Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Μία ώρα πριν, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Eγώ δεν έχω πατήσει καν τα -άντα. Πόσο μάλλον -ήντα που παίζεις μπαλίτσα εσύ φίλτατε.

http://www.lifelinehellas.gr/1η-οκτωβριου-παγκοσμια-ημερα-ηλικιωμε/  :p

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλή εβδομάδα και καλό μήνα σε όλους. Πρώτο χειμωνιάτικο ΣΚ, με θερμοκρασίες πέριξ των 20 βαθμών και βοριαδάκι. Άντε, περιμένουμε τα Χριστούγεννα και την Πρωτοχρονιά.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ενοικιάζεται GAMING διαμέρισμα 50τμ επιπλωμένο, ανακαινισμένο το 2015.7.32 build 513, με χαμηλό ping, 2 δωμάτια, το 1 με μεγάλο γραφείο (2 users) και TV. Το άλλο δωμάτιο είναι restroom με πανί προβολής και ρικοφόν (Dolby Atmos compatible). Αλουμινένια κουφώματα, θυροτηλεόραση και alarm system. Περιοχή Κάτω Πατήσια Αθήνα, πλησίον ησαπ (Αγ.Νικολαος & Κάτω Πατήσια) και τρολλ λέει. 300€

 

Αν ενδιαφέρεται κανείς μου στέλνει pm

Ευχαριστωωω :D

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

παλιά νοικιάζανε ροζ γκαρσονιέρες...τώρα πλεον βρίσκεις αγγελίες του στυλ...Εξασφαλίστε την  ησυχία σας για να παίζεται απρόσκοπτα τα παιχνίδια στον υπολογιστή σας... χωρίς γκρίνιες, φασαρία, κρεβατομουρμούρες κτλ... , Παρεχονται LAN GE,  για LAN Parties , AC για καλοκαίρι, χωρίς καλοριφέρ (δεν χρειάζεται αφού για τον χειμώνα θέρμανση θα έχετε αρκετή από το PC ¨οταν δουλεύει...)

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος astrolabos έγραψε:

132zls.jpg

Μα ποιος να 'ναι αυτός, ποιος να' ναι. Δεν μπορώ να θυμηθώ ποιος είναι αυτός. Δεν πειράζει, ίσως μια άλλη φορά βρεθεί κάποιος να μου πει ποιος είναι αυτός.

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.