Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Πριν 6 μέρες παράγγειλα από ένα Ταϊλανδέζο φίλο :p ένα optical encoder για την G27, μιας και μου είχε σπάσει. 

16901712_1591541824192706_1800554392_n.j 16901568_1591542324192656_356760458_n.jp

 

Μπαταρία for scale :p 

Βάζω το link http://cmlaserservice.com/page_g25_g27_optical_encoder_wheel.html είναι μία μικρή επένδυση για να έχετε το κεφάλι σας ήσυχο ;) 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

done :D

 

[AC][MR] MinoRating updated to v2.2 By Kevin M On 2/27/2017 11:16:38 PM New

Dear Customers,

We're happy to announce that the plugin Minorating for Assetto Corsa has just been updated to v2.2

Have minorating on your server?
All you have to do is stop/start your server and the update will be applied.

Enjoy!
RackService

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν πάρθηκε απόφαση πέταξα στο server 911 Carrera RSR 3.0 @ Highlands Short.

 

Αν υπάρξουν πάνω από 5 like σε αυτό το post τότε θα στήσω το server για gathering το βράδυ!

(τα like τα θέλω για να μην αρχίσουμε και γράφουμε ένας ένας...)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, jumaru99 said:

2 restarts? Δεν το περίμενα σε τέτοιο αγώνα.

Τι κάθισες να το δεις? Στα 5 πρώτα λεπτά το έκλεισα.. 15 fps και περισσότερες διαφημίσεις από ημίχρονο chl στην ΕΡΤ... 

Δε σχολιάζω τους σχολιαστές!! 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Georgiadis Giorgos έγραψε:

Τι κάθισες να το δεις? Στα 5 πρώτα λεπτά το έκλεισα.. 15 fps και περισσότερες διαφημίσεις από ημίχρονο chl στην ΕΡΤ... 

Δε σχολιάζω τους σχολιαστές!! 

Λίγο πριν το race το έβαλα, δεν είδα Q. Tο έφτιαξαν το stream παίζει οκ. Το έχω και παίζει στο 2ο μόνιτορ ενώ χαζεύω. Περισσότερο θέλω να δω τη διοργάνωση σε συνδυασμό με τους "κορυφαίους" οδηγούς :whistling:


Μπορώ να πω πως μέχρι τώρα πολύ καλύτερα τα CLC και WAMTA :p 

Ας είχαμε κι εμείς χορηγούς ή έστω κάποιον να μας streamάρει και θα τρώγανε τη σκόνη μας :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος jumaru99 έγραψε:

Μπορώ να πω πως μέχρι τώρα πολύ καλύτερα τα CLC και WAMTA :p 


Ας είχαμε κι εμείς χορηγούς ή έστω κάποιον να μας streamάρει και θα τρώγανε τη σκόνη μας :hehe:

Το είδα και εγώ (κανα τέταρτο) από την  δεύτερη άκυρη εκκίνηση. Ο χαμός - τέτοιες χάλια εκκινήσεις δεν κάναμε εμείς ούτε πριν δυο χρόνια όταν ξεκινούσα εδώ με την παρέα - σαφώς καλύτερα τα πάμε εμείς!

Πολύ ενδιαφέρον το εγχείρημα, μακάρι να είχαμε και εμείς μετάδοση των αγώνων μας.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.