Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Υπαρχει κατι καπου που μπορουμε να λαβουμε μερος?

Το εχω ξαναπει οτι το να το γραφεις στο gatherings που εχει πεθανει δεν βοηθαει στο να το δουμε εγκαιρα.

Η φτιαξε ξεχωριστο θεμα η δωσε καποιο λινκ.

Link to comment
Share on other sites

Νothing is dead until it's buried!!...είχε πει ο Σταλόνε σε μια ταινία :)
Δεν πιστεύω οτι τα Greek Gatherings πέθαναν....ένα διάλλειμα είναι, το πιστεύω.

Για να λάβετε μέρος στην F1aXion απο εκει και έπειτα ξέρετε που να την βρείτε κάνοντας αρχή απο το φορουμ f1axion.gr/forum ή Facebook f1axion.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Υπαρχει καθολου κινηση σε κατι;
θελω να στριψω κανα τιμονι αλλα να ειναι κιγο σοβαρα τα πραγματα οχι μπατε σκυλοι...
Και εγω το ψηνω παρα πολυ.

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος fatalara έγραψε:

Υπαρχει καθολου κινηση σε κατι;

θελω να στριψω κανα τιμονι αλλα να ειναι κιγο σοβαρα τα πραγματα οχι μπατε σκυλοι...

 

πριν 2 ώρες, το μέλος Oxide Burnedbrain έγραψε:

Και εγω το ψηνω παρα πολυ.

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αρκετοί από εμάς τρέχουμε στο GT3 πρωτάθλημα της f1axion αυτήν την περίοδο. Υπάρχουν θέσεις για reserve drivers σε κάποιες ομάδες, αν ενδιαφέρεστε. Παράλληλα τρέχει κι ένας δεύτερος public server με το εκάστοτε combo του πρωταθλήματος για fun, όπου αρκετά μέλη δοκιμάζουν κι εκεί.

Προσωπικά το ψήνω αν υπάρχει ενδιαφέρον από την κοινότητα για το ACC μήπως παίρναμε δοκιμαστικά έναν server με την κυκλοφορία του και ξαναμαζευόμασταν με αφορμή αυτό.

Έγινε επεξεργασία από jumaru99
Link to comment
Share on other sites

To πετάω φωναχτά χωρίς να το εχω επεξεργαστεί ιδιαίτερα. Αν είστε αρκετά άτομα που το ψήνετε, μήπως διοργανώναμε κάτι μικρό σε δικό μας σερβερ (χωρίς όμως ζωντανη καλυψη αγωνα, δεν νομιζω οτι με παιρνει ο χρονος). Μας εχετε στηριξει ολα αυτα τα χρονια και αν μπορουμε να βοηθησουμε, γιατί όχι; Αν μαζευστε και θελετε κατι σε fix ημερομηνιες ισως μπορουσαμε να βοηθησουμε σε δικο μας σερβερ. Δείτε το, μιλήστε με Jumaru99 και αν είναι ας μιλήσει μαζί μας να δουμε πως μπορουμε να βοηθήσουμε κι εμεις.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι ειμαστε αρκετοι για server αλλα αν υπαρχει κατι αλλο να μπουμε και εμεις οι 3-4 (δεν ξερω) να τρεξουμε ειτε AC η αργοτερα ACC δεν θα με χαλαγε. Αν παιζετε και αλλα παλι δεν εχω θεμα αλλα να μου πειτε τι και πως.

 

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Προς ώρας υπάρχει public server F1aXion με τα GT3 αν θελετε να μπειτε να κανατε το χαβαλε σας. Νομιζω με Daytona σεταρισμενη. Δεν ξερω ποσους f1axionites θα πετυχετε μεσα ελεω γιορτων αλλα server is up and running.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και κάπου εδώ (μιας και η τιμονιέρα πλέον επωλήθει και ακολουθούν και τα υπόλοιπα), η virtual αγωνιστική μου "καριέρα" μπαίνει στον πάγο. 

 

Μέχρι τότε , goodbye με το αγαπημένο μου combo ever

 

 

PS Χρόνος 7:20:154 στον σέρβερ "|A ! Nordschleife Realistic Track Day #1 - Japanese Pack"

  • Sad 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.