Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Πολύ καλή φάση, σαν αληθινός αγώνας! Δείτε στο 53" τι παθαίνει ο "δικός μας Κεπρεκέϊντις"... α ρε Άκη το σκότωσε το επίθετό σου ο εκφωνητής :p Μπράβο και πάλι για τον αγώνα σου!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή φάση, σαν αληθινός αγώνας! Δείτε στο 53" τι παθαίνει ο "δικός μας Κεπρεκέϊντις"... α ρε Άκη το σκότωσε το επίθετό σου ο εκφωνητής :p Μπράβο και πάλι για τον αγώνα σου!

Ααα λίγα τα λόγια σου για τον εκφωνητή! Πάλι καλά να λες με τους γλωσσοδέτες που έχουμε για ονόματα!

 

Στο 53' δεν έπαθα τίποτα. Το κακό έγινε 1 γύρο πριν όταν πετάχτηκε pop up παράθυρο και το αυτοκίνητο έφυγε στον αριστερό τοίχο μετά την tamburello. Κοκκίνισαν όλα! Αν βάλουμε λίγο τη φαντασία να δουλέψει μπορούμε να πούμε ότι μου έσκασε το λάστιχο, πετάχτηκε λαγός στην πίστα ή κάτι τέτοιο τελοσπάντων :D

 

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ! Τι γκαντεμια ηταν αυτη???
Δεν θα ηθελα να σε ακουγα οταν θα εγινε αυτο... :p
Πιστευω πως πριν απο κατι τετιους αγωνες πρεπει να τρεχουν τα πολυ βασικα services.

Παντως κριμα ρε συ, για μ@λ@κια λογο...
 

Link to comment
Share on other sites

Aρη φοβερός χρόνος μπράβο ,μου φαίνεται γλυκάθηκες την προηγούμενη φορά και θέλεις πάλι !

 

Το κακό έγινε 1 γύρο πριν όταν πετάχτηκε pop up παράθυρο και το αυτοκίνητο έφυγε στον αριστερό τοίχο μετά την tamburello. Κοκκίνισαν όλα!

Ξέρω πολύ καλά πως ένιωσες ! Εύχομαι στον επόμενο γύρο να τους πάρεις τα boxerakia!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει άλλο λινκ για την πίστα? Γιατί προσπαθώ να την κατεβάσω αλλα μου ρίχνει error από το λινκ :D

 

άκυρο μαμακιζοταν το chrome μου!!

 

 

Έγινε επεξεργασία από Arkoudadis
Link to comment
Share on other sites

Αγώνας Κυριακής 21 Ιουνίου 2015

gOYWADP.jpg

 

Αυτοκίνητο: Ferrari 458 S3

Πίστα: Aosta Semi Oval Sport (DOWNLOAD | Official Page)

Κατάσταση πίστας: Green (ξεκινάει με 95% grip, τελειώνει με 99%)

 

Practice: ΞΕΚΙΝΗΣΕ

Qualify: 21:55, 15 λεπτά

Race: 30 laps

 

Password: ikaruga

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.