Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Εγω τωρα επαιζα και δοκιμαζα το combo και εγινα ban απο καποιον tomoalvinsan.
Και δεν μπορω να μπω μεσα.Τι παιζει?
 
Επι της ευκαιριας να ανεβασω και ορισμενα screenshots.
post-60450-0-52284500-1437171256_thumb.j
post-60450-0-81392500-1437171260_thumb.j
post-60450-0-84167500-1437171263_thumb.j
post-60450-0-05206100-1437171268_thumb.j
post-60450-0-94731700-1437171270_thumb.j
post-60450-0-06718100-1437171276_thumb.j
post-60450-0-26662900-1437171281_thumb.j
 
Και ενα spoiler

post-60450-0-83498000-1437171358_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από lgalkis
Link to comment
Share on other sites

Password θα δοθεί εδώ κατά τις 20:40 - 20:45
Ο σέρβερ είναι ήδη ρυθμισμένος σε συνθήκες αγώνα.

Practice 60 min ώρα 20:50

Qualify   15 min ώρα 21:50

Race      15 laps  ώρα εκκίνησης  22:05

Grip στο practice 95% αν θέλετε να αυξηθεί για το qualify μπήτε και κάνετε γύρους από την αρχή.

 

 

Kανόνες αγωνιστικής συμπεριφοράς +




Σημαντικό:
  • Αν έχουμε επαφή με άλλον οδηγό και τον βγάλουμε εκτός του παραχωρούμε σε ασφαλές σημείο τη θέση μας.
  • Προσοχή όταν ξαναμπαίνουμε στην πίστα. Ακόμη και αν βγούμε εκτός πίστας από λάθος άλλου οδηγού, αυτό δε μας δίνει το δικαίωμα να μπούμε καρφί στην πίστα και να χαλάσουμε τον αγώνα και των υπολοίπων.
  • Χρήση virtual mirror (f11)
  • Για καλύτερο spatial awareness προτείνεται το Hellicorsa Application Download
  • Xρήση teamspeak .
  • Το password δίνεται από δώ η από το teamspeak .
Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχασα την εκκίνηση για 4 λεπτά και το TS δεν με άφησε να συνδεθώ... Θέλω να πω ένα συγγνώμη στον Poloman που τον προσπέρασα ενώ ήμουν 3 γύρους πίσω...Σκέφτηκα ότι μια που είμασταν και οι 2 πολύ πίσω να είχαμε λίγο συναγωνισμό στους τελευταίους γύρους και την έκανα την βλακεία μου. Και πάλι σορρυ αν έκανα φάουλ....

Έγινε επεξεργασία από sud1500t
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος αγώνας πολύ ωραίο το combo μπράβο στους πρώτους και ένα ακόμη μεγαλύτερο  μπράβο σ΄αυτούς που συμμετείχαν ,να ναι καλά και ο Θοδωρής που με έβγαλε από τη μιζέρια μου :p:D .

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος και απαιτητικός αγώνας, δυστυχώς ήμασταν σχετικά λίγοι, 7-8 άτομα(?) αλλά και πάλι καλά ήταν. Στην εκκίνηση φιληθήκαμε κάμποσοι :p αλλά μικρό το κακό, νομίζω δεν εγκατέλειψε κανείς. Εγώ και σήμερα κυνηγούσα τον Άρη και μόλις τον έφτασα τελείωσε ο αγώνας :lol:, ευτυχώς κατάφερα να μη σβουρίσω πουθενά, είναι κι αυτό ένα κατόρθωμα. :p

Έγινε επεξεργασία από panos2171
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος και απαιτητικός αγώνας, δυστυχώς ήμασταν σχετικά λίγοι, 7-8 άτομα(?) αλλά και πάλι καλά ήταν. Στην εκκίνηση φιληθήκαμε κάμποσοι :p αλλά μικρό το κακό, νομίζω δεν εγκατέλειψε κανείς. Εγώ και σήμερα κυνηγούσα τον Άρη και μόλις τον έφτασα τελείωσε ο αγώνας :lol:, ευτυχώς κατάφερα να μη σβουρίσω πουθενά, είναι κι αυτό ένα κατόρθωμα. :p

Ε την τρίτη φορά θα με περάσεις... ;):p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.racedepartment.com/downloads/spielberg.6437/

Λέω να δοκιμάσουμε αυτήν την πίστα με dtm 90 s  ,πως σας φαίνεται ως πρόταση?

Ρίξτε ψήφο με τη μορφή like η κάντε άλλη πρόταση για να χουμε προσέλευση .

Eχουμε και τα skins  από το cup!

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

http://www.racedepartment.com/downloads/spielberg.6437/

Λέω να δοκιμάσουμε αυτήν την πίστα με dtm 90 s  ,πως σας φαίνεται ως πρόταση?

Ρίξτε ψήφο με τη μορφή like η κάντε άλλη πρόταση για να χουμε προσέλευση .

Eχουμε και τα skins  από το cup!

Μου αρέσει σαν πρόταση, και πάρα πολύ ζόρικο κόμπο....

Link to comment
Share on other sites

Χιλια συγνωμη σε οσους χτυπησα στην εκκινηση,επαιζα το φρενο με το αριστερο,και δεν ειδα οτι ειχα το ποδι στον συμπλεκτη εκεινη την ωρα,μεχρι να το σηκωσω να πατησω φρενο,εφυγα ευθεια  και μαζεψα 2-3 ατομα,κυριως τον panosdimp.

