Jump to content



SteamGifts.com Thread 2.0 (GiftLab)


Recommended Posts

Γιατί μου μυρίζει QWOP το παραπάνω; Φοβάμαι να μπω... ;)

Edit: Εφόσον δεν το είδα ενεργοποιημένο στο λογαριασμό σου, φαντάζομαι ότι το παιχνίδι που δωρίζεις είναι το ίδιο που κέρδισες πριν 3 μέρες. Αν ειναι έτσι, πρέπει να διαγράψεις την κλήρωση και να προσθέσεις το παιχνίδι στη βιβλιοθήκη σου. Ευτυχώς αυτό το προλάβαμε νωρίς...

Έγινε επεξεργασία από acct
Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα πως αυτο γίνεται μόνο με τα απευθείας Steam Gifts που ερχονται στον λογαριασμο σου.Αν είναι σε κλειδί δεν φανταζόμουν πως γίνεται αυτο.

Αν όντως είναι λάθος να το διαγραψω άμεσα και να ζητήσω συγνωμη εκ των προτέρων και απο τους συμμετέχοντες και απο τους διαχειριστές για την οποία αναστάτωση

Οπότε περιμένω ειδοποίηση να το διαγραψω!

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα πως αυτο γίνεται μόνο με τα απευθείας Steam Gifts που ερχονται στον λογαριασμο σου.Αν είναι σε κλειδί δεν φανταζόμουν πως γίνεται αυτο.

Αν όντως είναι λάθος να το διαγραψω άμεσα και να ζητήσω συγνωμη εκ των προτέρων και απο τους συμμετέχοντες και απο τους διαχειριστές για την οποία αναστάτωση

Οπότε περιμένω ειδοποίηση να το διαγραψω!

Ειδοποίηση :)

Link to comment
Share on other sites

Probably Archery has been removed by reinko24, the giveaway creator. Points have been refunded to those that entered. Sorry for the inconvenience.

Το διεγραψα και ζητω συγνώμη για ακομη μια φορά απλά επειδή δεν θα το βάλω καθολου μπορώ να το δώσω σε όποιον τον ενδιαφέρει;;

Χωρίς giveaway αν το θελουν παραπάνω απο ενας απλα μπορώ να βάλω τα ονοματα σε ενα site με κληρώσεις :help1:

Link to comment
Share on other sites

Ξανδιάβασε το FAQ:

Base Rules:

Don't trade, sell, resubmit, or give away games you win.

Winnings must be redeemed on the winning account.

Giveaways:

The submitter and winner(s) of the giveaway have seven (7) days to complete the gifting process. This includes the activation of the gift on the Steam account of the winner.

You must redeem the game on the account you entered with, and may not trade it to others.

Γι αυτό λέμε ότι μπαίνουμε μόνο σε κληρώσεις για παιχνίδια που θέλουμε να παίξουμε.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ενδιαφέρον για κάποιο από τα

Afterfall Insanity Extended Edition

Disciples III: Renaissance

Tower Wars

ή να τα κάνω pub?

Προσωπικά έχω μόνο το πρώτο.

Το Disciples φαίνεται ενδιαφέρον, γιατί turn-based!

Το άλλο φαίνεται όμορφο, αλλά δεν ξέρω για πόσο μπορεί να με κρατήσει ένα tower defense.

Κοινώς, είτε public είτε private, εγώ θα δοκιμάσω τις πιθανότητές μου :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ενδιαφέρον για κάποιο από τα

Afterfall Insanity Extended Edition

Disciples III: Renaissance

Tower Wars

ή να τα κάνω pub?

Τι λες για private multigroup για να το πετάξεις όπου θέλεις (ακόμη και χύμα στο φόρουμ, semi-public); Είναι ο αγαπημένος μου τρόπος. Εγώ θα ψηνόμουν για το Tower Wars, αλλά έχω μπόλικα να παίξω πριν φτάσω σ' αυτό. Αν κληρώσεις 2 ώρες παραπάνω σε κάθε μέρα, κάτι μπορεί να γίνει. ;)

Link to comment
Share on other sites

Profile of ValantisMP

Steam Community :: LocoDiceGR™

SteamRep

Θα ηθελα και εγω να μπω στο group αν δεν εχετε προβλημα...

εχω αρχισει τωρα τελευταια και ασχολουμαι πιο πολυ με το steam..

καιρος ηταν πιστευω! :victory:

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησες καλά στο SG, με νίκη σε 1/1147 μέσα στον πρώτο μήνα, ε; Εύχομαι η τύχη σου να συνεχιστεί! :T:

Πάντως, έχω την εντύπωση ότι αν ήταν δημόσιο το προφίλ σου, θα σε βοηθούσε λίγο στη συγκέντρωση ψήφων. Μια συνήθεια είναι τελικά -που κι εγώ την υιοθέτησα λόγω SG.

Αφού έχεις ήδη τη δική μου ψήφο, κι αφού δεν μπορούμε να δούμε, ας κάνω το δικηγόρο του διαβόλου. Φαντάζομαι το έχεις προσθέσει ήδη στη βιβλιοθήκη σου το παιχνίδι που κέρδισες, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησες καλά στο SG, με νίκη σε 1/1147 μέσα στον πρώτο μήνα, ε; Εύχομαι η τύχη σου να συνεχιστεί! :T:

Πάντως, έχω την εντύπωση ότι αν ήταν δημόσιο το προφίλ σου, θα σε βοηθούσε λίγο στη συγκέντρωση ψήφων. Μια συνήθεια είναι τελικά -που κι εγώ την υιοθέτησα λόγω SG.

Αφού έχεις ήδη τη δική μου ψήφο, κι αφού δεν μπορούμε να δούμε, ας κάνω το δικηγόρο του διαβόλου. Φαντάζομαι το έχεις προσθέσει ήδη στη βιβλιοθήκη σου το παιχνίδι που κέρδισες, σωστά;

Ειμαι λιγο κ@λ@φαρδος ναι :p Thanks και για τη ψηφο σου , πολλα απο τα παιδια εδω μεσα τα εχω κανει add στο steam οποτε μπορουν να δουν το profile μου...το εκανα δημοσιο μιας και το ειπες για να το δει οποιος θελει!!

Αντικειμενα/Comments φαινονται μονο στους φιλους! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.