Jump to content



Recommended Posts

Σιγα μη δω ρυθμισεις στο router μου, ενω τα παντα ολα δουλευουν οπως πρεπει , για το Doom και μονο. Στο μονο που χρειαστηκε ports , τις ανοιξα, εδω δε βρισκω κατι σχετικο και δε προκειται, εφαγε uninstall ουτως ή αλλως.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Σιγα μη δω ρυθμισεις στο router μου, ενω τα παντα ολα δουλευουν οπως πρεπει , για το Doom και μονο. Στο μονο που χρειαστηκε ports , τις ανοιξα, εδω δε βρισκω κατι σχετικο και δε προκειται, εφαγε uninstall ουτως ή αλλως.

E και γω unistall εκανα. Πάντως τις προηγούμενες μέρες- 4-6 το πρωί που μπηκα ανα διαστήματα, μεσημέρι και απόγευμα εχθές, κανένα πρόβλημα χωρίς καν να πειράξω ports, δε το έχω κάνει σε κάνενα παιχνίδι και ποτέ δεν ειχα πρόβλημα. 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

Εγω μπηκα ΔΥΟ ολοκληρες φορες. Την πρωτη με πεταξε διχως κανενα λογο (ενω συνδεθηκαν καποια ατομα αρχικα). Την δευτερη βρηκε ατομα κανονικα και ενω ηταν πχ 5v5 ξαφνικα εγιναν 3v3 (dc ή εφυγαν οι υπολοιποι; Ποιος ξερει).

 Πλεον αν εμπαινα σημερα, πιστευω θα ειχε τα μισα ατομα , καθως κανεις δε παιζει οπως λεει και ο @giorgos2187:p 

Link to comment
Share on other sites

Το DOOM είναι για... αρρωστημένα γούστα! :-D

 

 

Σχετικά με το Multiplayer:

 

Έπαιξα αρκετά rounds, λίγο Team Deathmatch, περισσότερο το καινούργιο mode Warpath.


Στο game γίνεται χαμός, είναι πολύ fast-paced, και έχουν προσθέσει πολλά animation και δυνατότητες για να σε "πωρώνει".


Το Warpath mode (capture/defend μια περιοχή που κινείτε σιγά σιγά γύρω στον χάρτη) μου άρεσε αρκετά, υπάρχει παρόμοιο σε άλλο παιχνίδι;


Γενικά όμως, είναι φαύλος κύκλος από kills και άμεσο respawn, και το βαρέθηκα γρήγορα... Δεν νομίζω να κρατήσει το ενδιαφέρον για τους περισσότερους casual παίχτες.

 

Ίσως το single player αξίζει, λογικά θα είναι τα κλασικά δωμάτια με χαμηλό φωτισμό και τα τέρατα να πετάγονται από το πουθενά με πολλές σφαίρες και αίμα παντού! Άλλα με μόνο 13 ώρες δεν νομίζω ότι αξίζει η αγορά, όταν το multiplayer δεν κρατά.

 

Έγινε επεξεργασία από cgd
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Άπατο θα πάει... Από το official trailer στο YouTube να κρίνεις, έχει ~8.000.000 views και μόλις~32.000 likes. 

Έτσι για σύγκριση:

CoD Infinite Warfare ~17.000.000 views και ~300.000 likes (αν και έχει κι ~1.600.000 dislikes!!!)

BF1  ~25.000.000 views και ~1.300.000 likes (και μόλις ~23.000 dislikes)

 

Κρίμα, γιατί είναι ένα παιχνίδι που έφερε στον κόσμο τα FPS και ειδικά οι μεγαλύτεροι έχουμε παίξει άπειρες ώρες με αυτό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ χρώμα και φωτεινότητα, πιο σκοτεινο λίγο θα μέτραγε. Τα όπλα δείχνουν λίγο τσίρκο χρωματικά. Μου θυμίζει borderlands. Υπομονή...

Έγινε επεξεργασία από cyberdyne
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 58 λεπτά, το μέλος cyberdyne έγραψε:

Πολύ χρώμα και φωτεινότητα, πιο σκοτεινο λίγο θα μέτραγε. Τα όπλα δείχνουν λίγο τσίρκο χρωματικά. Μου θυμίζει borderlands. Υπομονή...

Κοινως καρακιτσαριο! Συμφωνω απολυτα! Τονεχω ξαναπει και λθγες σελιδες πισω και οσο πιο πολλα βιντεα βγαινουν τοσο πιο πολυ το πιστευω. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, giorgos2187 said:

Τι εγινε παιδια;; Κυκλοφορησε η αλλαξαν γνωμη τελικα;; :hehe::hehe:

 Δεν εχω δει κανενα ποστ πουθενα απο το πρωι και ειχα ξεχασει οτι σημερα κυκλοφορει!

 

Για να μην κραζει αυτος ο τυπος, τοτε παει καλα ;)

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Helly said:

DENUVITO στον ποπο και 9 ευρω στη revolut τον ηπιαμε.Παιχνιδαρα ειναι απ οσα βλεπω αρκετα εθιστικο και με ποικιλια.

Πριν κανα μήνα αφαιρέθηκε εντελώς από το GTA V το υπερπολύπλοκο Arxan, ιδιας φιλοσοφίας με το Denuvo, με κρυπτογράφηση, obfuscation, anti-vmware κτλ.. Χρειάζεται χρόνος μέχρι να αναπτυχθούν τα κατάλληλα εργαλεία μιας και μιλάμε για 64bit κώδικα, ενδεχομένως και για νεότερες τεχνικές συσκότισης κώδικα(στέλεχος της denuvo ανέβασε στο twitter του μια σχετική παρουσίαση).

Ο άφραγκος απλά θα περιμένει κάποιους μήνες και θα το παίρνει τζάμπα. Εκείνος που την πληρώνει είναι ο legit user που δεν θα μπορεί να δοκιμάσει. Γιατί δύο ώρες δοκιμής μέσω steam όπου το πρώτο μισάωρο θα δοκιμάζεις settings δεν είναι διαφωτιστικά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.