Jump to content



PC Game of the Year 2013 (unofficial_TheLabGOTY)


winters

PC Game of the Year 2013 (unofficial_TheLabGOTY)  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Το κάναμε πέρυσι, ας το κάνουμε και φέτος.

Έχετε μία ψήφο και δεν είναι ανάγκη να ψηφίσετε game το οποίο έχετε παίξει.

Παρακαλώ να ψηφίσετε το game το οποίο πιστεύετε ότι ήταν το καλύτερο ακόμη και αν δεν το ευχαριστηθήκατε, γούστα είναι αυτά. Σκεφτείτε ότι το Gravity είναι υποψήφιο για Oscar καλύτερης ταινίας [WTF].

Ψηφίστε με πάθος και χωρίς ιδιαίτερη σκέψη.

Τα παιχνίδια τα διάλεξα μετά από ένα search στα πιο γνωστά gaming site και τα top 10 τους.

Δεν είναι τα καλύτερα 10 αλλά σίγουρα δεν άφησα έξω το "καλύτερο" game.

PS.1) Γκρινιάξτε ελεύθερα για το game που θέλατε να είναι στη λίστα αλλά δεν είναι.

PS.2) Το αληθινό GOTY είναι το cookie_clicker. Όποιο αποτέλεσμα και να βγεί (όπως βλέπεται και στον τίτλο) είναι unofficial.

PS.3) Δεν θα έχουμε GOTY 2014, το πέρνει ήδη το TitanFall.

Link to comment
Share on other sites

νταξει ημουν αναμεσα σε bioshock infinite και tomb rider, τελικα επελεξα το δευτερο επειδη διεφερε καθετα απο τα υπολοιπα της σειρας.

Συμφωνω παντως με τον προλαλησαντα οτι θα επρεπε να δουμε κατηγοριες...

Επι πλεον, θελω να γκρινιαξω για το οτι δεν υπαρχει το 2nd season Walking Dead, αλλα απο την αλλη μονο το 1ο επεισοδιο βγηκε στο τελος του 2013 οποτε δεν ξερω αν θεωρειται παιχνιδι του 2013 η του 2014

Επισεις το Metro LL που ειναι? Του 2013 δεν ειναι αφου τοτε βγηκε για pc?

Link to comment
Share on other sites

PS.1) Γκρινιάξτε ελεύθερα για το game που θέλατε να είναι στη λίστα αλλά δεν είναι.

PS.2) Το αληθινό GOTY είναι το cookie_clicker. Όποιο αποτέλεσμα και να βγεί (όπως βλέπεται και στον τίτλο) είναι unofficial.

PS.3) Δεν θα έχουμε GOTY 2014, το πέρνει ήδη το TitanFall.

+1 στο Bioshock Infinite.

+1 στο πραγματικο GOTY που οντως ειναι το Cookie Clicker.

Τι ειναι το Titanfall?!

Link to comment
Share on other sites

δε θα ηταν καλυτερα να υπαρχουν οι βασικες κατηγοριες και πανω εκει να διαλεγουμε παιχνιδια;

επισης, heart of the swaaaaaaaaaaaaarm

Ποιός θα κάτσει να το κάνει όλο αυτό;

Το Heart of the Swarm είναι Expansion Pack.

νταξει ημουν αναμεσα σε bioshock infinite και tomb rider, τελικα επελεξα το δευτερο επειδη διεφερε καθετα απο τα υπολοιπα της σειρας.

Συμφωνω παντως με τον προλαλησαντα οτι θα επρεπε να δουμε κατηγοριες...

Επι πλεον, θελω να γκρινιαξω για το οτι δεν υπαρχει το 2nd season Walking Dead, αλλα απο την αλλη μονο το 1ο επεισοδιο βγηκε στο τελος του 2013 οποτε δεν ξερω αν θεωρειται παιχνιδι του 2013 η του 2014

Επισεις το Metro LL που ειναι? Του 2013 δεν ειναι αφου τοτε βγηκε για pc?

Το Walking Dead δεν το έβαλα, δε μπορεί να κριθεί το game με μόνο ένα επεισόδιο.

Το Metro LL ήμουν σε δίλημμα αν πρέπει να το βάλω ή όχι. Τελικά δε το έβαλα μιας και το BioShock είναι "αντικειμενικά" καλύτερο, άρα σίγουρα δεν είναι το GOTY.

+1 στο Bioshock Infinite.

+1 στο πραγματικο GOTY που οντως ειναι το Cookie Clicker.

Τι ειναι το Titanfall?!

Welcome to www.titanfall.com | www.titanfall.com

http://www.thelab.gr/gaming/titanfall-123433-6.html

Link to comment
Share on other sites

δεν περιμενα με τιποτα το tomb raider και το bioshock να εχουν -εστω και μεχρι τωρα- τριπλασιους ψηφους απο το bf4 :clap: Αυτο ειναι οντως ενθαρρυντικο (εστω και προσωρινα):D

Link to comment
Share on other sites

bf4 οχι επειδη ειναι καλυτερο απο τα αλλα ,αλλα επειδη ειναι αυτο που εχω παιξει περισσοτερο και γενικα εχω ευχαριστηθει (ευτυχως δεν εχω τρομερα προβληματα οπως καποιοι αλλοι gamers).Αντε να δουμε και το mantle και να κλαψουν μανουλες εκει στην Nvidia!

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που έχω παίξει είναι το Brothers, το οποίο ήταν μεν διασκεδαστικό, αλλά όχι και GOTY... Θα ήθελα να παίξω Bioshock Infinite, Tomb Raider και Assassin's Creed, αλλά ψήφισα το Stanley Parable. Από τα λίγα που έχω δει και ακούσει είναι πραγματικά ξεχωριστό και βγαίνει από το καλούπι.

Μπορεί να μην είναι ακριβώς Game, αλλά είναι Of The Year :)

Link to comment
Share on other sites

Η ψηφος με κλειστα ματια παει στο Bioshock Infinite.

Άλλα υποψηφια για μενα το '13 ηταν τα:

Dishonored (αν και αυτο δεν θυμαμαι αν ηταν του '13 ή του '12)- Tomb Raider - Brothers: A Tale of Two Sons - Metro Last Light - Rayman Legends

Link to comment
Share on other sites

Tomb Raider γιατί είμαι φανατικός της σειράς και γιατί το αξίζει.

Βέβαια περιμένω καμία προσφορά για να παίξω Metro Last Night, όλα τα Bioshock και το Brothers: A Tale of Two Sons.

To Battlefield 4 το πήρα μόνο για το multiplayer σε προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως σας αρεσε στο BF4 ρε παιδια? το αλλου βλεπω τον παιχτη και αλλου ειναι ή τα hack? Και μετα εχουμε και απαιτηση να φτιαξουν οι εταιριες σωστα παιχνιδια...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.