Έχασα την εκκίνηση για 4 λεπτά και το TS δεν με άφησε να συνδεθώ... Θέλω να πω ένα συγγνώμη στον Poloman που τον προσπέρασα ενώ ήμουν 3 γύρους πίσω...Σκέφτηκα ότι μια που είμασταν και οι 2 πολύ πίσω να είχαμε λίγο συναγωνισμό στους τελευταίους γύρους και την έκανα την βλακεία μου. Και πάλι σορρυ αν έκανα φάουλ....

Και εγω σε περιμενα αρκετη ωρα για να γινει μαχη,αλλα μια πηγαινα εγω πιο γρηγορα μια εσυ,τελικα στον προτελευταιο γυρο με εφτασες και καλα εκανες και με περασες,σε εκεινη την φαση ησουν πιο γρηγορος ουτως η αλλος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eυτυχώς που το πάτς που θα ακολουθήσει είναι δωρεάν γιατί απ΄ ότι μαθαίνω από την τράπεζα δεν θα μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε paypal , πιστωτικές και προπληρωμένες δηλαδή για πάρα πολύ καιρό , όσο θα διαρκέσει το capital control ,υπάρχει δηλαδή πιθανότητα να χάσουμε και τον server κάποια στιγμή επειδή δεν θα μπορούμε να τον πληρώσουμε ,γιατί η έδρα όλων αυτών είναι Ολανδία οπότε θεωρείται εξαγωγή συναλλάγματος.

Θα ρωτήσω βέβαια σχετικά κάποια στιγμή την εταιρία να δω αν γίνεται τίποτα με κανένα λογαριασμό εδώ στην Ελλάδα.

Πάντως αγορές σε παιχνίδια γιοκ, θα βολευτούμε με ότι έχουμε ,προσωπικά μια χαρά είναι και προτείνω να μειώσουμε εμείς έτσι εκδικητικά την κατανάλωση των εισαγόμενων στο ελάχιστο, να μείνουμε με ότι έχουμε .

Βοηθάει πιστέψτε με στο να καταπολεμήσουμε το αίσθημα της κατάθλιψης που σου δημιουργεί το ανικανοποίητο.

Το θέμα είναι να ξέρουμε ποιές πραγματικά είναι ελληνικές εταιρίες .

Μαθαίνω πως από τις μπύρες τις γνωστές μόνο η fix είναι ελληνική κάτι alfa και κάτι mythos δεν είναι, από super market  μόνο Σκλαβενίτης Βερόπουλος Μασούτης και τοπικοί ήρωες.

Αποφεύγουμε bmw mercedes audi  opel vw πάρτε pony made in Greece :p:D

Zήτω η Ελλάς.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν χρειαστει μπορω να πληρωσω εγω τον σερβερ ετσι ωστε να παραμεινει online και να μην τον χασουμε.

Ευχαριστούμε AngeloVZR προς το παρόν δεν έχουμε πρόβλημα καθώς προνόησα και έχω πληρώσει κάτι μήνες μπροστά ,θα σε ενημερώσω όταν θα έχουμε πρόβλημα ,ευχαριστούμε και πάλι φίλε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eυτυχώς που το πάτς που θα ακολουθήσει είναι δωρεάν γιατί απ΄ ότι μαθαίνω από την τράπεζα δεν θα μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε paypal , πιστωτικές και προπληρωμένες δηλαδή για πάρα πολύ καιρό , όσο θα διαρκέσει το capital control ,υπάρχει δηλαδή πιθανότητα να χάσουμε και τον server κάποια στιγμή επειδή δεν θα μπορούμε να τον πληρώσουμε ,γιατί η έδρα όλων αυτών είναι Ολανδία οπότε θεωρείται εξαγωγή συναλλάγματος.

Θα ρωτήσω βέβαια σχετικά κάποια στιγμή την εταιρία να δω αν γίνεται τίποτα με κανένα λογαριασμό εδώ στην Ελλάδα.

Πάντως αγορές σε παιχνίδια γιοκ, θα βολευτούμε με ότι έχουμε ,προσωπικά μια χαρά είναι και προτείνω να μειώσουμε εμείς έτσι εκδικητικά την κατανάλωση των εισαγόμενων στο ελάχιστο, να μείνουμε με ότι έχουμε .

Βοηθάει πιστέψτε με στο να καταπολεμήσουμε το αίσθημα της κατάθλιψης που σου δημιουργεί το ανικανοποίητο.

Το θέμα είναι να ξέρουμε ποιές πραγματικά είναι ελληνικές εταιρίες .

Μαθαίνω πως από τις μπύρες τις γνωστές μόνο η fix είναι ελληνική κάτι alfa και κάτι mythos δεν είναι, από super market  μόνο Σκλαβενίτης Βερόπουλος Μασούτης και τοπικοί ήρωες.

Αποφεύγουμε bmw mercedes audi  opel vw πάρτε pony made in Greece :p:D

Zήτω η Ελλάς.

Ζήτω! Πάω να πετάξω στα σκουπίδια την Γερμανική ;) CSW! :hehe:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites


Μαθαίνω πως από τις μπύρες τις γνωστές μόνο η fix είναι ελληνική κάτι alfa και κάτι mythos δεν είναι,

 

 

 

 

Η μύθος σίγουρα δεν είναι ελληνική; Γιατί ξέρω ότι υπάρχει ένα εργοστάσιο στη Σίνδο, το βλέπω δηλαδή κι εγώ όταν περνάω. Ελληνική πάντως είναι και η Βεργίνα που είναι πάρα πολύ καλή σε σχέση με amstel,fix, heinneken κλπ ενώ υπάρχουν και απαστερίωτες ελληνικές αλλά τσιμπάει λίγο η τιμή τους. Αυτά για τις μπύρες. :p

Το patch πότε βγαίνει ξέρουμε;

Έγινε επεξεργασία από panos2171
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.