Jump to content



SteamGifts.com Thread 2.0 (GiftLab)


Recommended Posts

sardanapal - Mike T: σου έστειλα το κλειδί μέσω Ατμού.

Σ' ευχαριστώ πολύ! Δεν έχω πρόσβαση στο steam, οπότε θα κάνω 2-3 μέρες να το περάσω. Ελπίζω να μη σου δημιουργεί πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάποια κλειδακια Dead Island Epidemic. Θέλει κάποιος ;

Αν δηλώσετε ενδιαφέρον πάνω από 2-3 άτομα να δούμε για giveaway.

*Έφτιαξα giveaway ( άκυρο ) - δε το βρήκα στη λίστα ως Dead Island Epidemic σκέτο , πάντως είναι το κανονικό early access key. Θα δώσω 2 κλειδιά ( έχω 4 ) επειδή ίσως δώσω τα άλλα 2 σε φίλο μου, διαφορετικά θα δώσω και τα άλλα 2. Ελπίζω να δουλέψει το giveaway έτσι ( ελπίζω μην σας βγάλει μήνυμα λάθους ) - διαφορετικά θα μαζέψω τα ονόματα των ενδιαφερόμενων και μέσω του random.org θα επιλέξω 2. Ίδωμεν :sorry:

EDIT: AKYΡΟ

όσοι ενδιαφέρεστε γράψτε από κάτω στη μικρή λίστα ( θα δώσω 2 κλειδιά ή 3 αν έχουμε αρκετους ενδιαφερόμενους )

Συγνώμη για την αναστάτωση

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάποια κλειδακια Dead Island Epidemic. Θέλει κάποιος ;

Αν δηλώσετε ενδιαφέρον πάνω από 2-3 άτομα να δούμε για giveaway.

Εγώ θα του έριχνα μια ματιά, αλλά αν είμαστε πολλοί ας μην έχω προτεραιότητα, λόγω περιορισμένου χρόνου. Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

To Dead Island: Epidemic είναι Free-to-play και τα αντίτυπα που κυκλοφορούν τώρα είναι closed beta invites. Συνεπώς, δεν μπορούν να κληρωθούν βάσει των κανόνων του SG, ειδικά χρησιμοποιώντας άλλο τίτλο. Θα πρότεινα να το αφήσετε να λήξει χωρίς συμμετοχές.

Νομίζω το είχα ξαναπεί κάπου, άλλα έχω κι εγώ 2-3 beta invites, οπότε ελπίζω ότι θα βρούμε τρόπο να καλύψουμε τους ενδιαφερόμενους.

Link to comment
Share on other sites

To Dead Island: Epidemic είναι Free-to-play και τα αντίτυπα που κυκλοφορούν τώρα είναι closed beta invites. Συνεπώς, δεν μπορούν να κληρωθούν βάσει των κανόνων του SG, ειδικά χρησιμοποιώντας άλλο τίτλο. Θα πρότεινα να το αφήσετε να λήξει χωρίς συμμετοχές.

Νομίζω το είχα ξαναπεί κάπου, άλλα έχω κι εγώ 2-3 beta invites, οπότε ελπίζω ότι θα βρούμε τρόπο να καλύψουμε τους ενδιαφερόμενους.

Σωστός. Βιάστηκα να το ανοίξω σε giveaway :wall: sorry ( το διάγραψα )

Οπότε, μέχρι τώρα έχουν ενδιαφερθεί

1. [MENTION=22342]minast[/MENTION] ( optional )

2.

3.

4.

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Εχω keys για Shank 2, BIT.TRIP Runner και BIT.TRIP Runner 2.

Να κάνω giveaway?

Edit: Κάντε like να δουμε πόσοι θελετε, γιατι αν ειναι μονο 1-2 ατομα τα δινω κι ετσι. :)

Έγινε επεξεργασία από apostolis159
Link to comment
Share on other sites

Περίσευμα απο το Humble Platforming Bundle. :)

signature.png

signature.png

signature.png

Σορρυ που καθυστερησα, δεν ειχα προσβαση σε pc.

Κερδισαν, αντιστοιχα, οι

[MENTION=11861]Nikos1071[/MENTION]

[MENTION=30066]Johnny6RED[/MENTION]

[MENTION=29826]reinko24[/MENTION]

Στάλθηκαν μόλις, καλη διασκέδαση! :clap:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.