Jump to content



Power bank


Recommended Posts

Παρέλαβα και εγώ το Xiaomi Power Bank 10400 χθές και το πήρα απο το ebay και συγκεκριμένα απο τον χρήστη mujihome. Ευτυχώς είναι το γνήσιο.

Με την πρώτη φόρτιση μου έδωσε πάνω-κάτω 8050mah.

Συγκεκριμένα φόρτισα το LG G2 απο 30% --> 100% και μου έφαγε μια γραμμή και λίγο απο την δεύτερη.

Φόρτισα επίσης και την ταμπλέτα μου που έχει μπαταρία 6760mah, απο το 10% --> 98% όπου και ψόφησε το Xiaomi.

Περίμενα κάτι καλύτερο αλλά πιστεύω θα βελτιωθεί με τις επόμενες φορτίσεις. Επίσης κατά την πρώτη φόρτιση το διέκοψα δύο φορές και ίσως να φταίει και αυτό. Θα το τσεκάρω με τις επόμενες φορτίσεις.

Πάντως για τα λεφτά του είναι πρώτο!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παρέλαβα σήμερα το δικό μου ήρθε έκανε 1 φόρτιση το nexus 4 (12%-100%) και μια ένα S4 (6%-100%) και αδιασε τώρα το φορτίζω , το μόνο αρνητικό είναι ότι μου έστειλαν χρυσό και δεν μου άρεσε καθόλου

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα απο merimobiles, και σε μένα το στείλανε σε χρυσό, αλλά του έβαλα μια πορτοκαλί θήκη σιλικόνης και φαίνεται πολύ καλύτερο από πρίν.

Έγινε επεξεργασία από newworld
Link to comment
Share on other sites

Πόσο χρόνο περίπου έκανε να σας έρθει όσοι πήρατε από merimobiles;

9/7 η παραγγελία μου σήμερα παρέλαβα

Παρέλαβα σήμερα απο merimobiles, και σε μένα το στείλανε σε χρυσό, αλλά του έβαλα μια πορτοκαλί θήκη σιλικόνης και φαίνεται πολύ καλύτερο από πρίν.

Από που πήρες θήκη? Παίζει καμία φωτογραφία

Link to comment
Share on other sites

Από που πήρες θήκη? Παίζει καμία φωτογραφία

Protective Silicone Case Xiaomi 10400mAh Power Bank σε 6 χρώματα 2.25€

Protective Silicone Case For Xiaomi 10400mAh Power Bank

Έγινε επεξεργασία από newworld
Link to comment
Share on other sites

και μένα απο merimobiles χρυσό ήρθε ενώ είχα παραγγείλει ασημένιο. Ρε παιδια πως το φορτιζετε; Απο USB3.0 port 9 ωρες και εχει φορτισει το μισό. Να το βάλω μπρίζα στο φορτιστη του iphone καλυτερα ;

Link to comment
Share on other sites

και μένα απο merimobiles χρυσό ήρθε ενώ είχα παραγγείλει ασημένιο. Ρε παιδια πως το φορτιζετε; Απο USB3.0 port 9 ωρες και εχει φορτισει το μισό. Να το βάλω μπρίζα στο φορτιστη του iphone καλυτερα ;

Στο ρεύμα καλυτερα. Χρειάζεται περίπου 2 1/2 ώρες

Link to comment
Share on other sites

Οχι 6ωρο με τιποτα. Θα κάνω ξανά τη φόρτιση όταν ξεφορτιστεί και θα χρονομετρήσω :)

οπότε με το λευκο καλωδιακι που έχει το συνδέεις σε φορτιστη κινητου;

αν του βάλω usb 3.0 καλωδιο πειράζει;

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα μετά από αρκετή αναμονή το 20άρι power bank. Θα το δοκιμάσω τις επόμενες μέρες να δω πώς τα πάει και να μεταφέρω εντυπώσεις.

Ο σύνδεσμος που είχα βάλει δε δουλεύει για κάποιο λόγο. Το προϊόν είναι αυτό

http://www.dxlisting.com/cell-phone-599/batteries-503/external-batteries-522/portable-dual-usb-20000mah-external-battery-power-bank-w-adapter-for-iphone-ipad-ipod-black-184379-1002270

Έγινε επεξεργασία από trendy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.