Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Τύχη, υγεία και ευτυχία στα παιδιά που γιορτάζουν.

ΥΓ το όνομά τους να το χαίρονται, αρκεί να μην σκεφτούν από πού προέρχεται.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

thanks guys....

 

πριν 1 ώρα, το μέλος liakjim έγραψε:

ΥΓ το όνομά τους να το χαίρονται, αρκεί να μην σκεφτούν από πού προέρχεται.

Το δικο μου, απο τον παππου μου :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος liakjim έγραψε:

Τύχη, υγεία και ευτυχία στα παιδιά που γιορτάζουν.

ΥΓ το όνομά τους να το χαίρονται, αρκεί να μην σκεφτούν από πού προέρχεται.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

I know google:

Η λέξη προέρχεται την λατινική λέξη Constantia που σημαίνει σταθερότητα.

πριν 4 ώρες, το μέλος wolves έγραψε:

thanks guys....

 

Το δικο μου, απο τον παππου μου :p

 

Εσένα teammate λογικα ναι. :p

 

 

Χρονια πολλα στους Κωσταντινους μας λοιπον!!

 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης χρόνια πολλά κι εμένα Κωνσταντίνο με λένε. Ο liakjim εννοεί για τους Αγίους που γιορτάζουν σημερα και πώς αυτοί κατέληξαν να είναι άγιοι και να αγκαλιαστούν απ την τότε και τη σημερον εκκλησία 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωνω οτι με το που τελειωσει το Tango cup δε θα ξανα ασχοληθω με το greek gathering..
Θα συνεχιζω να πληρωνω τον σερβερ.Τα λεφτα που μαζευτηκαν ηταν για εναν χρονο (μεχρι και Σεπτεμβρη) και απο τοτε το βλεπουμε.
Λογικο να εχουμε βαρεθει και να εχει χαθει το ενδιαφερον αλλα οχι δε θα συνεχισω για 5-10 ατομα.Αν θελει αναλαμβανει αλλος και πολυ ευχαριστως τον βοηθαω.

 

Εδω ολοκληρο πρωταθλημα στησαμε και εχουμε 40% ποσοστο απουσιων.Τι ζητουσαμε ; Μονο τη συμμετοχη σας τπτ αλλο..Μη το βλεπετε οτι ειμαστε 18 ατομα.Να το βλεπουμε οτι δηλωσαν 32!!! και παιζουν σχεδον οι μισοι.
Τελος, δε προκειται να σεβαστω ατομα οταν δε με σεβονται οι ιδιοι.
Και μην ακουσω για γκρινιες και μλκιες...Γιατι μαλλον δεν εχετε κατσει και εχετε αφιερωσει χρονο για στησιμο, skins, κανονισμους, cuts , reports και να σας γραφουν καταμουτρα..ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ!! 

Πραγματικα ομως, αν εβλεπα οτι ημασταν 25+ ατομα καθε φορα ΧΑΡΑ μου να ξανα διοργανωνα καπακια οσα πρωταθληματα θελατε..
Οποιος διοργανωσει cup, παλι ευχαριστως να τον βοηθησω οπως επισης θα εχουμε και στην διαθεση μας λογικα σερβερς.

Τα φιλια μου!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά και ευχαριστούμε για τη μέχρι στιγμής προσπάθεια. Γνώμη μου είναι πως αγώνες το ΣΚ είναι πολύ δύσκολο να τηρηθούν, λόγω εποχής και λόγω ελεύθερου χρόνου. Αυτός είναι και ο λόγος που δε δήλωσα συμμετοχη στο τελευταίο καπ γιατι ήξερα ότι σίγουρα σε κάποια δε θα μπορούσα να συμμετάσχω. Μάλλον κάποιοι δήλωσαν ελαφρά τη καρδία. 

Έγινε επεξεργασία από konnos
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εδω αλλοι που δηλωσαν συμμετοχη υπολογιζοντας οτι θα παρουν μερος σε ολους τους αγωνες, δεν εχουν τρεξει ουτε μια φορα :hehe:

Αγωνες το ΣΚ ;
Εδω μεταφερθηκε το G.G. Πεμπτη για αυτο τον λογο.5 ατομα μετα βιας μαζευομαστε :p

Ασε ασε..ας αναλαβει αλλος αυτη την τρελα.Εγω θα απεχω :p

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.