Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Χρόνια πολλά σε όλους εσας και τις οικογένειές σας!

Υγεία και τύχη να έχουμε όλοι μας και να περνάμε όσο καλύτερα γίνετε με ότι έχουμε!!

 

Καλή αγωνιστική season καθώς συμβαδίζουν με το ημερολογιακό έτος τα του μηχανοκίνητου, με πολλές όμορφες στιγμές στις πίστες (εικονικές και μη, για τους τυχερούς):) 

 

Όπως πάντα να προσέχετε στους δρόμους για να μην χαλάσει κανενός η διάθεση!! :kiss2:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, wolves said:

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ σε ολους με υγεια (πανω απο ολα) και αρκετο χρημα για σπρωξιμο :hehe:

Διαφωνώ οριζοντίως και καθέτως.

Όπως μου είπε και ένας γνωστός.. ΜΕ ΤΥΧΗ πάνω απ όλα. Υγεία και λεφτά είχανε και οι επιβάτες στον τιτανικό, τύχη δεν είχανε :p

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Διαφωνώ οριζοντίως και καθέτως.

Όπως μου είπε και ένας γνωστός.. ΜΕ ΤΥΧΗ πάνω απ όλα. Υγεία και λεφτά είχανε και οι επιβάτες στον τιτανικό, τύχη δεν είχανε :p

 

Δεν τα θυμασαι καλα :p

Οι "φραγκατοι" σωθηκαν οι περισσοτεροι, τα φτωχαδακια εμειναν με το π0υλι στο χερι και εβλεπαν τους αλλους να φευγουν με τις βαρκες :hehe:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, wolves said:

Δεν τα θυμασαι καλα :p

Οι "φραγκατοι" σωθηκαν οι περισσοτεροι, τα φτωχαδακια εμειναν με το π0υλι στο χερι και εβλεπαν τους αλλους να φευγουν με τις βαρκες :hehe:

Senna,Schumi?

Γιατι πατε μακρια?

happy new year butts.jpg

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Λογω συνεχομενων αναποδιων, θα απεχω απο την παρεα για ενα διαστημα μεχρι να αρχισω να στρωνω παλι..(Αφορουν και θεματα υγειας - οχι εμενα, αλλα και υλικων ζημιων)
Την επιμελεια του σερβερ θα την αναλαμβανει ο @Georgiadis Giorgos και ο @akis_z80
Σας ευχαριστω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μιας και πέρσι σας είπα ότι θα καθυστερήσει το CLC 2 λόγω ενός διαγωνισμού που θα λάμβανα μέρος (http://www.michelinchallengedesign.com/)  θα ήθελα να μοιραστώ εδώ με την

παρέα το έργο μου και ας μην έσκισε στα αποτελέσματα, έτσι για του λόγου το αληθές.  :D

 

https://www.behance.net/gallery/46585175/Alfa-Romeo-elica

 

Πολύ θα ήθελα να είχα χρόνο να το βάλω στο παιχνίδι... :(

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος thazio έγραψε:

Μιας και πέρσι σας είπα ότι θα καθυστερήσει το CLC 2 λόγω ενός διαγωνισμού που θα λάμβανα μέρος (Michelin Challenge Design | Advancing Mobility Through Design™)  θα ήθελα να μοιραστώ εδώ με την

παρέα το έργο μου και ας μην έσκισε στα αποτελέσματα, έτσι για του λόγου το αληθές.  :D

 

https://www.behance.net/gallery/46585175/Alfa-Romeo-elica

 

Πολύ θα ήθελα να είχα χρόνο να το βάλω στο παιχνίδι... :(

Μπράβο Θάνο, καταπληκτικό ντιζάιν - μου έπεσε το σαγόνι! :o

Link to comment
Share on other sites

Χίλια μπράβο Θάνο απίστευτο σχέδιο-πρόταση.

 

Όντας άσχετος κ βλέποντας μόνο τις εικόνες για μένα φαίνεται εσύ να προσπαθείς να φέρεις το μέλλον στο σήμερα ενώ από οτι είδα στις υπόλοιπες συμμετοχές ξεφευγαν εντελώς με ασκήσεις επί χάρτου.

 

Άξιος μνείας είναι κ ο τυπάς που έβαλε το σiμ ρέισινγκ εντός μονοθεσίου με το τριόθονο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια!

 

πριν 1 ώρα, το μέλος sosna έγραψε:

εσύ να προσπαθείς να φέρεις το μέλλον στο σήμερα ενώ από οτι είδα στις υπόλοιπες συμμετοχές ξεφευγαν εντελώς με ασκήσεις επί χάρτου.

Γενικά κάποιοι μιλάμε ξέφυγαν εντελώς (έως εκτός θέματος)... βέβαια σε καμιά δεκαριά χρόνια θα ξέρουμε.

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ ξεκίνησα με πιο περίεργες προτάσεις στο μυαλό μου αλλά θεώρησα ότι δεν απέχουμε και πολύ από το 2030 ειδικά για ένα αυτοκίνητο που θα πρέπει να έχει αντοχή και δοκιμασμένες λύσεις (στην εποχή του).

 

πριν 1 ώρα, το μέλος sosna έγραψε:

Άξιος μνείας είναι κ ο τυπάς που έβαλε το σiμ ρέισινγκ εντός μονοθεσίου με το τριόθονο.

Δεν υπάρχει περίπτωση να αφήσει ο άλλος τη ζωή του με 400Km/h στα ηλεκτρονικά χωρίς να βλέπει ούτε το 2050...

Αν εννοείς την Bendley βγήκε 2ος...

Για εμένα το καλύτερο ήταν το νο 14 στο παρακάτω  link: αλλά έχει και άλλα σουπερ.

Μίλησαν γενικά για το καλύτερο επίπεδο σε ανοιχτό διαγωνισμό ever

 

http://www.michelinchallengedesign.com/the-challenge-archives/2017-design-for-the-win/2017-showcase-of-selected-entrants/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.