεις double click στο image και να βάλεις την εισαγωγή link :p 

Δεν πειράζει ,ελπίζω να είναι όλα κομπλέ με το giveaway ^_^ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 λεπτά πριν, το μέλος Arkan έγραψε:

Για να μην κάνω καμιά χαζομάρα, το Metro το κέρδισε κάποιος. Μπαίνω στο giveaway και πατάω το send και είμαι κομπλέ από την μεριά μου;

Ναι, κάνεις send , παίρνει το κλειδί και απ'την πλευρά του θα πρέπει να πατήσει received αν όλα είναι οκ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
46 minutes ago, GFFermari said:

 

πως βαζω το λινκ για να φαινεται σωστα?

Δε μ'αρεσει ετσι οπως φαινεται τωρα.

 

signature.png

 

Βρίσκεις την εικόνα από την επιλογή Dynamic Signature στο SG (ή απλώς προσθέτεις "/signature.png" στο τέλος του URL και βάζεις χειροκίνητα λινκ).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.