Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Ενδιαφέρον concept, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα είναι δελεαστικό για το χρονικό εύρος του. Αλλά μιας και η κάμψη είναι μεγάλη, θα πρότεινα εν όψη ACC το Δεκέμβριο που αρχίζει το online του, να βλέπαμε τι θέλει και μήπως πηγαίναμε προς τα εκεί. Ξέρω η κατηγορία μία, αλλά πιστεύω το ενδιαφέρον και η προσέλευση για το "νέο" θα είναι μεγαλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος PolomanGR έγραψε:

@liakjim Αλήθεια,περίμενα να είσαι σε αυτούς που θα έψηναν κάτι τέτοιο;

 

Το ανέφερα πρωτα εδώ για να το συζητήσουμε οπότε,αν θες να μου εξηγήσεις τι σου φαίνεται λάθος σε κάτι τέτοιο;

 

 

 

Δεν είναι λάθος. 

Απλά δεν υπάρχει πλέον ενδιαφέρον εκ μέρους μου, όχι για το παιχνίδι αλλά για το community εδώ μιας και δεν βλέπω ούτε ενδιαφέρον ούτε συμμετοχές. 

SRS και RD καλύπτουν το κενό και με το παραπάνω. 

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη κουβεντα χρειαζεται για τον/τους λογους που το εδω community εσπασε αλλά δεν γινεται μεσω γραπτου λογου.

 

Και γω οταν μπαινω AC, με SRS τη βγαζω. Απλοι κανονες και κατα κυριο λογο ωραια κ οχι βαρετα combo(no pun intended)

 

Σε οτι αποφασισετε ομως ειτε για AC ή ACC εγω ειμαι μεσα και εννοειται για ανανεωσεις σερβερ κ οτι αλλο :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμη που δεν μαζευομαστε δεν βλεπω λογο γτ να πληρωσουμε.

Ας τα δωσει αλλου ο καθενας και να παρει συμμετοχη στο RD π.χ αν θελει να παιξει.

Δεν θεωρω σωστο να δωσουν λεφτα καποιοι π.χ gomar, ασχετα αν δεν εχει προβλημα,για να παιζουν 4-5 ατομα.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, GoMaR said:

Νιωθω σαν τον καπετανιο..τελευταιος θα αποχωρησω :p

 

Yπαρχουν καλοι και ασχετοι καπετανιοι ομως.?

Έγινε επεξεργασία από Dimitris Pappas
Link to comment
Share on other sites

Κριμα,πολυ κριμα!

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Δεν χανόμαστε φίλε μου.
Οι χαρές ξεπερνούν κατά πολύ τις πίκρες.

Προσωπικά, θα εξακολουθώ να ανεβάζω νέα του παιχνιδιού και να ταγκαρω τον εαυτό μου σε races. Το srs έχει καταπληκτικά combo, από αυτά που εκτιμούν όσοι αγαπούν το αντικείμενο που λέγεται αυτοκίνητο.



Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο σίγουρο είναι πως δεν χανόμαστε!
Εδώ θα είμαστε, νέες κυκλοφορίες έρχονται, που μας περιμένουν να τις ανακαλύψουμε παρέα πάντα!
Και ποιος ξέρει, μπορεί αυτές να είναι η αφορμή να αναθερμάνουμε την κατάσταση εδώ :)

Έγινε επεξεργασία από jumaru99
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Όλα ωραία και καλά αυτά που γράφουμε.

 

Αλλά δεν καταλαβαίνω προς τι ο επικήδειος.

 

Επειδή έπεσε λίγο

vlcsnap-2011-07-25-18h25m45s88.png

 

 

μες στο καλοκαίρι.?

Σάμπως και πέρσι τον ίδιο καιρό τα ίδια  δεν έγιναν.

Μετά όμως μέσα στη χρονιά έτρεξαν 2 από τα πιο ενδιαφέροντα πρωταθλήματα. Με ομάδες, με reverse order, με διαφορετικές κλάσεις!!! 

Φυσικά υπάρχει ενα θέμα. Με άλλο ενθουσιασμό ξεκινάνε και με άλλο τελειώνουν...

Αλλά τι να κάνουμε για διασκέδαση τρέχουμε όλοι δεν διακυβεύεται κάτι, οπότε λογικό όταν χαθεί το βαθμολογικό ενδιαφέρον να μειώνεται και η συμμετοχή αντίστοιχα.

 

Για μένα ίσως είναι χαζομάρα να κλείσει ο gatherings.

Αν αποφασιστεί η συνέχεια του count me in.

 

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, το δικο μου θεμα δεν ειναι για το ποσο θα πληρωσουμε. 

Απο το διαστημα που ξεκινησε το f1axion,( τον γεναρη?) ο κοσμος ηταν απων. 

Εγω εβαζα κομπο, εγω εκανα το ποστ, εγω το δημοσίευα στο fb, και στο τελος τρεχαμε 5 ατομα. 

2 βδομαδες τωρα σκεφτομαι τροπο να ξανατραβηξω κοσμο, καταλήγοντας στο ειδος του καπ που πρότεινα, αλλα παλι δεν βλεπω κοσμο να ψηνεται να τρεξει. 

 

Θα πληρώσω, θα συμμετεχω οποτε μπορω, αλλα δεν θα το αναλάβω,οποτε αν θελει καποιος να αναλαβει το μεγαλυτερο κομματι τον διαδικασιων ας μου πει.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Για όσα παιδιά δεν έχουν FB και δεν το είδαν! Σας ευχαριστούμε όλους που έχετε συμβάλει με τον τρόπο σας ο κάθε ένας και συνεχίζουμε για να φέρουμε ακόμα περισσότερα στους Έλληνες simracers!

 

  • Like 2
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.