Jump to content



SteamGifts.com Thread 2.0 (GiftLab)


Recommended Posts

Profile of shad0wk

Steam Community :: Shadow KnighT

SteamRep

Καλημέρα, θα ήθελα κ εγώ να μπώ στο group, μιας και πλέον έχω τον χρόνο να ασχοληθώ με gaming κτλ, και να δώσω και κατι διπλά κλειδιά που έχω, μιας και παίρνω ψιλοσυχνά bundles...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημήτρη καλημέρα και καλώς σε βρήκαμε και στο SG! Προτείνω να πειραματιστείς λίγο με τη σελίδα, για να δεις πώς δουλεύει. Μπες και σε μερικές κληρώσεις, για να το συνηθίσεις και το κυριότερο να δεις τι δεν επιτρέπεται στο FAQ.

Δεν είναι περίπλοκο, αλλά συμβαίνει συχνά οι νεο-εγγεγραμμένοι να παραβιάζουν κάποιον κανόνα, όχι από πρόθεση, αλλά από αμέλεια.

Προφανώς τη δική μου ψήφο την έχεις σε μερικές μέρες, αλλά θα είναι χρήσιμο και για σένα να εξοικειωθείς περισσότερο στο μεταξύ. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη καλημέρα και καλώς σε βρήκαμε και στο SG! Προτείνω να πειραματιστείς λίγο με τη σελίδα, για να δεις πώς δουλεύει. Μπες και σε μερικές κληρώσεις, για να το συνηθίσεις και το κυριότερο να δεις τι δεν επιτρέπεται στο FAQ.

Δεν είναι περίπλοκο, αλλά συμβαίνει συχνά οι νεο-εγγεγραμμένοι να παραβιάζουν κάποιον κανόνα, όχι από πρόθεση, αλλά από αμέλεια.

Προφανώς τη δική μου ψήφο την έχεις σε μερικές μέρες, αλλά θα είναι χρήσιμο και για σένα να εξοικειωθείς περισσότερο στο μεταξύ. ;)

Ναι εννοείτε ότι θα ασχοληθώ, να το μάθω.

Έχω αρκετά κλειδιά από παλιά Humble Bundle (τότε που έδινε κλειδί steam για κάθε παιχνίδι). Αυτά μπορώ να τα βάλω, για να τα κερδίσει κάποιος;;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι εννοείτε ότι θα ασχοληθώ, να το μάθω.

Έχω αρκετά κλειδιά από παλιά Humble Bundle (τότε που έδινε κλειδί steam για κάθε παιχνίδι). Αυτά μπορώ να τα βάλω, για να τα κερδίσει κάποιος;;;

Γενικά ναι, εκτός αν δεν υπάρχουν στη λίστα παιχνιδιών στο "Create a giveaway>Select a gift". Κάποια δεν προστέθηκαν ποτέ, ενώ κάποια άλλα αφαιρέθηκαν σκοπίμως στην πορεία.

Μέχρι του ποσού των $30.00 τα bundle games (*) μετράνε κανονικά και για Contributor Value. Ρίξε μια ματιά στο FAQ και τα υπόλοιπα τα βλέπουμε. :T:

Link to comment
Share on other sites

Γενικά ναι, εκτός αν δεν υπάρχουν στη λίστα παιχνιδιών στο "Create a giveaway>Select a gift". Κάποια δεν προστέθηκαν ποτέ, ενώ κάποια άλλα αφαιρέθηκαν σκοπίμως στην πορεία.

Μέχρι του ποσού των $30.00 τα bundle games (*) μετράνε κανονικά και για Contributor Value. Ρίξε μια ματιά στο FAQ και τα υπόλοιπα τα βλέπουμε. :T:

[MENTION=22279]acct[/MENTION] μόλις τώρα παρατήρησα τα καινούργια γαλόνια :D

Άσε στην άκρη τις υποδείξεις και την καθοδήγηση προς το παρόν,

και κάνε GA να το γιορτάσουμε :jester:

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, ναι, είδες; Γίναμε όλοι πολύχρωμοι. Άλλοι μπλε, άλλοι πορτοκαλί, άλλοι πράσινοι... Νομίζω όμως ότι για να λογίζονται ως προαγωγές πρέπει να συνοδεύονται και από αύξηση, αλλιώς είναι απλά αυταπάτες μεγαλείου. ;)

Δεν είναι κακή αφορμή όμως. Κάτι θα βρω τις επόμενες μέρες, πού θα πάει. :p

Έγινε επεξεργασία από acct
τόνος ;)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.