Jump to content



SteamGifts.com Thread 2.0 (GiftLab)


Recommended Posts

Profile of mitsarasss

Steam Community :: Mitsarasss_GR

SteamRep

Καλημέρααααααα. Θέλω να μπω και εγώ στην παρέα σας. Thanks.:big_boss:

Είμαι έτοιμος πιστεύω. Ασχολήθηκα με το steamgifts και έδωσα ήδη και ένα δωράκι. Βάλτε με να στείλω και στο γκρούπ κανένα παιχνίδι. :victory:

Link to comment
Share on other sites

Είμαι έτοιμος πιστεύω. Ασχολήθηκα με το steamgifts και έδωσα ήδη και ένα δωράκι. Βάλτε με να στείλω και στο γκρούπ κανένα παιχνίδι. :victory:

Με προβληματίζει λίγο η άλλη κλήρωσή σου, με τον ένα συμμετέχοντα. Δεν είναι κακό να κληρώνεις παιχνίδια για λίγους φίλους, αλλά όταν είναι μόνον ένας -και δεν έχει ενεργοποιήσει ακόμη το παιχνίδι, παρότι το έχει παραλάβει- φαίνεται λίγο άσχημο και για τους δυο σας.

Ίσως είναι εντελώς καλοπροαίρετο, αλλά δυστυχώς υπάρχει αρκετός κόσμος κάνει κάτι παρόμοιο προσπαθώντας να "κλέψει" CV. Θα σε παρακαλούσα να θυμίσεις στο νικητή του Zuma Deluxe να ενεργοποιήσει το παιχνίδι στο λογαριασμό του, για να μη μένουν σκιές. Κατά τ' άλλα, από μένα, +1.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα η αλήθεια είναι ότι ήταν δοκιμαστικό πιο πολύ, για να δω πως δουλεύει η όλη διαδικασία. Δεν είμουνα σίγουρος αν θα μπορούσα να του στείλω κωδικό μόνο η έπρεπε να στείλω το παιχνίδι σαν gift μέσω του steam.

Θα του πω να το ενεργοποιήσει όμως, αν αυτό είναι πρόβλημα.

Πάντως το Steamgifts δεν μου ανέβασε καθόλου τα στατιστικά για αυτό το δώρο. Μάλλον για να αποφύγουν "κακόβουλη" χρήση.

Ότι πήρα από στατιστικά ήταν από το Dead space που το έβαλα διαθέσιμο προς όλους.

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα η αλήθεια είναι ότι ήταν δοκιμαστικό πιο πολύ, για να δω πως δουλεύει η όλη διαδικασία. Δεν είμουνα σίγουρος αν θα μπορούσα να του στείλω κωδικό μόνο η έπρεπε να στείλω το παιχνίδι σαν gift μέσω του steam.

Θα του πω να το ενεργοποιήσει όμως, αν αυτό είναι πρόβλημα.

Πάντως το Steamgifts δεν μου ανέβασε καθόλου τα στατιστικά για αυτό το δώρο. Μάλλον για να αποφύγουν "κακόβουλη" χρήση.

Ότι πήρα από στατιστικά ήταν από το Dead space που το έβαλα διαθέσιμο προς όλους.

Κάτσε λίγο...

1. Προφανώς και πρέπει να το ενεργοποιήσει, διαφορετικά διαπράττετε και οι δύο απόπειρα να εξαπατήσετε το σύστημα για CV. Δεν υπάρχουν δοκιμαστικές κληρώσεις, εφόσον έχουν συμμετοχές!

2. Εξυπακούεται ότι δεν μετράνε στο CV "κληρώσεις" με έναν συμμετέχοντα. Αν θες απλά να χαρίσεις ένα παιχνίδι σε φίλο σου, απλά του το δίνεις!

Ειδικά το πρώτο είναι εντελώς αυτονόητο και ο απαράβατος κανόνας του SG!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! κάτι το summer sales κάτι το καλοκαιράκι βλέπω ότι έχει πέσει λίγο η κίνηση εδώ.... Η αλήθεια είναι ότι και εγώ μόλις τώρα βρήκα λίγο χρόνο να ξεσκαρτάρω κάποιους διπλούς τίλους και για αρχή ορίστε τα δύο παρακάτω:

signature.png

signature.png

Καλή επιτυχία και καλές διακοπές σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
@tragikos

γινεται να παρω το μπατμαν??????

πως παει η φαση εδω γιατι δεν εχω καταλαβει

ευχαριστω πολυ

Άμα σου αρέσει το διάβασμα, ξεκίνα από την πρώτη σελίδα αυτού του forum :D

Link to comment
Share on other sites

πως παει η φαση εδω γιατι δεν εχω καταλαβει

Συνοπτικά: είναι κλήρωση. Για να συμμετάσχεις, πρέπει να έχεις λογαριασμό στο Win Steam Gifts or Create a Giveaway for Your Gaming Community (προϋποθέτει να έχεις ήδη λογαριασμό στο Steam) και να είσαι μέλος στο αντίστοιχο ιδιωτικό γκρουπ.

Οπότε, ξεκίνα να χρησιμοποιείς το steamgifts και να συμμετέχεις σε δημόσιες κληρώσεις για να δεις πώς δουλεύει και θα έχεις κι άλλη ευκαιρία.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.