Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Πλασματικα τα αποτελεσμτα!! 

Γινετε να συγκρινεις το καλαμακι (του καφε, για μην μπερδευστε μερικοι) με το κοντοσουβλι? :hehe:

 

Το καρτ φαντασμα το αποκαλεσαν μερικοι :tongueout:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 34 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

 

@liakjim άσε το sim και τρέξε σε καμιά πίστα καρτ :p

Κάναμε χθες βόρειο meeting και μας άλλαξε τα φώτα ο @Oxide Burnedbrain

Μπράβο στους Βόρειους - ξέρουν να διασκεδάζουν!:lol:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πλασματικα τα αποτελεσμτα!! 
Γινετε να συγκρινεις το καλαμακι (του καφε, για μην μπερδευστε μερικοι) με το κοντοσουβλι? :hehe:
 
Το καρτ φαντασμα το αποκαλεσαν μερικοι :tongueout:

Τι χρόνο έκανε το θηρίο;
Κρίμα ρε γαμωτο το είδα το μήνυμα αργά το βραδυ!!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, angeln1ck said:


Τι χρόνο έκανε το θηρίο;
Κρίμα ρε γαμωτο το είδα το μήνυμα αργά το βραδυ!!

Τον αφήσαμε να κερδίσει για να ξανάρθει :p

1.11.1. ο κρις, 1.11.3 ο καταιδρωμένος sosna  και εγώ 1.11.6. Τα άλλα δεν τα θυμάμαι. Πάντως όλοι φύγαμε με πιασμένα χέρια.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Τον αφήσαμε να κερδίσει για να ξανάρθει :p

1.11.1. ο κρις, 1.11.3 ο καταιδρωμένος sosna  και εγώ 1.11.6. Τα άλλα δεν τα θυμάμαι. Πάντως όλοι φύγαμε με πιασμένα χέρια.

ποση ωρα κανατε ρε και πιαστηκαν τα χερια σας;

Οταν ειναι να ξαναερθει πειτε και σε μενα λιγο πιο νωρις... :D

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, akis_z80 said:

Τον αφήσαμε να κερδίσει για να ξανάρθει :p

1.11.1. ο κρις, 1.11.3 ο καταιδρωμένος sosna  και εγώ 1.11.6. Τα άλλα δεν τα θυμάμαι. Πάντως όλοι φύγαμε με πιασμένα χέρια.

κερδιζει ο πιο αδυνατος δλδ :hehe:

 

Δε πειραζει. Ας κερδισει και καμμια φορα να χαρει :p

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, angeln1ck said:

ποση ωρα κανατε ρε και πιαστηκαν τα χερια σας;

Οταν ειναι να ξαναερθει πειτε και σε μενα λιγο πιο νωρις... :D

Συγνωμη Νικ αλλα ειχαμε στο μυαλο μας τα παιδια απο τη προηγουμενη μαζοψη και μονος ο νασος θυμοταν οτι εισαι απο θεσσαλονικη!! Τελος τα πμ, απο δω και περα θα κανουμε thread να ειμαστε σιγουροι!!

 

Οι γρηγορες κυριες τρεξανε 5λεπτο... Και αυτο με το ζορι το βγαλανε :tongueout:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Georgiadis Giorgos said:

Πλασματικα τα αποτελεσμτα!! 

Γινετε να συγκρινεις το καλαμακι (του καφε, για μην μπερδευστε μερικοι) με το κοντοσουβλι? :hehe:

 

Το καρτ φαντασμα το αποκαλεσαν μερικοι :tongueout:

:lol::lol::lol::lol::lol: χαχαχαχ τι μλκς είσαι.  

Πλάκα είχε και η φάτσα του @Anthemius όταν με είδε,που λέει "τον περίμενα μεγαλύτερο" :lol::lol::lol:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, akis_z80 said:

Τον αφήσαμε να κερδίσει για να ξανάρθει :p

1.11.1. ο κρις, 1.11.3 ο καταιδρωμένος sosna  και εγώ 1.11.6. Τα άλλα δεν τα θυμάμαι. Πάντως όλοι φύγαμε με πιασμένα χέρια.

Εχμ έχουμε μόνο 34 κιλά διαφορά με τον Κρίστιαν κ κανά 20κιλο με σένα :hehe::hehe:.

 

Άσε που εγώ δεν μπήκα δεύτερη φορά κουλάδι οπότε βάλε κανά δευτερόλεπτο διαφορά κ είσαι μέσα -ναι μωρή κυρία με το θεωρήτικαλ πάλι μπροστά θα είμαι :hehe:-.

 

Περάσαμε εξαιρετικά πάντως.Νικόλα όταν σε θυμηθήκαμε στον πηγαιμό προφανώς ήταν αργά,σόρρυ. 

 

Δημήτρη το οτι έχει 50nm το DD δεν έχει σχέση με την πίστα λεπτού κ τις παρατετεμένες συνεχόμενες στροφές στο Ρύσιο μιας κ στρίβεις με όλο σου το σώμα.Μέχρι φυσικά να σε εγκαταλείψει κ απλά να πηγαίνεις πέρα δώθε.Ακόμη κ στο ''cooldown'' έστριβα με δυσκολία.Κ να υποτεθεί οτι εγώ ελέω πιλάτες έχω κατάτι γυμνασμένα τα πλαισερά κολιακά,οπότε φαντάζομαι οτι στα υπόλοιπα παιδιά τους βγήκε η πίστη.

 

Μόνο ο Κρίστιαν βγήκε από το δεύτερο 5λεπτο ανανεωμένος μέσα στην αδρεναλίνη λέγοντας οτι μπορεί να κάνει μερικά ακόμη.Τα υπόλοιπα γερόντια ήμασταν χώμα.:hehe:

 

Ξεχάσαμε να πούμε οτι την παράσταση έκλεψε η πραγματική όμορφη μελαμψή ερρεβώδης ημιατίθαση κ γρήγορη κυρία που έσερνε τον κουλό aka Άκη.:hehe:.Ο Κρίστιαν είμαι σίγουρος πως ακόμα θα παραμιλάει.:o:amen::hehe:

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και που να δεις σήμερα πόσο χώμα είμαι... με 5 λεπτά καρτ και best lap 1.17 εγώ (έπεσα σε κίνηση [emoji846]) και σήμερα πονάνε τα χέρια μου πιο πολύ από χτες!
Πάντως περάσαμε πολύ ωραία, τώρα που καλοκαιριάζει ας κανονίσουμε κι άλλη συνάντηση σύντομα, για τη ρεβάνς!
Σόρρυ που έφυγα απότομα χωρίς να χαιρετήσω όλους, αλλά προέκυψε οικογενειακή υποχρέωση νωρίτερα από ότι υπολόγιζα.


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.