Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 2 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

Αν ήσουν στην Ελβετία και τον χτύπαγες, θα του ζητούσες και αποζημίωση (αν αυτός δεν ήταν σε διάβαση). Έτσι μου έχουν πει, τουλάχιστον.

μου έχει τύχει σκηνικό, όπου κινούμαι σε στενό δρόμο στρωμένο με κυβόλιθους και βλέπω να περπατάει ένας χαζεύοντας στο κινητό στη μέση του δρόμου με κατεύθυνση προς εμένα. σταματάω και περιμένω. σταμάτησε στα 10 εκατοστά από το αυτοκίνητό μου....

Link to comment
Share on other sites

 

πριν 2 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

Όταν ήμουν φαντάρος στην Ορεστιάδα μου έκανε τρομερή εντύπωση που σταμάταγαν τα αυτοκίνητα στις διαβάσεις για να περάσει ο πεζός. 

εγω που ημουν 30 χλμ βορεια της Ορεστιαδας(πλατυ) και και δεν εβλεπα ουτε αυτοκινητα ουτε πεζους τι να πω??

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος DJD έγραψε:

Τώρα που πες διάβαση, όσο ήμουν ελλάδα, πήγα από περιστέρι στα λιόσια. Σε ένα σημείο (με διάβαση) ήταν μια γιαγιούλα που προσπαθούσε να περάσει απέναντι, οπότε κόβω σιγά σιγά για να την αφήσω να περάσει. Άκουσα 2 παναγίες, 3 κόρνες, και 2 παπάριδες με πέρασαν από δεξιά για να περάσουν. Με κοίταγαν λες κι είχα κάνει έγκλημα. 

Έγκλημα είχες κάνει Κύριος. Τι νόμιζες, ότι τις διαβάσεις τις έχουμε για κάποιο λόγο; Διακοσμητικές είναι :p 

πριν 2 λεπτά, το μέλος DJD έγραψε:

Μένουμε ευρώπη Ελλάδα

Fixed it for ya 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος DJD έγραψε:

Τώρα που πες διάβαση, όσο ήμουν ελλάδα, πήγα από περιστέρι στα λιόσια. Σε ένα σημείο (με διάβαση) ήταν μια γιαγιούλα που προσπαθούσε να περάσει απέναντι, οπότε κόβω σιγά σιγά για να την αφήσω να περάσει. Άκουσα 2 παναγίες, 3 κόρνες, και 2 παπάριδες με πέρασαν από δεξιά για να συνεχίσουν. Με κοίταγαν λες κι είχα κάνει έγκλημα. Μένουμε ευρώπη κατά τα άλλα :hehe:

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος DJD έγραψε:

Τώρα που πες διάβαση, όσο ήμουν ελλάδα, πήγα από περιστέρι στα λιόσια. Σε ένα σημείο (με διάβαση) ήταν μια γιαγιούλα που προσπαθούσε να περάσει απέναντι, οπότε κόβω σιγά σιγά για να την αφήσω να περάσει. Άκουσα 2 παναγίες, 3 κόρνες, και 2 παπάριδες με πέρασαν από δεξιά για να συνεχίσουν. Με κοίταγαν λες κι είχα κάνει έγκλημα. Μένουμε ευρώπη κατά τα άλλα :hehe:

Σβήσε το αμάξι, κάνε πως χάλασε και κατέβα και πες του, φίλε, άμα γουστάρεις να φύγεις κατέβα και σπρώχνε :p :hehe:

 

#ΒΛΑΚΕΣ

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, kpetros said:

Κανα γιατροσοφι ?

IMG_20170627_185804.jpg

Ενυδατική κρέμα και παγοκύστη τυλιγμένη με ένα πανάκι/πετσέτα. Να πιείς υγρά για γενική ενυδάτωση (όχι καφεΐνη/αλκοόλ). Εάν είναι από ήλιο, την επόμενη φορά αντηλιακό :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.