Jump to content


SteamGifts.com Thread 2.0 (GiftLab)


Recommended Posts

signature.png

signature.png

signature.png

Επιφυλάσσομαι και για άλλα 3 πιο ενδιαφέρον giveaways στο μέλλον! Ελπίζω όλα να τα έκανα καλά μιας και είναι η πρώτη φορά που κάνω giveaway :)

Εδώ και η αίτηση μου για να μην τα κάνω κάθε φορά private και να είναι κάπως πιο ελεγχόμενα (αν φυσικά θέλετε).

Έγινε επεξεργασία από UltraB
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μόλις τελειωσει το brink θα βάλω κι άλλο κλειδί

απλά επειδή δεν είμαι μέλος για να μην μπει κανας ασχετος μέσα θα βάλω το κλειδί για μια ωρα του Medal of Honor οπότε όσοι τυχεροί το προλάβεται!!:jump1:

Link to comment
Share on other sites

Έχε υπόψη ότι σε ιδιωτικές κληρώσεις μπορείς να θέτεις και περιορισμούς όσον αφορά στους συμμετέχοντες. Πχ "να είναι μέλη του γκρουπ TheLab.GR@SG" ή "μπορούν να συμμετάσχουν μόνο οι παρακάτω".

Σε αυτές τις περιπτώσεις, αν συμμετάσχει στην κλήρωση και κερδίσει κάποιος άσχετος που δεν προοριζόταν να έχει το σύνδεσμο, μπορείς να ζητήσεις reroll.

Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω παρακάτω και εγώ την αίτησή μου για μέλος του group!

Profile of reinko24

Steam Community :: reinko24

SteamRep » reinko24 | 76561198091391099 | STEAM_0:1:65562685

Καλή μου επιτυχία!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους για την ανταπόκριση και την αποδοχή!

ευχομαι τα καλύτερα για το group!:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Νικητής ο..................................................SpirosKGR ο επτανήσιος!!!!!!

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ :jump1: είναι γεγονός!:woot: πρώτη φορά που κέρδισα οτιδήποτε σε διαγωνισμό μετά από καπου 8+ χρόνια :D :D :D Ευχαριστώ :jump1:

______________________________________________________________

Και μη ξεχνιόμαστε ! signature.png σε λίγες ώρες έχουμε τον νικητή

______________________________________________________________

[MENTION=24771]alldaynews[/MENTION] Και πάλι ευχαριστώ :) Ναι είναι ωραίο νησί η Κέρκυρα και οι Λιαπάδες από τα ωραιότερα μέρη :)

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτός που κερδίζει στο steamgifts πως παίρνει το κλειδί??

Με email, με chat στο Steam, χέρι με χέρι, όπως βολεύεται ο καθείς :)

Ακούγεται ότι η νέα έκδοση του site θα τα στέλνει πιο αυτόματα, αλλά περιμένουμε από τους betaδες περισσότερα [MENTION=4676]tragikos[/MENTION].

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.